خبر نرخ وام مسکن برای اوت ۲۰۲۲

2022-07-31
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا به گزارش سرویس اخبار فناوری پایگاه خبری عصر فناوری ، با توجه به ارزش‌های خانه در سراسر همه‌گیری، اکثر صاحبان خانه‌ها در مقایسه با دو سال پیش، اکنون دارای عدالت بیشتری در خانه‌های خود هستند. اگر برای پروژه نوسازی، هزینه های آموزشی یا حتی به بودجه ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا

به گزارش سرویس اخبار فناوری پایگاه خبری عصر فناوری ،

با توجه به ارزش‌های خانه در سراسر همه‌گیری، اکثر صاحبان خانه‌ها در مقایسه با دو سال پیش، اکنون دارای عدالت بیشتری در خانه‌های خود هستند. اگر برای پروژه نوسازی، هزینه های آموزشی یا حتی به بودجه نیاز دارید تلفیق بدهی، بهره برداری از سهام خانه شما می تواند گزینه تامین مالی با نرخ پایین را برای شما فراهم کند. وام مسکن، که به شما امکان می دهد در برابر سرمایه ای که در خانه خود ساخته اید، پول قرض کنید، یک مبلغ نقدی با نرخ بهره ثابت در اختیار شما قرار می دهد.

وام‌های سهام خانه ممکن است به ویژه در این زمینه جذاب باشند شرایط اقتصادی فعلی. نرخ کل وام مسکن از ابتدای سال تاکنون بیش از ۲ درصد افزایش یافته است. حتی با وجود اینکه اخیراً نرخ ها به عنوان فدرال رزرو کاهش یافته است نرخ بهره معیار خود را برای چهارمین بار افزایش داد امسال در تلاش برای مبارزه با تورم فزاینده، وام‌های دارایی مسکن همچنان تمایل به ارائه نرخ‌های بهره پایین‌تری نسبت به سایر انواع وام دارند. این یک مزیت قابل توجه برای هر کسی است که به دنبال تامین مالی در زمانی است که مشخص نیست نرخ‌ها چقدر در حال نوسان هستند.

اگر شما صاحب خانه هستید و حداقل ۱۵ تا ۲۰ درصد سهام در خانه خود دارید، ممکن است این نوع تامین مالی منطقی باشد. برخلاف خط اعتباری سهام خانه یا HELOC، در صورت تایید، مبلغ وام را به صورت یکجا دریافت خواهید کرد.

وام مسکن یک گزینه تامین مالی با نرخ بهره پایین تر است، اما بدون ریسک نیست. وقتی وام مسکن را تضمین می کنید، خانه شما به عنوان وثیقه عمل می کند، به این معنی که اگر نتوانید وام گرفته شده را بازپرداخت کنید، ممکن است خانه خود را از دست بدهید. این مهم است که قبل از درخواست برای تامین مالی به دقت در نظر بگیرید که آیا وام مسکن برای شما مناسب است یا خیر.

در اینجا همه چیزهایی که باید در مورد وام‌های مسکن، نحوه کارکرد آن‌ها، بهترین گزینه‌ها و مقایسه آنها با سایر گزینه‌های وام بدانید در اینجا آمده است.

وام مسکن چیست؟

وام مسکن به شما مبلغ یکجای وجه نقدی را که در مقابل سرمایه ای که در خانه شما ساخته شده است، وام می دهد. استفاده از حقوق صاحبان خانه به این معنی است که در مقابل پرداخت‌های وام مسکنی که قبلاً انجام داده‌اید وام می‌گیرید – این وام جایگزین پرداخت وام مسکن فعلی شما نمی‌شود – این وام جدیدی است که ماهانه آن را به همراه وام مسکن موجود خود بازپرداخت خواهید کرد.

اکثر وام دهندگان از شما می خواهند که ۱۵٪ تا ۲۰٪ از سهام را در خانه خود داشته باشید تا وام مسکن را تضمین کنید. برای اینکه بفهمید چقدر سهام دارید، مانده وام مسکن خود را از ارزش خانه خود کم کنید. به عنوان مثال، اگر ۵۰۰,۰۰۰ دلار وام مسکن دارید و ۳۵۰,۰۰۰ دلار بابت آن بدهکار هستید، ۱۵۰,۰۰۰ دلار سهام دارید. برای محاسبه درصد، این عدد (۱۵۰۰۰۰ دلار) را بر ارزش خانه خود (۵۰۰۰۰۰ دلار) تقسیم کنید و خواهید دید که ۳۰٪ دارایی در خانه خود دارید. وام دهندگان معمولاً به شما اجازه می دهند حدود ۸۰٪ تا ۸۵٪ از سهام خانه خود را برای وام مسکن وام بگیرید. بنابراین، در این مورد، می توانید بین ۱۲۰۰۰۰ تا ۱۲۷۵۰۰ دلار وام بگیرید.

دوره بازپرداخت استاندارد برای وام مسکن بین ۵ تا ۳۰ سال برای وام مسکن است. شما پرداخت هایی با نرخ ثابت انجام می دهید که هرگز تغییر نمی کنند، به این معنی که حتی اگر نرخ بهره بالا برود، نرخ وام شما قفل می شود.

روند فعلی نرخ وام مسکن

یکی از مزایای وام های مسکن این است که معمولاً نرخ بهره کمتری نسبت به وام های شخصی یا کارت های اعتباری دارند. بر اساس گزارش Bankrate که متعلق به همان شرکت مادر CNET است، در حال حاضر، وام گیرندگان با اعتبار خوب و دارایی کافی می توانند وام مسکن با نرخ بهره حدود ۳ درصد را تضمین کنند.

یکی از معایب احتمالی وام مسکن این است که اگر ارزش ملک شما به هر دلیلی کاهش یابد، می توانید در زیر آب وام خود قرار بگیرید. این زمانی اتفاق می افتد که موجودی وام شما از ارزش خانه شما بیشتر شود. این همان چیزی است که برای میلیون ها آمریکایی در طول بحران مالی سال ۲۰۰۸ اتفاق افتاد. با این حال، در حال حاضر، خطر کمتری برای کاهش ارزش خانه شما به زیر مبلغ وام مسکن شما وجود دارد. قیمت خانه در دو سال گذشته در برخی مناطق مترو در سراسر ایالات متحده تا ۲۰ درصد افزایش یافته است و بعید به نظر می رسد که به این زودی ها به میزان قابل توجهی کاهش یابد.

مزایای وام مسکن

 • پرداخت با نرخ ثابت: پرداخت ماهانه شما هرگز تغییر نخواهد کرد حتی اگر نرخ بهره افزایش یابد.
 • یک مبلغ نقدی یکجا: شما کل وام را از قبل در یک پرداخت دریافت می کنید.
 • نرخ بهره پایین: نسبت به سایر انواع وام های شخصی یا کارت های اعتباری نرخ بهره کمتری دارد.
 • بهره قابل کسر مالیات: اگر از آن برای بازسازی خانه استفاده می کنید، می توانید سود آن را از مالیات خود کسر کنید.

معایب وام مسکن

 • استفاده از خانه به عنوان وثیقه: اگر نتوانید پرداخت‌های خود را انجام دهید یا وام خود را پیش‌فرض کنید، وام‌دهنده شما می‌تواند خانه شما را سلب کرده و مالکیت آن را در اختیار بگیرد.
 • دریافت وجوه ممکن است بیشتر طول بکشد: برای مثال دریافت وام مسکن نسبت به وام شخصی زمان بیشتری می برد.
 • هزینه های بسته شدن گران است: هزینه های بسته شدن می تواند از ۲٪ تا ۵٪ وام متغیر باشد.
 • ارزش خانه شما ممکن است پس از دریافت وام کاهش یابد: اگرچه انتظار نمی رود ارزش خانه به این زودی ها به طور قابل توجهی کاهش یابد، اما اگر ارزش خانه شما به کمتر از مبلغ وام سرمایه مسکن شما کاهش یابد، آنچه به عنوان سهام منفی شناخته می شود، خواهید داشت. ارزش سهام منفی به این معنی است که شما بیش از ارزش خانه خود مدیون هستید. بنابراین، اگر بخواهید خانه خود را بفروشید، احتمالاً پول کافی برای پرداخت موجودی وام خود از فروشنده دریافت نخواهید کرد.

وام مسکن در مقابل HELOC

وام مسکن و خطوط اعتباری سهام خانه، یا HELOC ها مشابه هستند، اما دارای چند تمایز کلیدی هستند. هر دو به شما امکان می دهند از سرمایه خانه خود استفاده کنید و از شما می خواهند که از خانه خود به عنوان وثیقه برای تضمین وام خود استفاده کنید. دو تفاوت عمده بین وام مسکن و HELOC نحوه دریافت پول و نحوه بازپرداخت آن است.

وام مسکن به صورت یکجا به شما پول می دهد، در حالی که HELOC به شما امکان می دهد پول را به صورت اقساط در مدت زمان طولانی، معمولاً ده سال، دریافت کنید. وام‌های دارایی مسکن دارای پرداخت‌هایی با نرخ ثابت هستند که هرگز افزایش نمی‌یابند، اما اکثر HELOC‌ها دارند نرخ های بهره متغیر که با اقتصاد و روند کلی نرخ بهره افزایش و کاهش می یابد.

وام مسکن بهتر است اگر:

 • شما یک پرداخت با نرخ ثابت می خواهید: پرداخت ماهانه شما هرگز تغییر نخواهد کرد حتی اگر نرخ بهره افزایش یابد.
 • شما یک مقدار پول می خواهید: شما کل وام را از قبل با وام مسکن دریافت می کنید.
 • شما مقدار دقیق پول مورد نیاز خود را می دانید: اگر مقدار مورد نیاز خود را می دانید و انتظار تغییر آن را ندارید، وام مسکن احتمالاً منطقی تر از HELOC است.

HELOC بهتر است اگر:

 • برای مدت طولانی به پول نیاز دارید: شما می‌توانید پول را همانطور که نیاز دارید بردارید و فقط به مبلغی که برداشت می‌کنید، سود پرداخت کنید، نه کل مبلغ وام را، همانطور که در مورد وام مسکن وجود دارد.
 • شما یک نرخ بهره اولیه پایین می خواهید: اگرچه نرخ‌های HELOC ممکن است در طول زمان افزایش یابد، اما معمولاً نرخ‌های بهره اولیه کمتری نسبت به وام‌های مسکن ارائه می‌کنند. بنابراین، می توانید در هزینه های بهره صرفه جویی کنید.

وام های سهام خانه در مقابل سرمایه گذاری های نقدی

آ بازپرداخت نقدی زمانی است که وام مسکن فعلی خود را با وام مسکن جدید جایگزین می کنید، معمولاً برای تضمین نرخ بهره پایین تر و شرایط مطلوب تر. بر خلاف الف بازپرداخت سنتیبا این حال، شما یک وام مسکن جدید برای کل ارزش خانه می گیرید – نه فقط مبلغی که بابت وام مسکن خود بدهکار هستید. سپس سهامی را که قبلاً در خانه خود پرداخت کرده اید به عنوان پرداخت نقدی دریافت می کنید.

به عنوان مثال، اگر خانه شما ۴۵۰,۰۰۰ دلار ارزش دارد و ۲۵۰,۰۰۰ دلار بابت وام خود بدهکار هستید، به جای مبلغی که در وام مسکن خود بدهکار هستید، کل ۴۵۰,۰۰۰ دلار را بازپرداخت کنید. وام مسکن جدید شما با پرداخت نقدی جایگزین وام مسکن فعلی شما می شود و سپس بخشی از سرمایه ای را که ساخته اید (در این مورد ۲۰۰۰۰۰ دلار) به عنوان پرداخت نقدی به شما ارائه می دهد.

هم وام نقدی و هم وام مسکن، مبلغ یکجای نقدینگی را در اختیار شما قرار می دهد که در یک بازه زمانی مشخص به مبالغ ثابت بازپرداخت خواهید کرد، اما تفاوت های مهمی با هم دارند. یک بازپرداخت نقدی جایگزین پرداخت فعلی وام مسکن شما می شود. هنگامی که مبلغ یکجای پول نقد را از پرداخت نقدی دریافت می‌کنید، به موجودی وام مسکن جدید شما اضافه می‌شود و معمولاً باعث افزایش پرداخت ماهانه شما می‌شود. وام مسکن متفاوت است – جایگزین وام مسکن فعلی شما نمی شود و در عوض یک پرداخت ماهانه اضافی به هزینه های شما اضافه می کند.

وام مسکن بهتر است اگر:

 • شما نمی خواهید بیمه وام مسکن خصوصی بپردازید: برخی از بازپرداخت های نقدی نیاز به PMI، که می تواند صدها دلار به پرداخت های شما اضافه کند، اما وام های سرمایه مسکن این کار را نمی کند.
 • شما نمی توانید یک بازپرداخت را تکمیل کنید: با افزایش نرخ ها، این امکان وجود دارد که نرخ وام مسکن شما کمتر از نرخ های جدید تامین مالی فعلی باشد. اگر اینطور باشد، احتمالاً بازپرداخت مالی برای شما منطقی نخواهد بود. در عوض، می‌توانید از وام مسکن برای برداشت پول مورد نیاز خود استفاده کنید، نه اینکه کل وام مسکن خود را با وام با نرخ بهره بالاتر جایگزین کنید.

بازپرداخت نقدی بهتر است اگر:

 • نرخ های تامین مالی مجدد کمتر از نرخ وام مسکن فعلی شما است: اگر بتوانید با تامین مالی مجدد، نرخ بهره پایین تری را تضمین کنید، این امر می تواند باعث صرفه جویی در سود شما شود، در حالی که دسترسی به مبلغ یکجای پول نقد را فراهم می کند.
 • شما فقط یک پرداخت ماهانه می خواهید: مبلغی که قرض می‌گیرید به موجودی وام مسکن شما اضافه می‌شود، بنابراین هر ماه فقط یک پرداخت به وام‌دهنده خود انجام می‌دهید.
 • الزامات واجد شرایط بودن کمتر سختگیرانه: اگر اعتبار زیادی ندارید یا نسبت بدهی به درآمد بالایی دارید، ممکن است در مقایسه با وام مسکن، شرایط آسان‌تری برای دریافت بازپرداخت نقدی داشته باشید.
 • نرخ بهره پایین تر: بازپرداخت‌های نقدی گاهی نرخ‌های بهره مطلوب‌تری نسبت به وام‌های مسکن ارائه می‌کنند.

سوالات متداول

نرخ وام مسکن خوب چقدر است؟

در حال حاضر، وام دهندگان نرخ هایی را ارائه می دهند که از حدود ۳٪ برای وام گیرندگان با اعتبار خوب شروع می شود، اما نرخ ها بسته به وضعیت مالی شخصی شما متفاوت است. یک وام دهنده نرخ بهره شما را بر اساس میزان سرمایه در خانه، امتیاز اعتباری، سطح درآمد و سایر جنبه های زندگی مالی شما، مانند نسبت بدهی به درآمد، که با تقسیم بدهی های ماهانه شما بر درآمد شما محاسبه می شود، تعیین می کند. درآمد ناخالص ماهیانه.

چگونه می توانم واجد شرایط وام مسکن باشم؟

شما معمولاً باید حداقل ۱۵ تا ۲۰ درصد سرمایه در خانه خود داشته باشید تا واجد شرایط دریافت وام مسکن شوید. همچنین برای واجد شرایط بودن باید درآمد کافی و نسبت بدهی به درآمد به اندازه کافی پایین داشته باشید – وام دهندگان معمولاً می خواهند DTI 43٪ یا کمتر را ببینند. وام دهندگان همچنین دوست دارند حداقل امتیاز اعتباری حداقل ۶۲۰ را ببینند. به طور کلی، اگر امتیاز اعتباری شما زیر ۷۰۰ باشد، این احتمال وجود دارد که وام دهنده شما را از دریافت وام مسکن محروم کند. هرچه اعتبار شما بهتر باشد، شانس شما برای تایید وام با نرخ بهره پایین بیشتر است.

برای چه کاری می توانم از وام مسکن استفاده کنم؟

وام مسکن می تواند برای هر چیزی که برای خرج کردن پول انتخاب می کنید استفاده شود. مخارج معمولی زندگی که مردم معمولاً برای پوشش دادن وام مسکن می گیرند، هزینه هایی مانند بازسازی خانه، هزینه های آموزش عالی مانند شهریه یا پرداخت بدهی های با بهره بالا مانند بدهی کارت اعتباری است. برای بهبود خانه یک امتیاز وجود دارد: اگر از وام مسکن برای بازسازی استفاده می کنید، بهره آن کسر مالیات است.

همچنین می توانید از وام مسکن در شرایط اضطراری یا برای رویدادهای زندگی مانند عروسی استفاده کنید. اما به خاطر داشته باشید که برای هر چیزی که برای استفاده از وام انتخاب می کنید، گرفتن مقدار زیادی از پول که بهره تعلق می گیرد، انتخاب گران قیمتی است که همیشه باید به دقت در نظر بگیرید – به خصوص که از خانه خود به عنوان وثیقه برای تضمین وام استفاده می کنید. اگر نتوانید آن را بازپرداخت کنید، وام دهنده می تواند خانه شما را برای بازپرداخت بدهی شما تصرف کند.

چگونه برای وام مسکن اقدام کنم؟

درخواست برای وام مسکن مشابه درخواست وام مسکن است. شما باید با وام دهنده یا بانکی که مایل است پول را به شما قرض دهد واجد شرایط باشید. ابتدا، وام دهنده ابتدا می خواهد مطمئن شود که حداقل ۱۵٪ تا ۲۰٪ سهام در خانه خود دارید. اگر این کار را انجام دهید، وام دهنده امتیاز اعتباری شما را در نظر می گیرد (وام دهندگان معمولاً دوست دارند حداقل امتیاز ۶۲۰ را ببینند)، درآمد و نسبت بدهی به درآمد فعلی شما را برای تعیین اینکه آیا واجد شرایط هستید و نرخ بهره شما چقدر خواهد بود را در نظر می گیرد. شما باید آماده باشید که اسناد مالی مانند فیش حقوقی و W2 و همچنین مدرک مالکیت و اثبات ارزش ارزیابی شده خانه خود را در اختیار داشته باشید. مهم است که با چند وام دهنده مصاحبه کنید تا مشخص کنید کدام وام دهنده می تواند کمترین نرخ و کارمزد را به شما ارائه دهد.

ابزار و منابع بیشتر وام مسکن

شما می توانید استفاده کنید ماشین حساب وام مسکن CNET برای کمک به تعیین چقدر خانه می توانید بخرید. محاسبه‌گر وام مسکن CNET در متغیرهایی مانند اندازه پیش‌پرداخت، قیمت مسکن و نرخ بهره به شما کمک می‌کند تا بفهمید حتی یک افزایش جزئی در نرخ‌ها چقدر می‌تواند در میزان سودی که در طول عمر پرداخت می‌کنید، تفاوت ایجاد کند. از وام شما

نرخ های بیشتر وام مسکن:

این محتوا از سایت های خبری خارجی بطور اتوماتیک دانلود شده است و عصر فناوری فقط نمایش دهنده است. اگر این خبر با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی مناقات دارد لطفا به ما گزارش کنید.

عصر فناوری
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت

 • https://www.neuselibrary.org/maillotdefootpascher.html
 • https://www.neuselibrary.org/maillotdefootpascher2021.html
 • https://www.neuselibrary.org/maillotdefootpersonnalisé.html
 • https://luxcreo.com/maillotdefootpascher.html
 • https://luxcreo.com/maillotdefootpascher2022.html
 • https://luxcreo.com/maillotdefootpascherchine.html
 • https://zionmarket.com/cheapauthenticnfljerseyschina.html
 • https://zionmarket.com/cheapnfljerseyssupply.html
 • https://zionmarket.com/wholesalecheapnfljerseys.html
 • https://bbctribune.com/cheapnfljerseyschina.html
 • https://bbctribune.com/cheapnfljerseysfreeshipping.html
 • https://bbctribune.com/wholesalesoccerjersey.html
 • http://radioculturafoz.com.br/maillotdefootpascher.html
 • https://radioculturafoz.com.br/maillotdefootpersonnaliséspascher.html
 • https://radioculturafoz.com.br/maillotfootcoupedumonde.html
 • http://eurolux.ayz.pl/maillotdefootpascher.html
 • http://eurolux.ayz.pl/maillotfootpascher.html
 • http://eurolux.ayz.pl/maillotfootpascherthailande.html
 • http://jacovor198.198.axc.nl/cheapnbajerseys.html
 • http://jacovor198.198.axc.nl/cheapnikenbajerseys.html
 • http://jacovor198.198.axc.nl/cheapnikenfllimitedjerseys.html
 • https://ve.digital/discountnikenfllimitedjerseys.html
 • https://ve.digital/wholesalenikenfllimitedjerseys.html
 • https://ve.digital/replicanikenfllimitedjerseys.html
 • https://fgx.sfh.mybluehost.me/maillotdefootpascher.html
 • https://fgx.sfh.mybluehost.me/maillotsdefootfactory.html
 • https://fgx.sfh.mybluehost.me/maillotsdefootpascher.html
 • https://sapokone.mydome.jp/maillotdefootpascher.html
 • https://sapokone.mydome.jp/maillotsdefootpascher2022.html
 • https://sapokone.mydome.jp/maillotsdefootballthailande.html
 • https://alfahuirmasajes.com
 • https://alforaat.com
 • https://algosystems.gr
 • http://align.com.sa
 • http://allhitsstation.com
 • https://allnsoll.com
 • http://allocationassist.com
 • https://allpandas.com
 • https://alltoreal.com
 • https://alltruemen.com
 • https://alomarcenter.com
 • https://alpclips.com
 • http://alpha.acim-asso.imageinfrance.com
 • http://alpha.eurohabitat.imageinfrance.com
 • https://alphabondcleaning.com.au
 • http://al-raya.info
 • https://alrema-lany.cz
 • https://altbelly.com
 • https://alteredstatetherapy.com
 • https://altmann.com.br
 • http://alvodigital.net
 • https://alyaska.by
 • http://alyounglaw.com
 • https://amahbeauty.com
 • http://amamam.ru
 • https://amaneatingpie.co.uk
 • https://amarbazar.org
 • https://amawards.org
 • http://ambaufzuege.de
 • https://amberwoodcarpentry.com