خبر صرفه جویی در هزینه و فضا با ۵۱٪ تخفیف برای پایه های دیواری تلویزیون USX

2022-07-31
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا asrf_admin 11 دقیقه ago دنیای فناوری 1 بازدید شاید این مطالب برایتان مفید باشد به گزارش سرویس اخبار فناوری پایگاه خبری عصر فناوری ، چه به تازگی یک تلویزیون جدید برداشته باشید، چه فقط به دنبال مکان بهتری برای تلویزیونی هستید که دارید، پایه دیواری یکی از بهترین راه‌ها برای ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا


به گزارش سرویس اخبار فناوری پایگاه خبری عصر فناوری ،

چه به تازگی یک تلویزیون جدید برداشته باشید، چه فقط به دنبال مکان بهتری برای تلویزیونی هستید که دارید، پایه دیواری یکی از بهترین راه‌ها برای صرفه‌جویی در فضا است و در عین حال مطمئن شوید که دید بهینه‌ای از صفحه نمایش خود دارید. . و در حال حاضر، می توانید یکی را با تخفیف انتخاب کنید. فقط امروز، آمازون تا ۵۱ درصد تخفیف برای پایه‌های دیواری USX ارائه می‌کند که قیمت آن از ۱۳ دلار شروع می‌شود. این معاملات فقط تا ساعت ۱۱:۵۵ بعد از ظهر PT (2:55 بامداد به وقت شرقی) در دسترس هستند، بنابراین حتماً قبل از آن سفارش خود را دریافت کنید.

چندین اندازه و سبک مختلف از پایه‌ها با تخفیف در این فروش وجود دارد، بنابراین مطمئناً یکی را پیدا می‌کنید که برای راه‌اندازی جدید شما مناسب باشد. اگر به دنبال پایه ای برای تلویزیون اتاق نشیمن خود هستید، این همه کاره است پایه حرکت کامل یکی از بهترین گزینه هایی است که در این فروش پیدا خواهید کرد. برای اکثر تلویزیون های بین ۳۷ تا ۷۵ اینچ مناسب است و به صورت افقی و عمودی کج می شود. امروز با قیمت ۴۰ دلار به فروش می رسد که ۲۳ دلار کمتر از قیمت معمول است.

اگر به دنبال پایه کوچکتری برای تلویزیون در آشپزخانه یا اتاق خواب خود هستید، می توانید آن را انتخاب کنید نصب برای تلویزیون های ۲۶ تا ۵۵ اینچی امروز با قیمت ۲۱ دلار به فروش می رسد که در مقایسه با قیمت معمول، ۱۲ دلار صرفه جویی می کند. از قبل مونتاژ شده و آماده نصب است و می تواند بیش از ۱۹ اینچ از دیوار فاصله داشته باشد. برای دریافت تخفیف کامل حتما کوپن فوری را فعال کنید. چیزهای بیشتری نیز در فروش وجود دارد، از جمله این پایه بزرگ برای تلویزیون های تا ۹۰ اینچ، و این پایه RV قابل قفل شدن طراحی شده برای خانه های متحرک، قایق ها و سایر وسایل نقلیه بزرگ.

این محتوا از سایت های خبری خارجی بطور اتوماتیک دانلود شده است و عصر فناوری فقط نمایش دهنده است. اگر این خبر با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی مناقات دارد لطفا به ما گزارش کنید.

منبع

مطلب پیشنهادی
به گزارش سرویس اخبار فناوری پایگاه خبری عصر فناوری ، اعتبار ساختمان با یک کارت …

عصر فناوری
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت
  • maillot de foot pas cher
  • cheap nfl jerseys
  • maillot de foot pas cher