خبر تیم هورتونز فکر می کند داده های شما چه ارزشی دارند؟ یک قهوه و دونات، ظاهرا

2022-08-01
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا شاید این مطالب برایتان مفید باشد به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی رسانه رادیو فناوری ، تیم هورتونز، فست فود زنجیره‌ای کانادایی که متهم به استفاده از برنامه تلفن همراه خود برای جمع‌آوری «مقدار وسیعی از داده‌های حساس موقعیت مکانی» است که نقض قوانین حریم خصوصی کانادا است، می‌گوید ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا

به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی رسانه رادیو فناوری ،

تیم هورتونز، فست فود زنجیره‌ای کانادایی که متهم به استفاده از برنامه تلفن همراه خود برای جمع‌آوری «مقدار وسیعی از داده‌های حساس موقعیت مکانی» است که نقض قوانین حریم خصوصی کانادا است، می‌گوید که به یک توافق پیشنهادی در دادخواست‌های گروهی نتیجه رسیده است. معاون گزارش ها. برای جبران ردیابی کاربران، ضبط حرکات آنها “هر چند دقیقه” حتی زمانی که برنامه بسته شده است، این زنجیره به کاربران آسیب دیده پیشنهاد می دهد … یک نوشیدنی گرم رایگان و یک غذای پخته رایگان به ارزش کمی کمتر از ۹ دلار کانادا به اضافه مالیات.

مشتریان از روز جمعه شروع به دریافت ایمیل‌هایی کردند که جزئیات تسویه‌حساب پیشنهادی را نشان می‌داد و اسکرین‌شات‌ها نیز دریافت کردند توسط جیمز مک لئود در توییتر ارسال شده است. در این ایمیل آمده است: «شما این ایمیل را در رابطه با توافق پیشنهادی، مشروط به تأیید دادگاه، در مورد یک دعوای دسته‌جمعی ملی مربوط به برنامه تیم هورتونز و جمع‌آوری داده‌های موقعیت جغرافیایی بین ۱ آوریل ۲۰۱۹ تا ۳۰ سپتامبر ۲۰۲۰ دریافت می‌کنید.» می خواند. به عنوان بخشی از توافقنامه پیشنهادی، کاربران واجد شرایط برنامه یک نوشیدنی گرم رایگان و یک کالای پخته رایگان دریافت خواهند کرد.

تیم هورتونز علاوه بر ارائه نوشیدنی و میان وعده (که به ترتیب دارای ارزش خرده فروشی ۶٫۱۹ دلار کانادا و ۲٫۳۹ دلار کانادا به اضافه مالیات هستند)، متعهد شده است که تمام موقعیت جغرافیایی اعضای گروه را برای همیشه حذف کند. با این حال، رستوران های زنجیره ای بسیار مهم است اخبار جهانی که توافق پیشنهادی اعتراف به تخلف نیست و این ادعاها در دادگاه قانونی ثابت نشده است.

این اتهامات در گزارشی از سوی سازمان ملل منتشر شد پست ملی، زمانی که یک خبرنگار متوجه شد که این برنامه بیش از ۲۷۰۰ بار در کمتر از پنج ماه مکان آنها را ردیابی کرده است. تحقیقات بعدی توسط سازمان دیده بان حریم خصوصی کانادا نشان داد که اگرچه این برنامه مجوز ردیابی موقعیت مکانی را درخواست کرده است، اما کاربران را گمراه می کند که فکر کنند فقط در هنگام استفاده از برنامه ردیابی می شوند. در عوض، ظاهراً آنها در طول روز ردیابی می‌شدند و به تیم هورتونز اجازه می‌داد استنباط کند که کجا زندگی می‌کنند، کجا کار می‌کنند، و زمانی که از رستوران‌های رقیب یا مکان‌های ورزشی بزرگ بازدید می‌کنند، تجزیه و تحلیل کند.

این شرکت در ابتدا قصد داشت از این اطلاعات برای تبلیغات هدفمند استفاده کند، اما در نهایت از آن برای تجزیه و تحلیل روندهای کاربران استفاده کرد، مانند بررسی زمانی که آنها ممکن است به زنجیره های قهوه رقیب تغییر کنند. دانیل ترین، کمیسر حریم خصوصی کانادا، هنگام انتشار این گزارش گفت: «تیم هورتونز به وضوح با جمع آوری اطلاعات بسیار حساس در مورد مشتریان خود از مرز عبور کرد. پیگیری حرکات مردم هر چند دقیقه یک بار در هر روز آشکارا یک نوع نظارت نامناسب بود.

سخنگوی این زنجیره گفت: «خوشحالیم که در چهار دعوای دسته جمعی در کبک، بریتیش کلمبیا و انتاریو که مربوط به اپلیکیشن تیم هورتونز است، به توافقی پیشنهادی، مشروط به تأیید دادگاه، دست یافتیم. معاون. به عنوان بخشی از توافقنامه پیشنهادی، کاربران واجد شرایط برنامه یک نوشیدنی گرم رایگان و یک کالای پخته رایگان دریافت خواهند کرد.

«همه طرف‌ها موافق هستند که این یک توافق منصفانه است و ما مشتاقانه منتظر تصمیم دادگاه عالی کبک در مورد این پیشنهاد هستیم. ما مطمئن هستیم که در انتظار تایید دادگاه کبک برای حل و فصل، دادگاه های بریتیش کلمبیا و انتاریو حل و فصل را به رسمیت می شناسند.

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

منبعرادیو فناوری
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت
  • maillot de foot pas cher
  • cheap nfl jerseys
  • maillot de foot pas cher