خبر Maverick Tremor Embiggens کوچکترین کامیون فورد

2022-08-01
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا شاید این مطالب برایتان مفید باشد به گزارش سرویس اخبار فناوری پایگاه خبری عصر فناوری ، چه اتفاقی می افتد فورد در حال بلند کردن فورد ماوریک است و به آن چند مدل آفرود بهتر می دهد. چرا مهم است پکیج Tremor در سری F و رنجر محبوبیت خود را ثابت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا

به گزارش سرویس اخبار فناوری پایگاه خبری عصر فناوری ،

چه اتفاقی می افتد

فورد در حال بلند کردن فورد ماوریک است و به آن چند مدل آفرود بهتر می دهد.

چرا مهم است

پکیج Tremor در سری F و رنجر محبوبیت خود را ثابت کرده است. در اینجا نیز باید یک انتخاب محبوب باشد.

یک بسته آپشن خوب سزاوار دیگری است، و با توجه به لرزش سری F و Ranger Tremor که ما را تحت تاثیر قرار می دهد، چرا ترمور تراک trifecta را تکمیل نکنیم و آن را به Maverick نیز بیاوریم؟ این دقیقاً همان چیزی است که فورد اعلام کرده است: پکیج آفرود ترمور اکنون برای Maverick در دسترس است و با تعدادی به‌روزرسانی‌های سیستم تعلیق، پیشرانه و حتی نرم‌افزار، قابلیت‌های خزنده و گل‌آلود آن را تقویت می‌کند.

این کار با فنرها و شوک‌های درجه یک شروع می‌شود که کامیون کوچک را یک اینچ کامل بالا می‌برد. نیم شفت‌ها برای رسیدگی به هرگونه کاربردهای گشتاور غیرمنتظره بزرگ‌تر هستند و یک خنک‌کننده ترانس ارتقا یافته باید دما را در سبز نگه دارد، حتی زمانی که در ماه جولای در خارج از موآب به ماجراجویی می‌پردازید.

همچنین یک دیفرانسیل عقب ارتقا یافته در سیستم چهارچرخ متحرک، یک واحد قفل دوکلاچه برای کمک به حفظ گشتاور در جایی که لازم است وجود دارد، در حالی که مجموعه ای از حالت های رانندگی جدید، تحویل نیرو را بدون توجه به چیزی که می چرخانید بهینه می کند. . سیستم Trail Control فورد نیز ظاهری پیدا می‌کند، بنابراین می‌توانید سرعت خود را تنظیم کنید و سپس به کامیون اجازه دهید تا دریچه گاز و ترمز را کنترل کند در حالی که فقط نگران فرمان هستید.

یک پکیج آفرود خوب بدون برخی از تصاویر سفارشی قابل تطبیق چیزی نیست، و فورد نیز شما را در آنجا تحت پوشش قرار داده است. پکیج Tremor شامل لوگوهای فورد سیاه‌شده به همراه برجسته‌های نارنجی برای قلاب‌های یدک‌کش روی چرخ‌های سفارشی ۱۷ اینچی با لاستیک‌های سراسری با عرض بخش ۲۳۵ است.

استعداد کافی نیست؟ با ۱۴۹۵ دلار دیگر، می‌توانید پکیج Tremor Appearance را اضافه کنید که سقف و درپوش آینه‌ها را به رنگ خاکستری کربنیزه رنگ می‌کند و برخی گرافیک‌های اضافی را روی کاپوت و پایین بدنه پخش می‌کند.

بسته ۲۹۹۵ دلاری Maverick Tremor Off-Road در تریم های XLT و Lariat موجود است، اما فقط در صورتی که موتور ۲٫۰ لیتری EcoBoost را بخواهید. متأسفیم، خریداران هیبریدی، باید فعلاً آرزوهای خارج از جاده خود را محدود نگه دارید.

این محتوا از سایت های خبری خارجی بطور اتوماتیک دانلود شده است و عصر فناوری فقط نمایش دهنده است. اگر این خبر با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی مناقات دارد لطفا به ما گزارش کنید.

منبع

عصر فناوری
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت
  • maillot de foot pas cher
  • cheap nfl jerseys
  • maillot de foot pas cher