خبر آنچه ۲۱ میلیارد دوستی فیس بوک در مورد نردبان اقتصادی در ایالات متحده می گویند

2022-08-01
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا شاید این مطالب برایتان مفید باشد به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی رسانه رادیو فناوری ، این شرکت امروز اعلام کرد متا به‌عنوان بخشی از یک پروژه تحقیقاتی به بررسی نابرابری اقتصادی در ایالات متحده، اطلاعات 21 میلیارد دوستی فیس‌بوک را به صورت عمومی منتشر کرد. همراه با ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا

به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی رسانه رادیو فناوری ،

این شرکت امروز اعلام کرد متا به‌عنوان بخشی از یک پروژه تحقیقاتی به بررسی نابرابری اقتصادی در ایالات متحده، اطلاعات ۲۱ میلیارد دوستی فیس‌بوک را به صورت عمومی منتشر کرد. همراه با بینش های جدید در مورد تلاقی پول و دوستی در آمریکا، مشارکت متا و محققان به ما نگاهی دیگر به این موضوع می دهد که فیس بوک مایل است با چه کسانی داده ها را به اشتراک بگذارد – و چرا.

تیم تحقیقاتی می‌خواست بفهمد که چرا مردم در برخی از نقاط ایالات متحده بیشتر از سایر نقاط بین براکت‌های اقتصادی حرکت می‌کنند. با استفاده از اطلاعات Meta، همراه با سایر داده ها، یک تیم تحقیقاتی مجموعه داده ای را برای یک جفت مطالعه در زمینه تحرک اقتصادی که دوشنبه در مجله منتشر شد، ساختند. طبیعت. یک مطالعه نشان داد افرادی که در مناطقی رشد می‌کنند که دوستی‌های بیشتری بین افراد با درآمد بالا و پایین وجود دارد، احتمال بیشتری دارد که از فقر خارج شده و از نردبان اقتصادی بالا بروند.

راج چتی، اقتصاددان دانشگاه هاروارد و محقق ارشد در این مطالعه، گفت: «بزرگ شدن در جامعه‌ای که در خطوط کلاسی به هم متصل هستند، نتایج بچه‌ها را بهبود می‌بخشد و به آنها فرصت بهتری برای رهایی از فقر می‌دهد. مجله نیویورک تایمز.

با این حال، بسیاری از مکان‌ها اجازه تعامل زیاد بین افراد با درآمد بالا و پایین را نمی‌دهند، دومین مطالعه از دو مطالعه نشان داد. و حتی زمانی که یک محله اجازه چنین تعاملی را می دهد، مردم همچنان به احتمال زیاد با افرادی در براکت های اقتصادی مشابه دوست می شوند.

چتی و همکارانش برای اولین بار در سال ۲۰۱۸ به عنوان بخشی از تلاش برای درک نابرابری اقتصادی و نابرابری های درآمدی گسترده در ایالات متحده، به داده های فیس بوک دسترسی پیدا کردند. محققان متا با چتی در این پروژه شریک شدند و سایر اعضای تیم تحقیقاتی به گروه هایی وابسته هستند که با متا قرارداد دارند.

محققان داده‌های مربوط به کاربران ۲۵ تا ۴۴ ساله فیس‌بوک در ایالات متحده را که در ۳۰ روز گذشته از این پلت‌فرم استفاده می‌کردند، حداقل ۱۰۰ دوست در این پلتفرم داشتند و حساب کاربری خود را به کد پستی خود متصل کرده بودند، جمع‌آوری کردند. برای ۷۲ میلیون نفر، که بیش از ۸۰ درصد از جمعیت ایالات متحده در آن گروه سنی است. این تیم وضعیت اجتماعی-اقتصادی کاربران را بر اساس مواردی مانند مکان، سطح تحصیلات، وضعیت روابط و زبان اندازه گیری کردند. سپس این تحلیل وضعیت اجتماعی-اقتصادی افراد را با وضعیت دوستان فیس بوک آنها مقایسه کرد.

اکنون مجموعه داده کامل، که ۲۱ میلیارد دوستی فیس بوک را پوشش می دهد، از طریق برنامه Data for Good فیس بوک در دسترس است. مردم می توانند وب سایت عمومی را جستجو کنند و ارتباط اقتصادی جوامع مختلف، از جمله جوامع خودشان را ببینند. محققان می توانند داده ها را برای مطالعات بیشتر دانلود کنند.

متا و فیس بوک برنامه Data for Good را به عنوان سیگنالی از تمایل شرکت برای همکاری با تیم های تحقیقاتی خارجی و به اشتراک گذاری گنجینه داده ها از پلتفرم خود تبلیغ می کنند. و این داده ها اغلب برای محققان بسیار مفید است. برای مثال، به ردیابی چگونگی تغییر جنبش مردم در طول همه‌گیری کمک کرد.

اما این گشودگی در درجه اول بر تحقیق در مورد چگونگی زندگی مردم خارج از فیس بوک متمرکز شده است، نه اینکه چگونه فیس بوک یا سایر پلتفرم های متا، مانند اینستاگرام، بر زندگی یا رفتار افراد تأثیر می گذارد. این شرکت تمایل کمتری برای مشارکت با محققان خارجی یا به اشتراک گذاری داده های خام در مورد مواردی مانند سلامت روان افرادی که از محصولات متا استفاده می کنند، داشته است.

مطالعات جدید بینش ارزشمندی در مورد تحرک اقتصادی در ایالات متحده ارائه می دهد و داده ها می تواند به محققان کمک کند تا بفهمند مردم در ایالات متحده چگونه هستند. ایجاد روابط غول‌های فناوری مانند Meta تنها راه‌هایی هستند که محققان می‌توانند داده‌هایی را که ممکن است برای اجرای این نوع تحلیل‌ها به آن‌ها نیاز دارند بیابند. با این حال، اتکا به متا و فیس بوک برای این اطلاعات به این معنی است که شرکت ها کنترل بیشتری روی سؤالات تحقیقاتی که در وهله اول پرسیده می شوند، دارند.

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

منبع

رادیو فناوری
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت
  • maillot de foot pas cher
  • cheap nfl jerseys
  • maillot de foot pas cher