خبر Discord برنامه اندروید خود را بازنگری می کند، بنابراین لازم نیست منتظر ویژگی های جدید باشید

2022-08-01
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا شاید این مطالب برایتان مفید باشد به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی رسانه رادیو فناوری ، Discord در هفته های آینده برنامه اندروید خود را بازنگری می کند تا ویژگی ها و به روز رسانی های جدید همزمان با iOS و دسکتاپ ارائه شود. اگر از کاربران Discord ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا

به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی رسانه رادیو فناوری ،

Discord در هفته های آینده برنامه اندروید خود را بازنگری می کند تا ویژگی ها و به روز رسانی های جدید همزمان با iOS و دسکتاپ ارائه شود. اگر از کاربران Discord Android هستید، احتمالاً عادت کرده‌اید که ماه‌ها پس از معرفی ویژگی‌های جدید در iOS ظاهر نمی‌شوند، و اخیراً شاهدیم که ویژگی Server Profiles در iOS در دسترس است. خیلی قبل از اندروید.

تیم محصول Discord در یک پست وبلاگ توضیح می‌دهد: «از لحاظ تاریخی، کار بر روی پیاده‌سازی ویژگی‌های جدید اندروید اغلب تا زمانی که دسک‌تاپ و iOS تکمیل شوند به تعویق می‌افتد، و در نتیجه برخی از ویژگی‌ها ابتدا روی یک پلتفرم راه‌اندازی می‌شوند و در نهایت روی پلتفرم دیگری عرضه می‌شوند.

Discord در حال تغییر به React Native برای برنامه Android خود است، که به شرکت اجازه می دهد ویژگی های جدید را در هر پلتفرم به طور همزمان عرضه کند. همچنین به این معنی است که طراحی Discord در اندروید بیشتر شبیه آنچه که در دسکتاپ یا حتی iOS به دیدن آن عادت کرده اید، خواهد بود.

React Native به طور گسترده در بسیاری از برنامه های تلفن همراه محبوب، از جمله اینستاگرام، مایکروسافت اوت لوک، Shopify، Tesla، Pinterest و بسیاری دیگر استفاده می شود. Discord از زمانی که در سال ۲۰۱۵ توسط متا منبع باز شد، از React Native برای برنامه iOS خود استفاده می کند و به شرکت اجازه می دهد برنامه iOS خود را از هسته برنامه React خود بسازد.

انتقال به React Native در اندروید همچنین ویژگی‌ها و طراحی Discord را در Android، iOS و دسکتاپ سازگارتر می‌کند. در حالی که برنامه Discord Android همچنان برخی از سفارشی‌سازی‌های خاص را حفظ می‌کند، مواردی مانند اندازه فونت‌ها بین Android و iOS تراز خواهند شد.

Discord توضیح می‌دهد: «کاربران اندروید از مزایای چرخه انتشار سریع‌تر به‌روزرسانی برنامه‌ها نیز لذت خواهند برد. React Native به ما امکان می‌دهد فرآیندهای خود را ساده و یکپارچه کنیم، که به مهندسان ما کمک می‌کند کارآمدتر کار کنند و به‌روزرسانی‌ها را به‌طور مکرر انجام دهند، به‌ویژه اکنون که تیم زمان زیادی را برای حفظ پایگاه‌های کد مختلف برای دستگاه‌های مختلف صرف نمی‌کند.

Discord قبلاً شروع به انتشار برنامه اندروید به روز شده خود کرده است، بنابراین کاربران اندروید باید در هفته های آینده مزایای این تغییر پایه کد اساسی را احساس کنند. و امیدواریم که این بدان معنا باشد که ما هرگز پیام دیگری به نام “به زودی به اندروید” برای ویژگی های Discord آینده نخواهیم دید.

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

منبعرادیو فناوری
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت
  • maillot de foot pas cher
  • cheap nfl jerseys
  • maillot de foot pas cher