خبر به تم اصلی پوکمون اسکارلت و بنفش که توسط یک ارکستر اجرا می شود گوش دهید

2022-08-02
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا شاید این مطالب برایتان مفید باشد به گزارش سرویس اخبار فناوری پایگاه خبری عصر فناوری ، Pokemon Scarlet و Violet قرار است در نوامبر امسال روی نینتندو سوییچ عرضه شوند، اما در این مدت، می‌توانید اجرای ارکستری تم آنها را تماشا کنید. شرکت پوکمون یک ویدیوی کنسرت از تم ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا

به گزارش سرویس اخبار فناوری پایگاه خبری عصر فناوری ،

Pokemon Scarlet و Violet قرار است در نوامبر امسال روی نینتندو سوییچ عرضه شوند، اما در این مدت، می‌توانید اجرای ارکستری تم آنها را تماشا کنید.

شرکت پوکمون یک ویدیوی کنسرت از تم اصلی پوکمون اسکارلت و بنفش آپلود کرده است. شاید مهم‌تر از آن، این ویدیو همچنین نگاهی اجمالی به نسخه‌های مجلل سه پوکمون اصلی بازی‌ها: Sprigatito، Fuecoco و Quaxly را ارائه می‌دهد.

در ادامه می‌توانید اجرای کامل را تماشا کنید:

Pokemon Scarlet و Violet در یک منطقه کاملاً جدید قرار دارند که میزبان انواع پوکمون های کاملاً جدید است. این جدیدترین تریلر بازی چندین شخصیت مهم را که در طول سفر خود با آنها ملاقات خواهید کرد، از جمله رقیب دوست خود Nemona و استاد پوکمون منطقه را معرفی کرد که بسته به نسخه ای که بازی می کنید متفاوت خواهند بود: Sada در Scarlet و Turo در Violet.

برای اولین بار در تاریخ سریال، پوکمون اسکارلت و ویولت از چهار نفره هم‌آپ پشتیبانی می‌کنند. این بازی‌ها علاوه بر ویژگی‌های چندنفره اصلی مانند مبارزه و تجارت، به شما این امکان را می‌دهند تا با حداکثر سه بازیکن دیگر ارتباط برقرار کنید و منطقه را با همدیگر کاوش کنید.

Pokemon Scarlet and Violet در ۱۸ نوامبر برای نینتندو سوییچ عرضه می شود، اما به زودی اطلاعات بیشتری در مورد بازی ها خواهیم شنید. شرکت پوکمون نگاهی دیگر به پوکمون اسکارلت و بنفش در طی یک به اشتراک گذاشته است پخش جریانی Pokemon Presents در ۳ آگوست. در ضمن، حتما بررسی کنید هر آنچه در مورد بازی ها می دانیم و تمام پوکمون‌های جدیدی که تاکنون فاش شده‌اند.

این محتوا از سایت های خبری خارجی بطور اتوماتیک دانلود شده است و عصر فناوری فقط نمایش دهنده است. اگر این خبر با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی مناقات دارد لطفا به ما گزارش کنید.

منبع

عصر فناوری
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت
  • maillot de foot pas cher
  • cheap nfl jerseys
  • maillot de foot pas cher