خبر آزمایش ایلان ماسک-تویتر در ۱۷ اکتبر آغاز می شود

2022-08-02
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا به گزارش سرویس اخبار فناوری پایگاه خبری عصر فناوری ، چه اتفاقی می افتد یک قاضی دادگاه عالی دلاور حکم داد که محاکمه در مورد تلاش میلیاردر ایلان ماسک برای انصراف از معامله 44 میلیارد دلاری برای خرید توییتر در 17 اکتبر آغاز خواهد شد. چرا مهم است محاکمه شدن ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا

به گزارش سرویس اخبار فناوری پایگاه خبری عصر فناوری ،

چه اتفاقی می افتد

یک قاضی دادگاه عالی دلاور حکم داد که محاکمه در مورد تلاش میلیاردر ایلان ماسک برای انصراف از معامله ۴۴ میلیارد دلاری برای خرید توییتر در ۱۷ اکتبر آغاز خواهد شد.

چرا مهم است

محاکمه شدن زودتر می‌تواند آسیب‌هایی را که توییتر و سهامداران ممکن است با طولانی شدن عدم اطمینان در مورد معامله با آن مواجه شوند، کاهش دهد.

روز جمعه دادگاه سلطنتی دلاور تایید کرد که توییتر و ایلان ماسک میلیاردر از ۱۷ تا ۲۱ اکتبر در دادگاه به دلیل تلاش مدیر عامل تسلا برای کناره گیری از یک قانون محاکمه خواهند شد. معامله ۴۴ میلیارد دلاری برای خرید شرکت برنامه رسمی یک هفته پس از توییتر منتشر می شود تا حدی مقصر است کسری درآمد ناشی از «عدم قطعیت» که به پیشنهاد تصاحب سخت ماسک مرتبط است.

تعیین تاریخ محاکمه به دنبال جلسه ۱۹ جولای است که در آن وکلای توییتر خواستار محاکمه در ماه سپتامبر شدند در حالی که وکلای ماسک برای شروع محاکمه در اواخر فوریه تلاش کردند. در این جلسه، صدراعظم کاتلین سنت جود مک کورمیک، قاضی ارشد دادگاه، دادگاه را برای اکتبر تعیین کرد اما هنوز تاریخ دقیقی را مشخص نکرده بود.

اگرچه نه توییتر و نه ماسک دقیقاً به چیزی که می‌خواستند نرسیدند، اما جدول زمانی کوتاه‌تری که قاضی پیشنهاد کرد، همچنان یک پیروزی برای این شرکت رسانه‌های اجتماعی است، زیرا وکلای آن نگرانی‌های خود را در مورد آسیب احتمالی ناشی از تلاش‌های ماسک برای “قلدری کردن راه خود” مطرح کردند. معامله.

مک کورمیک در اظهارات خود گفت که هر چه مدت زمان تراکنش ادغام در هاله ای از ابهام باقی بماند، خطر آسیب جبران ناپذیر بیشتر می شود. او همچنین خاطرنشان کرد که به نظر می رسد وکلای ماسک توانایی دادگاه برای رسیدگی سریع به دعاوی پیچیده را دست کم می گیرند.

جلسه ۱۹ جولای اولین بار بود که تیم های حقوقی ماسک و توییتر در دادگاه با هم روبرو شدند.

اندرو راسمن وکیل ماسک در این جلسه گفت که این میلیاردر به زمان بیشتری نیاز دارد تا تأیید کند که کمتر از ۵ درصد از ۲۲۹ میلیون کاربر روزانه توییتر جعلی یا اسپم هستند. تیم حقوقی ماسک استدلال کرده است که داده ها برای درک تجارت تبلیغات توییتر مهم هستند. راسمن گفت که ماسک «احتمالاً خطر بیشتری نسبت به توییتر دارد که در نهایت مجبور به خرید این شرکت شود» و «انگیزه ای برای معلق نگه داشتن این شرکت برای مدت طولانی ندارد».

بیل ساویت، وکیل توییتر، از این استدلال عقب نشینی کرد و گفت که این شرکت به این نکته اشاره کرده است که در مورد داده ها هشدارهایی وجود دارد که تعداد حساب های اسپم ممکن است بیشتر باشد.

در ۸ جولای، ماسک اعلام کرد که قراردادی را که در ماه آوریل به دست آمده فسخ می کند. در ۱۲ جولای، توییتر از ماسک شکایت کرد او را مجبور به تکمیل خرید کرد و میلیاردر را به درخواست اطلاعاتی متهم کرد که “برای تلاش برای مخدوش کردن معامله طراحی شده بودند.” این شرکت در شکایت ادعا می کند که دلیل اینکه میلیاردر می خواهد از معامله عقب نشینی کند این است که دارایی شخصی او کاهش یافته است و به همین دلیل خرید شرکت برای او گران تر شده است.

در یک تحول مرتبط، ماسک روز جمعه یک شکایت متقابل ارائه کرد. به گزارش وال استریت ژورنال، جزئیات کت و شلوار ماسک محرمانه نگه داشته شده است، اما به زودی در دسترس عموم قرار خواهد گرفت. شکایت متقابل انتظار می رفت.

ماسک همچنین با شکایت هایی از طرف سهامداران توییتر. بلومبرگ گزارش داد، یکی از سرمایه گذاران توییتر که ۵۵۰۰ سهم توییتر دارد، روز جمعه از ماسک شکایت کرد و از دادگاه سلطنتی دلاور خواست تا توافقنامه ادغام را اجرا کند.

در همین حال، صندوق تامینی Greenlight Capital سهام جدیدی در توییتر در ماه جولای به دست آورد. چندین رسانه خبری با استناد به نامه ای که روز دوشنبه به سرمایه گذاران ارسال شد، گزارش دادند که صندوق تامینی به طور متوسط ​​۳۷٫۲۴ دلار برای هر سهم پرداخت کرده است. CNET نیز نامه را دیده است.

“در این قیمت، اگر TWTR در دادگاه غالب شود، ۱۷ دلار برای هر سهم صعودی وجود دارد و ما معتقدیم که در صورت شکست معامله، حدود ۱۷ دلار به ازای هر سهم نزولی خواهد بود. بنابراین ما ۵۰ تا ۵۰ شانس در مورد چیزی داریم که باید بیش از ۹۵٪ اتفاق بیفتد. زمان،” در نامه آمده است.

Greenlight Capital اضافه کرد که فکر می کند دادگاه صدارت دلاور انگیزه ای برای اجرای این معامله دارد.

در این نامه آمده است: “اگر ماسک را از قلاب خارج کند، بسیاری از خریداران آینده را دعوت به پشیمانی خواهد کرد.”

شان کین و دیوید لومب از CNET در این گزارش مشارکت داشتند.

این محتوا از سایت های خبری خارجی بطور اتوماتیک دانلود شده است و عصر فناوری فقط نمایش دهنده است. اگر این خبر با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی مناقات دارد لطفا به ما گزارش کنید.

عصر فناوری
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت
  • maillot de foot pas cher
  • cheap nfl jerseys
  • maillot de foot pas cher