خبر “نه” جردن پیل: پایان توضیح داده شد و به همه سوالات شما پاسخ داده شد

2022-08-02
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا به گزارش سرویس اخبار فناوری پایگاه خبری عصر فناوری ، بنابراین شما به تازگی فیلم پرفروش علمی-تخیلی ترسناک جردن پیل، نه، را دیدید. شاید در مورد اینکه چگونه اوضاع در آن فینال هیجان انگیز پیش رفت، سؤالی دارید، یا در این فکر هستید که این فیلم ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا

به گزارش سرویس اخبار فناوری پایگاه خبری عصر فناوری ،

بنابراین شما به تازگی فیلم پرفروش علمی-تخیلی ترسناک جردن پیل، نه، را دیدید. شاید در مورد اینکه چگونه اوضاع در آن فینال هیجان انگیز پیش رفت، سؤالی دارید، یا در این فکر هستید که این فیلم باید چه چیزی باشد. در حقیقت در مورد باشد

زمانی که کمی بیش از یک هفته پیش از یک اکران خارج شدم، این حس که پیام بزرگ آخرین فیلم پیل را دریافت نمی‌کنم، مانند ابری شوم بر فراز صحرای کالیفرنیای جنوبی بر من سنگینی کرد. اما منتقدان ایده‌های هوشمندانه‌ای دارند، بنابراین می‌توانیم در تلاش برای رمزگشایی به آنها روی بیاوریم.

قبل از اینکه به آن برسیم، بیایید پایان Nope را توضیح دهیم. این فیلم بیش از دو ساعت طول می‌کشد و مربیان اسب (و خواهر و برادر) OJ و Emerald Hayworth را دنبال می‌کند که متوجه می‌شوند چیزی بزرگ و مرموز در آسمان نزدیک مزرعه‌شان کمین کرده است. این فیلم در حال حاضر در سایت خواهر CNET Metacritic دارای امتیاز ۷۶ است. اگر هنوز نوپ را ندیده اید، اسب خود را اینجا پارک کنید — اسپویلرهایی در پیش است.

OJ، Emerald و دیگران چه نقشه ای می اندیشند؟

OJ و Emerald در صدد هستند (“شات اپرا”) موجودی فرازمینی در آسمان را دریافت کنند، حتی پس از اینکه در پارک Ricky “Jupe” و دیگران در پارک موضوعی Jupiter’s Claim در همان نزدیکی غذا می خورد. (در مورد آنها نمی دانم، اما دید باران خون پایان راه را برای من نشان می داد).

آنها با فیلمبردار Antlers Holst که یک دوربین فیلم غیر الکتریکی دارد (جانور یک “میدان ضد الکتریکی” تولید می کند که چیزهایی مانند دوربین های دیجیتال را بی فایده می کند، همکاری می کنند). آنها همچنین منطقه را با هزاران تن لوله بادی پوشانده اند. وقتی آن ها به زمین می افتند، نشانه این است که موجود نزدیک است. آنها همچنین می دانند که باید از نگاه کردن به جانور اجتناب کنند و دوست ندارد اشیای بی جان مانند پرچم های تزئینی را مصرف کند.

هنگامی که آنها آماده هستند تا جانور را به عقب دعوت کنند، OJ شروع به پرسه زدن بر روی یک اسب می کند. او یک رشته پرچم مثلثی شکل را حمل می کند که به یک چتر نجات متصل شده است، و بعداً وقتی غریبه ای ظاهر می شود و مرد آزمایشگر ما را در آسمان تحریک می کند، به کار می آید.

چرا این موجود مرد TMZ را می خورد؟

وقتی نقشه باند در حال انجام است، غریبه ای با دوچرخه به مزرعه می آید. زمرد با مردی صحبت می کند – که هویتش با کلاه ایمنی پوشانده شده است – و متوجه می شود که او از TMZ است. اخبار در مورد حادثه در Jupiter’s Claim منتشر شده است، و او به دنبال پاسخ است.

مرد TMZ به سمتی حرکت می کند که ثابت می شود یک مسیر ناگوار است. هیولایی که بالای سرش کمین کرده، دوچرخه‌اش را پایین می‌آورد و او را به پرواز می‌فرستد. او زنده است اما در وضعیت بدی قرار دارد و OJ برای کمک به او نزدیک می شود. با این حال، کلاه آن مرد بازتابنده است – درست مانند آینه ای که اسب او جی را در ابتدای فیلم می ترساند – و او جی متوجه می شود که چاره ای جز خروج از آنجا ندارد.

این موجود نماینده TMZ را جاروبرقی می کشد و شروع به تعقیب OJ می کند. در آن زمان است که OJ اختراع چتر نجات پرچم را راه اندازی می کند، که باعث می شود جانور کمی عقب نشینی کند و برای او زمانی برای پناه گرفتن می خرد.

آنتلرز هولست فیلمبردار به آنجل چه می گوید؟

هلست سرانجام پولی که OJ و Emerald به دنبال آن بوده اند را به دام می اندازد. اما بعد همه چیز تغییر می کند. او یک چیز مرموز در مورد آنها را که مستحق غیرممکن نیستند زمزمه می کند و با دوربینش بلند می شود.

با این حال، به نظر می رسد این هنرمند خود شیفته نمی تواند در برابر گرفتن یک عکس دیگر مقاومت کند. هولست دوربینش را به سمت موجود می گیرد و سپس او را می بلعد.

آیا فرشته (از Fry’s Electronics) زندگی می کند؟

بله، فرشته از خشم وحش جان سالم به در می‌برد. نقش او در مرحله نهایی مسابقه شامل کمک به هالست است. هنگامی که هولست و دوربینش تبدیل به غذای بیگانگان می شوند، فرشته خود را در حصارهای سیم خاردار می پیچد تا از سرنوشت مشابهی جلوگیری کند. جانور سعی می‌کند او را بمکد، اما حصار روی زمین ثابت می‌ماند و آنجل با بشکه‌ای به زمین می‌آید. (یک دلیل احتمالی دیگر او زنده ماند: این موجود احتمالاً طعم سیم را دوست نداشت.)

چه چیزی در آسمان است؟

ما این موجود در آسمان را به عنوان یک حیوان سفید و دیسکی شکل می شناسیم که به طور منطقی می تواند از فاصله دور با یک فضاپیمای بیگانه اشتباه گرفته شود. در صحنه‌های پایانی فیلم، این موجود به چیزی عظیم‌تر و بی‌نظیر تبدیل می‌شود. برای من، تقریباً شبیه یک گل است – خوب، اگر آن گل دهان سبز رنگ ترسناک و تپنده ای داشت.

زمرد چگونه این موجود را شکست می دهد؟

زمرد به دوچرخه مرد TMZ می رسد، اما این موجود (که شکل جدید خود را به خود گرفته است) برای کار کردن به او خیلی نزدیک است. در یک صحنه احساسی، متوجه می‌شویم که او.

دوچرخه زمرد بالا می‌رود و او به سمت پارک موضوعی Jupiter’s Claim می‌رود. او با رها کردن یک گاوچران غول‌پیکر بادی در آسمان، ایده‌ای را به ذهنش می‌رساند که جانور را زخمی کند.

در اوایل فیلم، امرالد و او جی از ادعای مشتری دیدن کردند و زمرد با فروکردن سر او در چاهی که حاوی دوربین بود، تعدادی غریبه را بمباران کرد. در دقایق پایانی فیلم، او سکه های پراکنده روی زمین را می گیرد، دستگاه را بار می کند و چندین عکس از آسمان می گیرد. چاه چیزی شبیه به تصاویر پولاروید بزرگ را بیرون می اندازد.

در نهایت، جانور ظاهر می شود و کابوی عظیم شناور را می بلعد. زمرد یک شات از آن می گیرد. سپس، مخلوق ظاهر می شود. بی جان به نظر می رسد، مانند یک کیسه پلاستیکی پاره شده که در هوا حرکت می کند.

چه اتفاقی برای OJ می افتد؟

در انتهای Nope، ما یک چهره تیره را می بینیم که بر روی اسبی درست خارج از Jupiter’s Claim نشسته است. بدون تردید او جی، هنوز هودی نارنجی روشن خود را پوشیده است.

پایان به چه معناست؟

برای من، پایان Nope بسیار ساده به نظر می رسید. اما من همچنین متوجه شدم که باید معنای عمیق تری برای صحنه های پایانی وجود داشته باشد – و به طور کلی تلنگر – که من در نظر نگرفته بودم. برخی از بررسی‌های فیلم به من کمک کردند تا آنچه را که پیل می‌خواهد به ما بگوید بهتر درک کنم. شما، البته، می توانید نتیجه گیری خود را انجام دهید.

منتقد فیلم آلیسا ویلکینسون در Vox می نویسد که این فیلم «در محوریت این موضوع است که چگونه تجربیات ما از واقعیت تقریباً به طور کامل توسط صفحه نمایش ها و دوربین ها مستعمره شده است… تا جایی که ما به سختی می توانیم واقعیت را به طور مستقیم، با صداقت و بدون هیچ گونه تصور کنیم. از دستکاری.”

دانا استیونز، منتقد فیلم اسلیت، چیزی مشابه را انتخاب می‌کند، اما همچنین خاطرنشان می‌کند که «بعضی‌وقت‌ها به نظر می‌رسد که فیلم هنوز از ذهنش بیرون نیامده و روی پرده سینما راه نیافته است».

استیونز می‌نویسد: «در جایی در ترکیب صداهای پررونق و تصاویری هیجان‌انگیز Nope مدفون شده است، انتقادی غم‌انگیز از غلبه نمایش در زندگی آمریکایی‌های قرن بیست و یکم، نیاز سیری‌ناپذیر ما به ضبط، مستندسازی، تماشا و اجرا.» “اما برخلاف مهاجم بیگانه که در اواخر فیلم شکل کامل، عجیب و غریب و با شکوه خود را به خود می گیرد، این ایده ها هرگز به طور کامل از ماتریس غنی فیلم از تصاویر، ارجاعات و مضامین بیرون نمی آیند.”

چارلز پولیام مور دیدگاه دیگری را ارائه می دهد و برای The Verge می نویسد: «شبح [racism, or some anthropomorphization of it] در روشی وجود دارد که نوپ اسب سواری در حرکت را به نوادگان تخیلی خود متصل می کند: متخصصان ماهری که استعدادهایشان تا حد زیادی توسط دیگران در صنعت نادیده گرفته می شود.

پولیام مور می‌نویسد: «هیچ‌کدام از هیوودها کاملاً شبیه افراد «واقعی» نیستند، بلکه بیشتر شبیه شخصیت‌پردازی‌های هنرمندانه‌ای هستند که تشنه تبدیل شدن به بخشی از تجارت فیلم‌سازی هستند – صرف نظر از هزینه‌ها. “از آنجایی که برنامه آنها برای ایستادگی در هنگام مستندسازی رویارویی خود با موجودات ساده است، زمانی که به عقب برگردید و به Nope به عنوان متنی نگاه کنید درباره افرادی که همه چیز خود را برای گرفتن عکس عالی می ریزند، نوعی حس عاطفی ایجاد می کند.”

این محتوا از سایت های خبری خارجی بطور اتوماتیک دانلود شده است و عصر فناوری فقط نمایش دهنده است. اگر این خبر با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی مناقات دارد لطفا به ما گزارش کنید.

عصر فناوری
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت
  • maillot de foot pas cher
  • cheap nfl jerseys
  • maillot de foot pas cher