خبر نرخ‌های فعلی بازپرداخت: نرخ‌های امروز را مقایسه کنید

2022-08-02
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا به گزارش سرویس اخبار فناوری پایگاه خبری عصر فناوری ، اگر بتوانید نرخ بهره کمتری نسبت به وام فعلی خانه خود داشته باشید، تامین مالی مجدد وام مسکن راهی برای کاهش پرداخت ماهانه وام مسکن است. اما با نرخ بهره دو واحد درصد بیشتر از ابتدای ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا

به گزارش سرویس اخبار فناوری پایگاه خبری عصر فناوری ،

اگر بتوانید نرخ بهره کمتری نسبت به وام فعلی خانه خود داشته باشید، تامین مالی مجدد وام مسکن راهی برای کاهش پرداخت ماهانه وام مسکن است. اما با نرخ بهره دو واحد درصد بیشتر از ابتدای سال در نتیجه تورم افسارگسیخته و فدرال رزرو در حال برنامه ریزی برای به افزایش نرخ وجوه فدرال ادامه دهید، آیا در حال حاضر تامین مالی مجدد منطقی است؟

هر چند وام مسکن بالاتر و نرخ های تامین مالی مجدد می تواند هزاران دلار در طول مدت وام مسکن شما به سود اضافه کند، این لزوما به این معنی نیست که زمان بدی است تامین مالی مجدد. تصمیم برای تامین مالی مجدد بر اساس وضعیت مالی شخصی شما و اینکه آیا جایگزین کردن وام مسکن خود با وام مسکن جدید منطقی است یا خیر، بستگی دارد. اگر نرخ بهره امروز بالاتر از نرخ بهره وام مسکن فعلی شما باشد، احتمالا برای شما منطقی نخواهد بود.

دیو اشتاینمتز، رئیس بخش خدمات مبدا در ServiceLink گفت: «نرخ وام مسکن امسال به طرز چشمگیری افزایش یافته است. “افزایش نرخ ها را می توان به اقدامات فدرال رزرو نسبت داد که به دلیل عوامل مختلفی از جمله نیاز به مهار تورم ایجاد شده است.”

در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد نرخ های بازپرداخت و نحوه کار آنها بدانید.

ریفاینانس چیست؟

وقتی تو وام مسکن خود را دوباره تامین مالی کنید، وام مسکن موجود خود را با یک وام مسکن جدید که با نرخ ها و شرایط جدید ارائه می شود، پرداخت می کنید. اگر وام مسکن موجود خود را زمانی تضمین کردید که نرخ بهره بالاتر از امروز بود، بازپرداخت با نرخ پایین‌تر می‌تواند باعث صرفه‌جویی در هزینه پرداخت ماهانه شما شود یا به شما امکان می‌دهد وام را سریع‌تر پرداخت کنید (و گاهی اوقات هر دو).

دلایلی برای در نظر گرفتن تامین مالی مجدد

دلایل معتبر زیادی برای تامین مالی مجدد وجود دارد. برخی از رایج ترین سناریوها عبارتند از:

 • کاهش پرداخت های ماهانه شما: تغییر به وام جدید با نرخ بهره کمتر می تواند پرداخت ماهانه وام مسکن شما را کاهش دهد. مبلغی که هر ماه پس انداز می کنید بستگی به اندازه وام مسکن شما و میزان کمتری نرخ بهره جدید در مقایسه با وام قبلی شما دارد. می توانید از ماشین حساب وام برای تخمین پرداخت ماهانه جدید خود استفاده کنید.
 • وام مسکن خود را زودتر پرداخت کنید: اگر وام اولیه شما یک وام ۳۰ ساله بود، می توانید برای پرداخت زودتر آن را مجدداً سرمایه گذاری کنید. با نرخ بهره کمتر، ممکن است بتوانید به وام ۱۵ ساله تغییر دهید و همچنان پرداخت ماهانه قابل کنترلی داشته باشید. کاهش طول وام مسکن همچنین میزان کل بهره ای را که در طول عمر وام پرداخت می کنید کاهش می دهد.
 • بیرون آوردن پول نقد از خانه: با بازپرداخت نقدی، برای وام جدیدی درخواست می‌کنید که بزرگ‌تر از بدهی وام قدیمی‌تان است — و مابه‌التفاوت را به عنوان پرداخت نقدی در نظر می‌گیرید. بسیاری از صاحبان خانه از یک بازپرداخت نقدی برای پرداخت هزینه های بهبود خانه استفاده می کنند.
 • تغییر به وام با نرخ ثابت: اگر وام مسکن با نرخ قابل تنظیم دارید، تغییر به وام با نرخ ثابت می تواند حرکت خوبی باشد. به گفته جیسون فینک، استاد امور مالی در دانشگاه جیمز مدیسون در هریسونبورگ، ویرجینیا، تامین مالی مجدد می تواند به شما در کاهش ریسک آینده کمک کند. قفل کردن یک نرخ ثابت هم قابلیت پیش بینی و هم از افزایش نرخ در آینده محافظت می کند.
 • حذف بیمه خصوصی وام مسکن: اگر در هنگام خرید خانه کمتر از ۲۰ درصد کاهش دهید، اکثر وام ها به بیمه رهن خصوصی نیاز دارند. از آنجایی که قیمت خانه در بسیاری از مناطق افزایش یافته است، ممکن است اخیراً از آستانه ۲۰ درصدی حقوق صاحبان سهام عبور کرده باشید و این فرصتی را برای شما ایجاد می کند که بدون PMI سرمایه گذاری مجدد کنید، که می تواند پرداخت ماهانه شما را بیشتر کاهش دهد.

وقتی تامین مالی مجدد معنی ندارد

در حالی که پرداخت های ماهانه کمتر وام مسکن فریبنده به نظر می رسد، تامین مالی مجدد همیشه یک حرکت مالی هوشمندانه نیست.

اگرچه تامین مالی مجدد می تواند در هزینه شما صرفه جویی کند، اما می تواند هزینه های اولیه زیادی را نیز به همراه داشته باشد. از آنجایی که وام تجدید فاینانس یک وام مسکن جدید است، باید هزینه های بسته شدن را درست مانند وام اصلی خود بپردازید. این کارمزدها بین ۳ تا ۶ درصد از مبلغ وام متغیر است – برای مثال، ۹۰۰۰ تا ۱۸۰۰۰ دلار برای بازپرداخت ۳۰۰۰۰۰ دلاری.

یک شرکت جدید ممکن است کارمزد ثابت یا هزینه های متغیری داشته باشد که به اندازه وام شما بستگی دارد. اما بازپرداخت مالی همچنان می‌تواند ارزشمند باشد – حتی اگر مانده وام زیادی داشته باشید – زیرا کاهش نرخ بهره می‌تواند ده‌ها هزار دلار سود در درازمدت برای شما ذخیره کند.

به خاطر داشته باشید، ممکن است چند سال طول بکشد تا هزینه های بازپرداخت مجدد خود را جبران کنید. اگر انتظار دارید تا چند سال دیگر نقل مکان کنید، ممکن است مشکل و هزینه های تامین مالی مجدد در حال حاضر منطقی نباشد.

همچنین اگر برای مدت طولانی مالک خانه خود بوده اید، تامین مالی مجدد ممکن است ارزشش را نداشته باشد. وام های مسکن به گونه ای طراحی شده اند که بیشترین سود پرداختی شما در سال های اولیه باشد. هر چه مدت زمان طولانی تری وام مسکن داشته باشید، پرداخت ماهانه شما بیشتر صرف پرداخت اصل وام می شود. اگر بعداً در مدت وام مجدداً سرمایه‌گذاری کنید، به جای ایجاد سهام، به پرداخت سود اولیه باز می‌گردید.

چه عواملی نرخ بازپرداخت من را تعیین می کند؟

چندین عامل تعیین کننده نرخ بازپرداختی است که می پردازید. یکی از مهمترین عوامل امتیاز اعتباری شما است. افرادی که امتیازات اعتباری پایین تری دارند ممکن است نسبت به افرادی که امتیاز بهتری دارند، نرخ بهره بیشتری بپردازند.

طول مدت وام نیز بر نرخ بازپرداخت شما تأثیر می گذارد. یک اسکناس ۳۰ ساله نرخ بالاتری نسبت به وام مسکن ۱۵ ساله دارد. فینک پیشنهاد می‌کند وام‌دهنده‌ای را پیدا کنید که یک پیشنهاد «آهنگ شناور» ارائه دهد، که می‌تواند به شما کمک کند از کاهش‌های بعدی نرخ بهره ببرید – حتی پس از قفل کردن در.

به عنوان مثال، اگر نرخ شما به مدت ۳۰ روز قفل شود و نرخ ها در این بازه زمانی کاهش یابد، می توانید با نرخ پایین تر قفل شوید. یک گزینه شناور پایین برای شما هزینه دارد – معمولاً ۰٫۵٪ تا ۱٪ از مبلغ وام – اما در صورت کاهش نرخ ها می تواند در پول شما صرفه جویی کند.

فینک گفت: «معمولاً باید نرخ پایین‌تر را انتخاب کنید، بنابراین مطمئن شوید که به تغییرات نرخ روزانه توجه می‌کنید.

نرخ های فعلی وام مسکن و تامین مالی مجدد

ما از اطلاعات جمع‌آوری‌شده توسط Bankrate، که متعلق به همان شرکت مادر CNET است، برای پیگیری روند روزانه نرخ وام مسکن استفاده می‌کنیم. جدول بالا میانگین نرخ های ارائه شده توسط وام دهندگان در سراسر کشور را خلاصه می کند.

چه امتیاز اعتباری برای بازپرداخت نیاز دارم؟

شما امتیاز اعتباری عاملی در گزینه های refi شما خواهد بود، و همچنین نوع وام مسکنی که دنبال می کنید. به عنوان مثال، یک وام متعارف معمولاً به الف امتیاز اعتباری از ۶۲۰ یا بالاتر

شما ممکن است واجد شرایط الف باشید تامین مالی مجدد اداره مسکن فدرال اما با امتیاز اعتباری ۵۸۰٫ و اگر از قبل وام مسکن FHA دارید، ممکن است واجد شرایط یک بازپرداخت مجدد باشید که به اسناد اعتبار کمتری نیاز دارد.

اگر می‌خواهید با نرخ پایین‌تر سرمایه‌گذاری مجدد کنید، امتیاز اعتباری بالا شما را در موقعیت بهتری قرار می‌دهد. به طور معمول، هر چه امتیاز اعتباری شما بالاتر باشد، نرخ شما کمتر است. اگر رتبه اعتباری شما خیلی پایین است، در زمانی که برای بهبود امتیاز اعتباری خود کار می کنید، درخواست بازآفرینی خود را به تأخیر بیندازید.

می توانید امتیاز خود را با موارد زیر بهبود بخشید:

 • پرداخت بدهی به موقع: در مورد هر گونه پرداختی که عقب مانده اید به روز شوید و برنامه ای برای پرداخت به موقع تمام صورت حساب ها ایجاد کنید. از پرداخت‌های خودکار استفاده کنید تا مطمئن شوید که دیگر هرگز در پرداخت کارت‌های اعتباری یا وام‌ها تاخیر ندارید.
 • محدود کردن خریدهایی که روی کارت اعتباری خود می گذارید: وام دهندگان ترجیح می دهند که شما بیش از ۳۰ درصد از اعتبار موجود خود را استفاده نکنید، بنابراین هیچ یک از کارت های خود را حداکثر نکنید. هر موجودی را پرداخت کنید تا کمتر از ۳۰ درصد از حد اعتبار شما باشد.
 • رفع هر گونه خطا در گزارش اعتباری شما: در مورد اطلاعات نادرست، مانند بدهی هایی که پرداخت کرده اید و به عنوان پرداخت نشده ذکر شده اند، با اداره اعتبار تماس بگیرید. اداره باید ورودی های نادرست در گزارش شما را اصلاح کند، اما نمی تواند ورودی های منفی را که دقیق هستند حذف کند.

نرخ های بازپرداخت را مقایسه کنید

ایده خوبی است که قبل از تامین مالی مجدد وام خانه خود، در اطراف خرید کنید و درباره وام های وام مسکن مختلف تحقیق کنید. مطمئن شوید که همه کارمزدهای اولیه را درک کرده اید و از یک ماشین حساب وام مسکن برای کمک به تعیین میزان مبلغی که در زمان بسته شدن انتظار می رود پرداخت کنید استفاده کنید. اگر می‌خواهید پس‌انداز خود را به حداکثر برسانید، محاسبه مقداری که می‌توانید با بازپرداخت وام در یک مدت کوتاه‌تر پس‌انداز کنید نیز مهم است.

این محتوا از سایت های خبری خارجی بطور اتوماتیک دانلود شده است و عصر فناوری فقط نمایش دهنده است. اگر این خبر با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی مناقات دارد لطفا به ما گزارش کنید.

عصر فناوری
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت

 • https://www.neuselibrary.org/maillotdefootpascher.html
 • https://www.neuselibrary.org/maillotdefootpascher2021.html
 • https://www.neuselibrary.org/maillotdefootpersonnalisé.html
 • https://luxcreo.com/maillotdefootpascher.html
 • https://luxcreo.com/maillotdefootpascher2022.html
 • https://luxcreo.com/maillotdefootpascherchine.html
 • https://zionmarket.com/cheapauthenticnfljerseyschina.html
 • https://zionmarket.com/cheapnfljerseyssupply.html
 • https://zionmarket.com/wholesalecheapnfljerseys.html
 • https://bbctribune.com/cheapnfljerseyschina.html
 • https://bbctribune.com/cheapnfljerseysfreeshipping.html
 • https://bbctribune.com/wholesalesoccerjersey.html
 • http://radioculturafoz.com.br/maillotdefootpascher.html
 • https://radioculturafoz.com.br/maillotdefootpersonnaliséspascher.html
 • https://radioculturafoz.com.br/maillotfootcoupedumonde.html
 • http://eurolux.ayz.pl/maillotdefootpascher.html
 • http://eurolux.ayz.pl/maillotfootpascher.html
 • http://eurolux.ayz.pl/maillotfootpascherthailande.html
 • http://jacovor198.198.axc.nl/cheapnbajerseys.html
 • http://jacovor198.198.axc.nl/cheapnikenbajerseys.html
 • http://jacovor198.198.axc.nl/cheapnikenfllimitedjerseys.html
 • https://ve.digital/discountnikenfllimitedjerseys.html
 • https://ve.digital/wholesalenikenfllimitedjerseys.html
 • https://ve.digital/replicanikenfllimitedjerseys.html
 • https://fgx.sfh.mybluehost.me/maillotdefootpascher.html
 • https://fgx.sfh.mybluehost.me/maillotsdefootfactory.html
 • https://fgx.sfh.mybluehost.me/maillotsdefootpascher.html
 • https://sapokone.mydome.jp/maillotdefootpascher.html
 • https://sapokone.mydome.jp/maillotsdefootpascher2022.html
 • https://sapokone.mydome.jp/maillotsdefootballthailande.html
 • https://alfahuirmasajes.com
 • https://alforaat.com
 • https://algosystems.gr
 • http://align.com.sa
 • http://allhitsstation.com
 • https://allnsoll.com
 • http://allocationassist.com
 • https://allpandas.com
 • https://alltoreal.com
 • https://alltruemen.com
 • https://alomarcenter.com
 • https://alpclips.com
 • http://alpha.acim-asso.imageinfrance.com
 • http://alpha.eurohabitat.imageinfrance.com
 • https://alphabondcleaning.com.au
 • http://al-raya.info
 • https://alrema-lany.cz
 • https://altbelly.com
 • https://alteredstatetherapy.com
 • https://altmann.com.br
 • http://alvodigital.net
 • https://alyaska.by
 • http://alyounglaw.com
 • https://amahbeauty.com
 • http://amamam.ru
 • https://amaneatingpie.co.uk
 • https://amarbazar.org
 • https://amawards.org
 • http://ambaufzuege.de
 • https://amberwoodcarpentry.com