خبر Roku یک مشکل دارد – دکمه‌های آن پول کافی چاپ نمی‌کنند

2022-08-02
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا شاید این مطالب برایتان مفید باشد به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی رسانه رادیو فناوری ، نه. چه محوری خواهد بود)، اما به این دلیل که Roku واقعاً یک شرکت تبلیغاتی در لباس استریمر است. و کاملاً دارای املاک و مستغلات عالی برای فروش به خدمات استریم است: ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا

به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی رسانه رادیو فناوری ،

نه. چه محوری خواهد بود)، اما به این دلیل که Roku واقعاً یک شرکت تبلیغاتی در لباس استریمر است. و کاملاً دارای املاک و مستغلات عالی برای فروش به خدمات استریم است: در ازای پرداخت هزینه، آرم آنها را روی دکمه‌هایی قرار می‌دهد که مشتریان هر بار که از Roku استفاده می‌کنند احتمالاً آن‌ها را مشاهده خواهند کرد. حتی بهتر از آن، آن دکمه ها این کار را خواهند کرد فقط آن سرویس را راه اندازی کنید

اساسا، بهترین بازگشت سرمایه Roku ممکن است رنگ قرمز نتفلیکس و رنگ آبی دیزنی باشد که تامین کنندگان آن خریداری می کنند.

در نزدیکی پایین هر کنترل از راه دور Roku، چهار دکمه با انواع سرویس‌های استریم برچسب‌گذاری شده‌اند – در حال حاضر، وب‌سایت Roku Netflix، Disney Plus، Apple TV Plus و Paramount Plus را نشان می‌دهد. این تعداد کاملی از مزیت‌ها است، اگرچه دکمه‌ها در طول زمان تغییر می‌کنند، زیرا سرویس‌های استریم جدید متولد می‌شوند، می‌میرند یا تصمیم‌های متفاوتی در مورد اینکه بودجه تبلیغات خود را کجا خرج کنند، می‌گیرند. (من دوست دارم تصور کنم که زمانی کسی بدترین کنترل از راه دور را دریافت کرده است، فقط دکمه‌هایی برای سرویس‌های استریم که هرگز از آنها استفاده نمی‌کند مانند Sling، Rdio، PlayStation Vue و Quobo. اگر بتوانید حدس بزنید که کدام یک از آن‌ها بدون گوگل ساخته شده است، امتیاز می‌دهد.)


ببخشید اگر دکمه هایی را می خواستید که همه استفاده کنند.
تصویر: روکو

مطمئنا Roku تنها شرکتی نیست که به «درآمد دکمه‌ها» متکی است، اما واقعاً این دکمه‌ها را به سختی فشار می‌دهد. در کنترل از راه دور ساده آن، این میانبرها به معنای واقعی کلمه تشکیل می شوند یک چهارم از همه دکمه ها، حتی اگر بسیار سخاوتمند باشید و D-pad را به عنوان چهار ورودی جداگانه حساب کنید. هنگامی که به سمت کنترل صوتی یا Voice Remote Pro حرکت می کنید، این نسبت خیلی تغییر نمی کند. به راحتی می توان فهمید که چرا Roku دکمه ها را اینقدر برجسته می کند. در سال ۲۰۱۹ بلومبرگ گزارش داد که سرویس‌های استریم حدود ۱ دلار برای هر مشتری پرداخت می‌کنند تا دکمه خود را روی کنترل از راه دور بگذارند. اگر این عدد هنوز دقیق باشد، به این معنی است که Roku می‌تواند تا ۴ دلار به ازای هر ریموت، فقط از هزینه‌های سرویس پخش، درآمد داشته باشد. آن را در اکثر ۶۳ میلیون حساب فعال که Roku در درآمدهای سه ماهه دوم ۲۰۲۲ خود گزارش کرده است (pdf) ضرب کنید، و این یک تکه بزرگ از تغییر است.

اگر شما Roku هستید، این یک نبوغ است. هر بار که یک کنترل از راه دور می فروشید، از هر کسی که آن را می خرد، پول دریافت می کنید و از چهار سرویس پخش. محدود کردن آن به چهار اسلات در اکثر مدل‌ها نیز هوشمندانه است – آخرین باری که بررسی کردم، سرویس‌های پخش جریانی بسیار بیشتری نسبت به کسانی که دوست دارند دکمه‌ای روی کنترل از راه دور Roku داشته باشند، وجود دارد. اگر چیزی باشد که از کلاس‌های اقتصادم یاد گرفتم (معروف به جنگ‌های بزرگ اسکالپینگ GPU در سال‌های ۲۰ و ۲۱)، عرضه کم و تقاضای بالا برابر است با پول نقد در بانک. Roku اساساً می تواند پول چاپ کند، تا زمانی که به فروش دستگاه ها و ریموت ها ادامه دهد و تبلیغ کنندگان را متقاعد کند که همچنان همان مبلغ را برای دکمه های خاص خود بپردازند.

بله، در مورد آن. این شرکت در تماس سود سه ماهه دوم هفته گذشته خود گفت که باید پیش بینی های خود را تعدیل کند زیرا مردم نداشته اند به همان اندازه دستگاه Roku خریده است. به گفته مدیر مالی این شرکت، دلیل اصلی کاهش فروش بازیکنان بر پیش‌بینی‌های آن، «توقع کمتر از درآمد دکمه‌ها در معاملات خاصی است که در آن دکمه‌های پیوند عمیق را روی کنترل از راه دور فروخته‌ایم».

برای تفکیک این موضوع: Roku مفروضات مالی خود را تغییر نداد فقط به این دلیل که تعداد جعبه‌های استریم را نمی‌فروشد، یا به این دلیل که تعداد جعبه‌های کمتر به معنای مخاطب کمتری است که می‌تواند به تبلیغ‌کنندگان بفروشد. طبق گفته Roku، واضح‌ترین نتیجه این کاهش فروش، کاهش سود دکمه‌های آن است.

البته، مصرف کنندگان تنها کسانی نیستند که در پرتاب پول به چیزها مردد هستند. Roku نیز بسیار نگران این است که تبلیغ‌کنندگان نیز کیف پول خود را سفت کنند و به سهامداران هشدار دهند که اقتصاد فعلی می‌تواند مانند شروع همه‌گیری بودجه‌های تبلیغاتی را کاهش دهد. (مطمئن کننده!) این تقریباً به طور قطع شامل بودجه برخی از سرویس های استریم می شود، که می تواند قیمت دکمه های Roku را نیز کاهش دهد، اگر آن ها مایل نباشند برای املاک و مستغلات روی کنترل از راه دور شما پیشنهاد بدهند.

مطمئناً، ممکن است بتوانید این دکمه‌ها را نادیده بگیرید (یا در ناامیدی خفیف مداوم زندگی کنید که نمی‌توانید آنها را به سرویسی که واقعاً از آن استفاده می‌کنید نگاشت کنید). اما سرویس‌های استریم معمولاً این تصور را دارند که پرداخت به Roku برای قرار دادن دکمه می‌تواند به آن‌ها کمک کند تا مشترکین کافی برای ارزشمند شدن آن داشته باشند، و Roku اکنون نشان داده است که چقدر این فرضیات دکمه‌ها در خط نهایی آن مهم هستند. اگر تا به حال خواستید مثالی از ارزش توجه خود داشته باشید، دکمه های Roku ممکن است یکی را در نوک انگشتان شما قرار داده باشند.

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

منبع

رادیو فناوری
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت
  • maillot de foot pas cher
  • cheap nfl jerseys
  • maillot de foot pas cher