خبر پدر ایلان ماسک می گوید که به پسرش افتخار نمی کند | الون ماسک

2022-08-02
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا شاید این مطالب برایتان مفید باشد به گزارش سرویس اخبار فناوری پایگاه خبری عصر فناوری ، پدر ایلان ماسک طی مصاحبه ای گفت که به پسر میلیاردر خود افتخار نمی کند و گفت که ایلان از پیشرفت شغلی خود ناراضی است. در طول مصاحبه عجیب روز دوشنبه با رادیو ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا

به گزارش سرویس اخبار فناوری پایگاه خبری عصر فناوری ،

پدر ایلان ماسک طی مصاحبه ای گفت که به پسر میلیاردر خود افتخار نمی کند و گفت که ایلان از پیشرفت شغلی خود ناراضی است.

در طول مصاحبه عجیب روز دوشنبه با رادیو استرالیایی The Kyle and Jackie O Show، از ارول ماسک ۷۶ ساله پرسیده شد که آیا به دستاوردهای ایلان افتخار می کند یا خیر.

ارول پاسخ داد: «نه. می‌دانی، ما خانواده‌ای هستیم که مدت‌هاست کارهای زیادی انجام می‌دهیم، اینطور نیست که ناگهان شروع به انجام کاری کنیم.»

این مصاحبه فقط به ماسک بزرگ فرصتی نداد تا فرزندش را با مشت بکوبد. مصاحبه ارول علاوه بر بحث درباره ایلان، به اخبار اخیر مبنی بر اینکه او با دختر ناتنی خود، جانا بزویدنهوت ۳۵ ساله، صاحب دو فرزند شده بود، نیز اشاره کرد.

ارول که ۴۲ سال از بزویدنهات بزرگتر است، در چهار سالگی ناپدری او شد. او رابطه خود را با او “کاملا عادی” خواند.

این اظهارات بازتاب سایر اظهارات قبلی بود که در آنها ادعا کرد: “تنها چیزی که ما روی زمین برای آن هستیم این است که تولید مثل کنیم.”

“من هیچ دلیلی نمی بینم که این کار را نکنم.”

ارول در مصاحبه روز دوشنبه اعتراف کرد که ایلان، بنیانگذار تسلا و رئیس اسپیس ایکس، در مقایسه با خواهر و برادرش کارهای بسیار خوبی انجام داده است.

ارول از خانواده‌اش با اشاره به سفرهای قبیله‌اش به چین، جنگل‌های آمازون و جاهای دیگر می‌گوید: «آن‌ها چیزهای زیادی دیده‌اند، و ما کارهای زیادی را با هم انجام داده‌ایم». “اما ایلان در واقع به نوعی واقعاً از حد مجاز فراتر رفته است.”

ارول به بحث درباره پسرش ادامه داد و گفت که ماسک جوان‌تر احساس می‌کند «از برنامه‌ریزی عقب مانده» از نظر جایی که می‌خواهد شرکت‌های مختلفش باشند و «آن‌طور که می‌خواهد خوشحال نیست».

ارول گفت: «او از پیشرفت ناامید است و این قابل درک است. می‌دانم که دیوانه‌کننده به نظر می‌رسد، اما ما معمولاً به عنوان یک خانواده چنین فکر می‌کنیم. او اکنون ۵۰ ساله است و من هنوز او را به عنوان یک پسر کوچک فکر می کنم. اما او ۵۰ ساله است، منظورم این است که یک پیرمرد است.

در مقایسه با ایلان، ارول در طول مصاحبه گفت که پسر دیگرش، کیمبال ماسک، “غرور و شادی” زندگی اوست. به گزارش بیزینس اینسایدر، کیمبال یک رستوران‌دار و سرآشپز با ثروت خالص ۷۰۰ میلیون دلار است، اگرچه ارول ادعا کرد که کیمبال نیز یک میلیاردر است.

مصاحبه ارول در روز دوشنبه تنها چند روز پس از آن انجام شد که پسرش تصمیم گرفت علیه توییتر دعوای متقابل ارائه کند، که مبارزه حقوقی او را علیه غول رسانه های اجتماعی به دلیل تلاش هایش برای کناره گیری از قرارداد خرید ۴۴ میلیارد دلاری تشدید کرد.

این محتوا از سایت های خبری خارجی بطور اتوماتیک دانلود شده است و عصر فناوری فقط نمایش دهنده است. اگر این خبر با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی مناقات دارد لطفا به ما گزارش کنید.

منبع

عصر فناوری
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت
  • maillot de foot pas cher
  • cheap nfl jerseys
  • maillot de foot pas cher