خبر گزارش شده است که مشکلات صوتی Apple Studio Display در یادداشت داخلی تایید شده است

2022-08-02
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا شاید این مطالب برایتان مفید باشد به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی رسانه رادیو فناوری ، یادداشت داخلی اپل که توسط MacRumors نشان می دهد که این شرکت از مشکلات صوتی که کاربران هنگام استفاده از استودیو نمایشگر 1599 دلاری خود با آن مواجه شده اند آگاه است، اما ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا

به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی رسانه رادیو فناوری ،

یادداشت داخلی اپل که توسط MacRumors نشان می دهد که این شرکت از مشکلات صوتی که کاربران هنگام استفاده از استودیو نمایشگر ۱۵۹۹ دلاری خود با آن مواجه شده اند آگاه است، اما راه حل دائمی برای این مشکل در دسترس نیست. در عوض، این یادداشت که طبق گزارش‌ها در شبکه ارائه‌دهندگان خدمات مجاز اپل توزیع شده است، به کاربران آسیب‌دیده توصیه می‌کند که استودیو نمایشگر را از منبع برق آن جدا کرده، لوازم جانبی را جدا کرده و سپس مانیتور را پشتیبان وصل کرده و پس از ۱۰ ثانیه انتظار روشن کنید. .

اپل استودیو نمایشگر را در ماه مارس منتشر کرد. علاوه بر خود صفحه نمایش، نمایشگر نیز برای ادغام بسیاری از دستگاه های دیگر موجود در یک میز معمولی طراحی شده است و شامل بلندگوهای داخلی، میکروفون و یک وب کم است. اما اخیرا MacRumors اشاره می کند که کاربران مشکلاتی را در صفحات پشتیبانی اپل، توییتر و MacRumors انجمن های خود مشکلات گزارش شده شامل افت صدا، اعوجاج، و پخش متزلزل است.

یک ویدیو ارسال شده توسط کاربر توییتر Simon B. Støring صدای پخش شده از طریق استودیو نمایشگر را نشان می دهد که تنها پس از چند ثانیه قطع می شود، در حالی که پارکر اورتولانی او می‌گوید روزها برای به کار انداختن بلندگوهای نمایشگر استودیویش در تلاش بوده است. توییت های ماریو گوزمان که، بدون راه اندازی مجدد مکرر، صدای پخش شده از دو نمایشگر استودیو او در نهایت قبل از قطع کامل قطع می شود.

خبر خوب این است که یادداشت اپل نشان می‌دهد که این مشکلات ناشی از مشکلات سخت‌افزاری استودیو دیسپلی نیست، که نشان می‌دهد به‌روزرسانی نرم‌افزاری آینده می‌تواند آنها را برطرف کند. خبر بد این است که هیچ اطلاعات مشخصی در مورد زمان و یا حتی اینکه این راه حل دائمی تر می تواند برسد وجود ندارد. اپل بلافاصله به آن پاسخ نداد The Verge’s درخواست نظر

متأسفانه، این اولین مشکل نرم افزاری نیست که مانیتور گران قیمت اپل را تحت تأثیر قرار داده است. هنگامی که ما در ابتدا استودیو نمایشگر را بررسی کردیم، وب کم دستگاه افتضاح به نظر می رسید. در نور خوب بد بود و در نور کم وحشتناک. اپل در نهایت یک به‌روزرسانی نرم‌افزاری منتشر کرد که تلاش کرد مشکلات را برطرف کند، اما در حالی که عناصر عملکرد وب‌کم را بهبود بخشید، کیفیت آن در مقایسه با بسیاری از وب‌کم‌های مستقل موجود در بازار همچنان پایین‌تر است. خودت ببین.

برای لوازم جانبی ممتاز اپل ظاهر خوبی ندارد. نمایشگر استودیو ممکن است عملکردهای زیادی داشته باشد، اما در نهایت به این معناست که موارد بیشتری دارد که به طور بالقوه ممکن است به خطا برود.

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

منبعرادیو فناوری
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت
  • maillot de foot pas cher
  • cheap nfl jerseys
  • maillot de foot pas cher