خبر چگونه در تماس ویدیویی بهترین ظاهر را داشته باشید

2022-08-02
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا در سومین سال شیوع این بیماری همه‌گیر، کاملاً واضح است که همه می‌توانند از یک دوره آموزشی برای بهترین ظاهر خود در مقابل دوربین استفاده کنند. نورپردازی خوب و قفسه‌های کتاب کاملاً تزئین شده زمانی استاندارد جلسات ویدیویی بود، اما اکنون به نظر می‌رسد که همکارانم ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا

در سومین سال شیوع این بیماری همه‌گیر، کاملاً واضح است که همه می‌توانند از یک دوره آموزشی برای بهترین ظاهر خود در مقابل دوربین استفاده کنند. نورپردازی خوب و قفسه‌های کتاب کاملاً تزئین شده زمانی استاندارد جلسات ویدیویی بود، اما اکنون به نظر می‌رسد که همکارانم نمی‌توانستند اتاق‌های نشیمن، اتاق خواب‌ها و دفاتر به هم ریخته‌شان را پنهان کنند. و دوران نورپردازی متملق مدتها گذشته است.

به عنوان یک لبه تهیه‌کننده و مجری ویدیو، اجازه دهید به شما اطمینان دهم: پس‌زمینه آشفته و نور ضعیف شما همچنان به شدت حواس‌تان را پرت می‌کند. بنابراین، بیایید تصمیم بگیریم تنظیمات چت ویدیویی خود را تازه کنیم: از دانستن اینکه کجا بنشینیم تا بهترین نور را داشته باشیم و انتخاب میکروفون مناسب تا راحت ماندن.

در اینجا نکات و ترفندهای من برای تبدیل شدن به یک MVP تماس ویدیویی وجود دارد.


صورتت را روشن کن

بهتر است با نورپردازی شروع کنید زیرا این به شما دیکته می کند که کجا بنشینید. سایه‌های پنجره‌تان را باز کنید و اجازه دهید نور طبیعی به داخل بریزد – اما اجازه ندهید این همه نور به پشت شما ضربه بزند. من توصیه می‌کنم بزرگترین منبع نور خود را دقیقاً در مقابل خود داشته باشید یا بیشتر از ۴۵ درجه از روبروی خود فاصله نداشته باشید.

همچنین توجه داشته باشید که صفحه نمایش شما می تواند منبع بزرگی از نور باشد، بنابراین روشنایی صفحه خود را نیز تنظیم کنید، به خصوص اگر بدون نور طبیعی تماس برقرار می کنید. یک صفحه نمایش روشن می تواند نقاط برجسته صورت شما را از بین ببرد و شما را بیشتر شبیه Casper the Ghost کند تا یک قهرمان تماس ویدیویی.

و اگر از عینک استفاده می کنید و صفحه رایانه خود را بیش از حد روشن نگه می دارید، همه افرادی که در تماس Zoom شما هستند می توانند خود را در بازتاب لنزهای شما ببینند. صفحه نمایش خود را کم کنید و مقداری نور را در آن زاویه ۴۵ درجه قرار دهید – ظاهر بسیار بهتری خواهید داشت.

با درخشان ترین منبع نور خود (معمولاً یک پنجره) روبرو شوید. برای شما و همه افراد دیگر در تماس بهتر به نظر می رسد.

دوربینت را بالا ببر

یک و تنها یک زاویه دوربین قابل قبول وجود دارد: رو به رو و در سطح چشم. تقریباً مطمئناً میز شما پایین تر از صورت شما خواهد بود، به این معنی که مردم نگاهی نامطلوب به شما خواهند داشت. از مجموعه ای از کتاب ها، چهارپایه یا میز بالاتر استفاده کنید تا مطمئن شوید که دوربین شما هم سطح چشمان شماست. شما نمی خواهید مردم احساس کنند که از بالا یا پایین به شما نگاه می کنند.


هر کاری که باید انجام دهید تا دوربینتان در سطح چشم باشد را انجام دهید.

قبل از تماس ویدیوی خود را تست کنید

می‌خواهید در جلسه‌تان ظاهر خوبی داشته باشید – محیط اطراف، روشنایی صفحه، زاویه یا موهایتان را به‌طور زنده تنظیم نکنید تا همه ببینند. زوم، Webex و سایر برنامه‌های جلسه ویدیویی گزینه‌ای برای نمایش پیش‌نمایش ویدیوی شما قبل از شروع تماس دارند. اگر این گزینه را انتخاب کنید، یک پیش‌نمایش ویدیو قبل از ورود به تماس ظاهر می‌شود تا بتوانید بررسی کنید همه چیز چگونه به نظر می‌رسد. اسکایپ به طور پیش‌فرض این پیش‌نمایش را به شما نشان می‌دهد، اما اگر از یک برنامه کنفرانس ویدیویی استفاده می‌کنم که شامل پیش‌نمایش نیست، Photo Booth را باز می‌کنم تا قبل از برقراری تماس، ویدیوی خود را بررسی کنم.

پس از شروع تماس، توصیه می‌کنم ویدیوی خود را از خودتان پنهان کنید. نه تنها کمتر مستعد اصلاح موهای خود یا تغییر زاویه در حین تماس خواهید بود، بلکه کمتر حواس خود و دیگران را پرت خواهید کرد. می‌توانید این کار را در زوم با نگه داشتن مکان‌نما روی پنجره ویدیوی خود، کلیک کردن بر روی سه نقطه در گوشه سمت راست بالا و انتخاب «مخفی کردن نمای خود» انجام دهید. فراموش کردن اینکه در دوربین بدون پیش‌نمایش ویدیو هستید، می‌تواند آسان باشد، بنابراین سعی کنید دماغ خود را نگیرید.


Zoom و Webex گزینه‌هایی برای نمایش پیش‌نمایش ویدیو قبل از برقراری تماس دارند، در حالی که Skype به طور پیش‌فرض این را به شما نشان می‌دهد.

یک مکان آرام (و بهترین هدفون خود را) پیدا کنید

بسیاری از ما کنترل زیادی روی صدا نداریم، اما اگر در مکانی ساکت تماس بگیرید صدای بهتری خواهید داشت. همچنین به خاطر داشته باشید که هدفون شما ممکن است میکروفون بهتری نسبت به کامپیوتر شما داشته باشد. اکثر برنامه‌های کنفرانس ویدیویی ابزاری در تنظیمات خود برای آزمایش میکروفون شما دارند، و من توصیه می‌کنم همه میکروفون‌های خانه‌تان را جمع‌آوری کنید (هدفون‌ها اغلب یک داخلی دارند) و آنها را آزمایش کنید تا واضح‌ترین صدا را پیدا کنید.

برای احترام به دیگران، لطفاً میکروفون خود را خاموش نگه دارید مگر اینکه در حال صحبت باشید. شما ممکن است به thrash metal همسایه خود عادت کرده باشید، اما هیچ کس دیگری اینطور نیست. در زوم، من از ویژگی استفاده می‌کنم که به شما امکان می‌دهد با نگه داشتن کلید فاصله، صدای خود را لغو کنید.


میکروفون های مختلف را تست کنید تا بهترین کیفیت صدا را پیدا کنید.

راحت باش

درست مانند حضور در یک جلسه فیزیکی، هنگامی که به یک تماس ملحق می شوید، نباید بلند شوید و در اطراف حرکت کنید. با یک مکان راحت برای نشستن یا ایستادن برای مدت طولانی شروع کنید. اگرچه دوست دارم روی تختم بنشینم، اما متوجه شدم که بیش از ۲۰ دقیقه نشستن با پاهایم روی هم برایم راحت نیست، بنابراین تنظیمات تماس ویدیویی خود را به میز ایستاده منتقل کردم. اگر از لپ‌تاپ استفاده می‌کنید، شارژر را به برق وصل کنید و برای زمانی که باتری‌تان کم می‌شود آماده باشید. همچنین دوست دارم برای جلساتم یک بطری آب و یک فنجان قهوه بیاورم.


موارد ضروری که هنگام برقراری تماس ویدیویی در اختیار دارم.

و در نهایت: حرفه ای بمانید، حتی زمانی که بیش از یک سال است که از شلوار ورزشی خود بیرون نیامده اید. می ۱۰ از ۱۰ در ارزیاب اتاق همیشه به نفع شما باشد!

به‌روزرسانی در ۲ آگوست ۲۰۲۲، ساعت ۸:۳۰ صبح به وقت شرقی: این مقاله در ابتدا در ۸ آوریل ۲۰۲۰ منتشر شد و به روز رسانی های جزئی برای حفظ آن انجام شده است.

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.رادیو فناوری
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت
  • maillot de foot pas cher
  • cheap nfl jerseys
  • maillot de foot pas cher