خبر اندونزی استیم و یاهو را از حالت انسداد خارج می کند، اما سایر سرویس های بازی همچنان ممنوع هستند

2022-08-02
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا شاید این مطالب برایتان مفید باشد به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی رسانه رادیو فناوری ، اندونزی ممنوعیت استیم و یاهو را لغو کرده است، زیرا هر دو شرکت از قوانین محدودکننده این کشور که فعالیت آنلاین را تنظیم می کند، پیروی کرده اند.از طریق @ZhugeEX). وزارت ارتباطات ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا

به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی رسانه رادیو فناوری ،

اندونزی ممنوعیت استیم و یاهو را لغو کرده است، زیرا هر دو شرکت از قوانین محدودکننده این کشور که فعالیت آنلاین را تنظیم می کند، پیروی کرده اند.از طریق @ZhugeEX). وزارت ارتباطات و اطلاعات اندونزی (Kominfo) این خبر را در یک اعلام کرد به روز رسانی ترجمه شده در توییتر، با اشاره به اینکه Counter-Strike: حمله جهانی و دوتا ۲ دوباره آنلاین هستند.

هفته گذشته، اندونزی دسترسی به استیم، پی پال، یاهو، اپیک گیمز و اوریجین را پس از اینکه این شرکت‌ها مهلت ثبت نام در پایگاه داده این کشور را رعایت نکردند، مسدود کرد. این الزام همراه با قانون گسترده‌تری به نام MR5 است که اندونزی برای اولین بار در سال ۲۰۲۰ معرفی کرد. این قانون به دولت اندونزی این اختیار را می‌دهد که به پلتفرم‌ها دستور دهد محتوایی را که غیرقانونی می‌دانند حذف کنند و همچنین اطلاعات کاربران خاص را درخواست کند. در سال ۲۰۲۱، گروه حقوق دیجیتال Electronic Frontier Foundation (EFF) این سیاست را “تهاجم به حقوق بشر” نامید.

اگرچه PayPal هنوز مطابق با آن عمل نکرده است، اندونزی دسترسی به این سرویس را به مدت پنج روز از تاریخ ۳۱ جولای رفع انسداد کرد تا به کاربران فرصتی برای برداشت پول و پرداخت بدهد. به گزارش خبرگزاری اندونزی بین اخبارطبق گزارش ها، پی پال قصد دارد به زودی در پایگاه داده کشور ثبت نام کند.

Epic Games و Origin متعلق به EA هنوز در این کشور ممنوع هستند، که باعث می‌شود بازی‌ها شبیه به آن باشند فورتنایت و فیفا غیر قابل پخش این ممنوعیت باعث واکنش شدید کاربران اندونزیایی شده است و آنها #BlockirKominfo (مسدود کردن Kominfo) را به یک هشتگ پرطرفدار در توییتر تبدیل کرده اند. برخی از کاربران برای اجرای بازی های سرویس های ممنوعه به استفاده از VPN (شبکه خصوصی مجازی) متوسل شده اند.

هیچ صحبتی در مورد اینکه Epic و Origin چه زمانی برای رعایت شرایط ثبت نام کشور برنامه ریزی می کنند، وجود ندارد. آستانه با هر دو شرکت برای اظهار نظر تماس گرفت اما بلافاصله پاسخی دریافت نکرد.

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

منبعرادیو فناوری
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت
  • maillot de foot pas cher
  • cheap nfl jerseys
  • maillot de foot pas cher