خبر معاینات مجازی آینده مراقبت از چشم است

2022-08-02
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا asrf_admin 8 دقیقه ago دنیای فناوری 1 بازدید شاید این مطالب برایتان مفید باشد به گزارش سرویس اخبار فناوری پایگاه خبری عصر فناوری ، انجام معاینه چشم گاهی اوقات می تواند یک تجربه ناراحت کننده باشد. دکتر نورهای روشن را مستقیماً به قرنیه شما می تاباند و هوا را ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا


به گزارش سرویس اخبار فناوری پایگاه خبری عصر فناوری ،

انجام معاینه چشم گاهی اوقات می تواند یک تجربه ناراحت کننده باشد. دکتر نورهای روشن را مستقیماً به قرنیه شما می تاباند و هوا را به چشمان شما می تاباند. شما از ماشینی به ماشین دیگر حرکت می کنید و چانه خود را در بند قرار می دهید که صدها چانه قبلاً در آن بوده است. و گشاد شدن چشم ها هرگز خوشایند نیست.

هرو در تلاش است تا همه اینها را تغییر دهد.

این شرکت نرم‌افزاری جدید، آزمایش‌های چشم واقعیت مجازی و واقعیت افزوده را با استفاده از هدست Magic Leap ارائه می‌دهد. معاینات چشم در موسسه چشم باسکوم پالمر در میامی توسط پزشکان چشم، از جمله بنیانگذار و مدیر عامل هرو، دکتر محمد ابو شوشا، ایجاد شد.

کیت براک، معاون نوآوری Heru، از دفاتر CNET بازدید کرد تا پلتفرم Heru را به ما نشان دهد. استفان بیچام، تهیه کننده ارشد CNET، معاینات چشمی را امتحان کرد و از نظر گلوکوم، کوررنگی و سایر بیماری های چشمی غربالگری شد.

این محتوا از سایت های خبری خارجی بطور اتوماتیک دانلود شده است و عصر فناوری فقط نمایش دهنده است. اگر این خبر با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی مناقات دارد لطفا به ما گزارش کنید.

منبع

مطلب پیشنهادی
به گزارش سرویس اخبار فناوری پایگاه خبری عصر فناوری ، کمی بلندتر به سمت سیستم …

عصر فناوری
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت
  • maillot de foot pas cher
  • cheap nfl jerseys
  • maillot de foot pas cher