خبر اگر سریع عمل کنید، می‌توانید ۲۰ روز تلویزیون Sling را همین حالا به صورت رایگان دریافت کنید

2022-08-02
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا asrf_admin 16 دقیقه ago دنیای فناوری 1 بازدید شاید این مطالب برایتان مفید باشد به گزارش سرویس اخبار فناوری پایگاه خبری عصر فناوری ، آیا می خواهید جایگزینی برای کابل پیدا کنید؟ Sling TV یک سرویس استریم است که به شما امکان می دهد برنامه های شبکه های محبوبی ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا


به گزارش سرویس اخبار فناوری پایگاه خبری عصر فناوری ،

آیا می خواهید جایگزینی برای کابل پیدا کنید؟ Sling TV یک سرویس استریم است که به شما امکان می دهد برنامه های شبکه های محبوبی مانند Fox، CNN، HGTV و Comedy Central را تنظیم کنید.

Sling TV یک آزمایش رایگان ارائه می دهد برای اینکه بتوانید همه خدمات آن را امتحان کنید، اکنون تا ۲۰ اوت. هم برای مشتریان جدید و هم برای مشتریان بازگشتی در دسترس است. گرفتن؟ تو باید تا ۴ آگوست ثبت نام کنید برای استفاده از این پیشنهاد

Sling TV به شما امکان می‌دهد برنامه‌ها را به صورت زنده یا بر اساس تقاضا از هر دستگاه پخش جریانی در خانه یا در حال حرکت تماشا کنید. تنها چیزی که نیاز دارید اینترنت پرسرعت است. این نسخه آزمایشی رایگان به شما امکان دسترسی به همه چیز، از جمله خدمات پایه و کانال‌های ممتاز اضافی مانند Starz، Showtime و Epix را می‌دهد.

شما می توانید آنچه را که می خواهید تماشا کنید، زمانی که بخواهید. حتی می‌توانید برای بعداً تلویزیون زنده ضبط کنید، زیرا برنامه‌ها با ۵۰ ساعت فضای ذخیره‌سازی DVR ارائه می‌شوند. برخلاف کابل، هیچ قراردادی وجود ندارد، بنابراین می‌توانید هر زمان خواستید آن را لغو کنید. هنگامی که برای آزمایشی خود ثبت نام می کنید، Sling TV از شما می خواهد که خدمات خود را انتخاب کنید. قیمت ها از ۳۵ دلار در ماه برای طرح های نارنجی و آبی شروع می شود، یا می توانید هر دو را با ۵۰ دلار دریافت کنید. سپس افزونه های خود را انتخاب می کنید که قیمت هر کدام بین ۵ تا ۱۱ دلار متفاوت است.

همه این سرویس‌ها در طول دوره آزمایشی شما رایگان هستند، اما بعد از ۲۰ اوت با قیمت معمولی تمدید می‌شوند تا زمانی که شما آن را لغو کنید. همچنین می‌توانید از طریق صفحه حساب خود، سرویس‌هایی را که می‌خواهید مشترک شوند، تغییر دهید. اگر تا به حال به بریدن بند ناف فکر کرده اید، این یک فرصت عالی برای امتحان یک جایگزین کابل بدون تعهد است.

این محتوا از سایت های خبری خارجی بطور اتوماتیک دانلود شده است و عصر فناوری فقط نمایش دهنده است. اگر این خبر با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی مناقات دارد لطفا به ما گزارش کنید.

منبع

مطلب پیشنهادی


به گزارش سرویس اخبار فناوری پایگاه خبری عصر فناوری ، یک مهندس کامپیوتر که به …

عصر فناوری
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت
  • maillot de foot pas cher
  • cheap nfl jerseys
  • maillot de foot pas cher