خبر نسخه محدود نتفلیکس Cowboy Bebop vinyl پسر بسیار خوبی است

2022-08-03
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا rf_admin 10 دقیقه ago تازه های فناوری 0 بازدید شاید این مطالب برایتان مفید باشد به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی رسانه رادیو فناوری ، قمار نتفلیکس کابوی بی باپ نتیجه داده است سود سهام برای طرفداران توییتی از Wario64 مجموعه‌ای از وینیل با نسخه محدود از موسیقی متن این ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا


به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی رسانه رادیو فناوری ،

قمار نتفلیکس کابوی بی باپ نتیجه داده است سود سهام برای طرفداران توییتی از Wario64 مجموعه‌ای از وینیل با نسخه محدود از موسیقی متن این سریال کوتاه مدت را نشان می‌دهد که شامل موسیقی جدیدی از Yoko Kanno و The Seatbelts است.

این همیشه معامله شیطان با این نمایش بود. می توانست خوب باشد (و من معتقدم که به اندازه کافی شایسته بود که شایسته فصل دوم بود). می توانست وحشیانه باشد. (اینطور نبود، اما وجود داشت مقداری واقعا لحظات بد.) اما مهم نیست که چه چیزی بود، ارزشش را دارد که به دست آوریم، و من نمی توانم به اندازه کافی، جدید، تاکید کنم کابوی بی باپ موسیقی از یوکو کانو و کمربند ایمنی.

و اکنون آن را داریم. موسیقی متن فیلم که با همکاری iam8bit تولید شده است، یک مجموعه دو LP با وینیل قرمز و یک ژاکت خزدار رنگ کورگی با یقه سگ Ein است. قیمت آن ۱۶۰ دلار است، و این مقدار زیادی است، اما با این وجود، در خطر تکرار خودم، آهنگ جدید Cowboy Bebop از یوکو کانو و کمربند ایمنی! (و اگر ۱۶۰ دلار خیلی زیاد است یا وینیل مورد علاقه شما نیست، می توانید آلبوم دیجیتال را در آمازون موزیک با قیمت ۱۹ دلار خریداری کنید یا به سادگی آن را در Spotify پخش کنید.)

چرا هنوز اینجایی؟ می توانید آن را از نتفلیکس در اینجا دریافت کنید. قطعا نه. کمی بمان زیرا به زمان نیاز دارم تا یکی از ۱۰۰۰ نسخه را برای خودم تضمین کنم.

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

منبع

مطلب پیشنهادی
به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی رسانه رادیو فناوری ، ما هنوز منتظریم تا توییتر آزمایش …رادیو فناوری
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت
  • maillot de foot pas cher
  • cheap nfl jerseys
  • maillot de foot pas cher