خبر بهترین معاملات اینترنت خانگی در آگوست ۲۰۲۲

2022-08-03
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا asrf_admin 10 دقیقه ago دنیای فناوری 1 بازدید شاید این مطالب برایتان مفید باشد به گزارش سرویس اخبار فناوری پایگاه خبری عصر فناوری ، به دنبال معامله در اینترنت خانگی هستید؟ شما مجبور نخواهید بود به دوردست نگاه کنید. بسیاری از بهترین ارائه دهندگان اینترنت ارائه می دهند ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا


به گزارش سرویس اخبار فناوری پایگاه خبری عصر فناوری ،

به دنبال معامله در اینترنت خانگی هستید؟ شما مجبور نخواهید بود به دوردست نگاه کنید. بسیاری از بهترین ارائه دهندگان اینترنت ارائه می دهند نرخ های اولیه ارزان، قیمت گذاری ارزش در طرح های پرسرعت و شرایط خدمات مطلوب مانند تجهیزات رایگان، بدون قرارداد و داده های نامحدود. برخی حتی یک گام جلوتر با جوایز ثبت نام از جمله کارت های هدیه رایگان، خدمات پخش و غیره.

معاملات اینترنتی همیشه در حال تغییر هستند و برخی از آنها قطعا بهتر از دیگران هستند. در زیر، گزینه های من برای بهترین معاملات اینترنتی موجود در ماه آگوست را خواهید یافت. به خاطر داشته باشید که همه ارائه دهندگان و تبلیغات ویژه در همه مناطق در دسترس نیستند.

بیشتر بخوانید: بهترین سرویس VPN سال ۲۰۲۲

سارا تیو/CNET

 • قیمت شروع: ۴۵ دلار در ماه با تخفیف پرداخت خودکار
 • سرعت ها: ۵۰۰ مگابیت در ثانیه پایین، ۵۰۰ مگابیت در ثانیه بالا
 • سقف داده: هیچ یک
 • قرارداد: هیچ یا ۱ سال هنگام پذیرش پیشنهاد کارت هدیه
 • پیشنهاد ویژه: کارت هدیه ۱۰۰ دلاری

برای یک معامله اینترنتی یکسان برای همه، طرح Fiber 500 Frontier دشوار است. سرعت دانلود و آپلود متقارن تا ۵۰۰ مگابیت در ثانیه برای بسیاری از خانواده ها بسیار مناسب است و قیمت ۴۵ دلار (فراموش نکنید که برای پرداخت خودکار برای تخفیف ۵ دلاری ثبت نام کنید) کمتر از تقریباً هر ارائه دهنده دیگری است. سرعت های قابل مقایسه یا حتی آهسته تر.

تجهیزات Wi-Fi نیز بدون هیچ هزینه اضافی و داده نامحدود در آن گنجانده شده است. با اینترنت Frontier نیازی به قرارداد نیست مگر اینکه پیشنهاد دریافت جایزه ثبت نام را انتخاب کنید، مانند کارت هدیه ۱۰۰ دلاری که با Fiber 500 ارائه می شود.

آیا اینترنت مرزی معامله خوبی است؟

مانند اکثر ارائه دهندگان DSL و فیبر نوری، بهترین معاملات اینترنتی Frontier مربوط به بخش فیبر خدمات است. فرانتیر فیبر سرعت بالاتر، قابلیت اطمینان بهتر و ارزش کلی بالاتر از اینترنت DSL ارائه می دهد. با توجه به قیمت سرعتی که دریافت می‌کنید، به‌علاوه امتیازهای جایزه مانند داده‌های نامحدود و اجاره تجهیزات رایگان، همه طرح‌های فیبر را می‌توان یک معامله خوب در نظر گرفت، اگرچه قیمت طرح جدید ۲ گیگابیتی ارائه‌دهنده یک لمس بالاتر از اکثر آنها با ۱۵۰ دلار در ماه است.

بررسی اینترنت Frontier ما را بخوانید.

ارتباطات مرزی

سارا تیو/CNET

 • قیمت شروع: ۶۵ دلار در ماه
 • سرعت ها: ۹۴۰ مگابیت در ثانیه پایین، ۹۴۰ مگابیت در ثانیه بالا
 • سقف داده: هیچ یک
 • قرارداد: هیچ یک
 • پیشنهاد ویژه: هزینه تجهیزات با خدمات گیگ معاف شد

همانطور که ارائه دهندگان به معرفی برنامه های چند گیگ ادامه می دهند، سرویس گیگابیت به سرعت در حال تبدیل شدن به استاندارد جدید در اینترنت سریع است. CenturyLink که بخش فیبر سرویس آن اکنون با نام فیبر کوانتومی شناخته می شود، سرعت گیگابیت را با نرخ های کمتر از استاندارد ارائه می دهد. با ۶۵ دلار در ماه برای سرعت های متقارن تا ۹۴۰ مگابیت در ثانیه، داده نامحدود و بدون هزینه تجهیزات اضافی، برنامه گیگ CenturyLink در حال حاضر در میان کم قیمت ترین ارائه دهندگان بزرگ است.

آیا اینترنت CenturyLink معامله خوبی است؟

فیبر کوانتومی دو گزینه طرح ارائه می دهد. هر دو قیمت مناسبی دارند (۵۰ دلار برای سرعت تا ۲۰۰ مگابیت در ثانیه یا ۶۵ دلار برای سرویس گیگ) اما قطعاً طرح گیگ ارزش بهتری دارد. با این حال، فیبر کوانتومی فقط برای حدود یک چهارم خانواده‌های قابل استفاده برای CenturyLink در دسترس است. همه مناطق تحت پوشش دیگر در یک شبکه DSL قابل سرویس، اما با سرعت کمتر و قابل اعتمادتر خواهند بود.

خدمات DSL CenturyLink ممکن است در مناطق روستایی که اتصالات پرسرعت اغلب کمیاب و گران هستند، معامله خوبی باشد، اما اگر ارائه دهندگان کابل، فیبر یا حتی ۵G گزینه‌ای در منطقه شما باشند، احتمالاً معاملات بهتری نسبت به CenturyLink خواهند داشت.

بررسی اینترنت CenturyLink ما را بخوانید.

CenturyLink

سارا تیو/CNET

 • قیمت شروع: ۹۰ دلار در ماه
 • سرعت ها: ۹۴۰ مگابیت در ثانیه پایین، ۸۸۰ مگابیت در ثانیه بالا
 • سقف داده: هیچ یک
 • قرارداد: هیچ یک
 • پیشنهاد ویژه: تجهیزات Wi-Fi رایگان، بسیاری از مزایای دیگر

ورایزون همچنین خدمات گیگ را از ۶۵ دلار در ماه ارائه می دهد، اما برخلاف قرارداد گیگابیتی Quantum Fiber، قیمت پایین فقط برای مشتریان واجد شرایط ۵G تلفن همراه در دسترس است. با این حال، جوایز ثبت نام Verizon برای همه مشتریان جدید Fios در دسترس است. هنگام ثبت نام در Verizon Fios Gig Connection بهترین جایزه را دریافت خواهید کرد – بسته هشت تکه SimpliSafe رایگان، ۳۰۰ دلار تخفیف برای نوار صوتی Stream TV یا Soundbar Pro، به علاوه انتخاب اشتراک رایگان Disney Plus به مدت شش ماه و ۲ ترابایت فضای ذخیره سازی یا یک آداپتور اترنت MoCA رایگان و یک کارت ۵۰ دلاری Xbox eGift.

آیا اینترنت Verizon Fios معامله خوبی است؟

شما واقعاً نمی توانید با هیچ طرح Verizon Fios اشتباه کنید، زیرا همه آنها با سرعت های سریع و قیمت رقابتی مطابقت دارند، اما بهترین پیشنهادات ویژه معمولاً فقط با خدمات گیگ در دسترس هستند. Verizon Fios همچنین به خاطر رضایت فوق‌العاده مشتری مشهور است و در سال‌های اخیر رتبه‌بندی شاخص رضایت مشتری آمریکا را به خود اختصاص داده است. Verizon Fios همچنین جایزه JD Power را برای بهترین ارائه دهنده در شرق دریافت کرد.

خدمات مقرون به صرفه، با کیفیت بالا و رضایت مشتری بی نظیر؟ حالا این یک معامله است.

بررسی Verizon Fios ما را بخوانید.

Verizon Fios

سارا تیو/CNET

 • قیمت شروع: ۱۰۰ دلار در ماه
 • سرعت ها: ۲۰۰۰ مگابیت در ثانیه پایین، ۱۰۰۰ مگابیت در ثانیه بالا
 • سقف داده: هیچ یک
 • قرارداد: هیچ یک
 • پیشنهاد ویژه: تجهیزات گنجانده شده است

Google Fiber با طرح Fiber 2 Gig معاملاتی را در مورد اینترنت پرسرعت انجام می دهد. Google Fiber 2 Gig با شروع از ۱۰۰ دلار در ماه، معامله اینترنتی بهتری نسبت به طرح های تک گیگ از بسیاری از ارائه دهندگان است و کمترین هزینه را در هر مگابیت در ثانیه (۵ سنت) از تقریباً هر طرحی دارد.

صد دلار به احتمال زیاد بیشتر از آن چیزی است که بیشتر مردم مایلند هر ماه برای اینترنت هزینه کنند، اما با توجه به سرعتی که دریافت می کنید، فکر می کنم ۱۰۰ دلار ارزش این هزینه را دارد. خدمات همچنین با داده های نامحدود ارائه می شود و تجهیزات شما نیز شامل می شود، بنابراین لازم نیست نگران هزینه های پنهانی باشید که به هزینه اضافه می شود.

آیا اینترنت فیبر گوگل معامله خوبی است؟

Google Fiber در دسترس بودن محدودی دارد (اما روی آن کار می کند) و قیمت های اولیه کمی بالاتر در مقایسه با اکثر ارائه دهندگان این لیست دارد، اما در غیر این صورت به سختی می توان این سرویس را شکست داد. هیچ معامله اینترنت پرسرعتی با سرعتی که با Google Fiber 2 Gig دریافت می‌کنید قابل مقایسه نیست، و طرح تک‌گیگ Google Fiber نیز معامله خوبی است که از ۷۰ دلار در ماه شروع می‌شود.

اگر در منطقه شما موجود است و بدتان نمی‌آید که برای اینترنت ممتاز کمی بیشتر بپردازید، Google Fiber بهترین راه است.

درباره Google Fiber بیشتر بخوانید.

سارا تیو/CNET

 • قیمت شروع: ۱۸۰ دلار در ماه
 • سرعت ها: ۵۰۰۰ مگابیت در ثانیه پایین، ۵۰۰۰ مگابیت در ثانیه بالا
 • سقف داده: هیچ یک
 • قرارداد: هیچ یک
 • ویژه پیشنهاد: ۲۰۰ دلار کارت هدیه برای ثبت نام آنلاین

AT&T به تازگی دو طرح چند گیگ را با سرعت ۲ گیگابیت بر ثانیه یا ۵ گیگابیت در ثانیه، در مناطق منتخب که به ترتیب از ۱۱۰ و ۱۸۰ دلار در ماه شروع می شود، راه اندازی کرده است. طرح ۵ گیگ یکی از گران‌ترین طرح‌های اینترنتی در بازار است، اما از نظر مبلغی که می‌پردازید در مقابل آنچه دریافت می‌کنید، در واقع بهترین معامله اینترنتی ارائه‌شده توسط هر ارائه‌دهنده بزرگی است.

با ۱۸۰ دلار برای سرعت تا ۵۰۰۰ مگابیت در ثانیه، طرح ۵ گیگ AT&T هزینه هر مگابیت بر ثانیه زیر ۴ سنت دارد. این کمترین میزانی است که من از هر ارائه دهنده یا طرحی دیده ام، از جمله طرح چند گیگ پرسرعت و با ارزش Google Fiber (5 سنت) و طرح گیگ با قیمت پایین CenturyLink (6 سنت).

آیا اینترنت AT&T معامله خوبی است؟

AT&T قیمت های خود را در طرح های اینترنت فیبر کمی افزایش داد، اما افزایش قیمت هزینه تجهیزات و قیمت اولیه را حذف کرد، که به معنای عدم افزایش قیمت پس از ۱۲ ماه است. با ۵۵ دلار در ماه، ارزان‌ترین طرح فیبر AT&T حداکثر سرعت بارگذاری و دانلود ۳۰۰ مگابیت در ثانیه را ارائه می‌کند که برای اکثر خانه‌ها سرعت زیادی دارد. AT&T Fiber 500 از ۶۵ دلار در ماه شروع می شود، در حالی که خدمات گیگابیت از ۸۰ دلار در ماه شروع می شود. شاید این بهترین معامله برای ۵۰۰ مگابیت بر ثانیه یا سرویس گیگ نباشد که می توانید پیدا کنید، اما بسیار نزدیک است.

معاملات اینترنتی AT&T — که جدا از سرویس فیبر شرکت است — می توانند به نتیجه برسند یا از دست بروند. قیمت طرح از ۵۵ دلار در ماه شروع می شود، اما سرعت های موجود می تواند به طور گسترده ای بسته به مکان متفاوت باشد و برای پاداش ثبت نام کارت هدیه واجد شرایط نیست. همچنین در صورت تجاوز از آن، سقف داده و هزینه اضافی دریافت خواهید کرد.

بررسی فیبر AT&T ما را بخوانید.

اینترنت خانگی AT&T

سارا تیو/CNET

 • قیمت شروع: ۶۰ دلار در ماه
 • سرعت ها: ۳۰۰ تا ۹۴۰ مگابیت در ثانیه پایین، ۵۰ مگابیت در ثانیه بالا
 • سقف داده: هیچ یک
 • قرارداد: هیچ یک
 • پیشنهاد ویژه: ۵۰% تخفیف از قیمت پایه برای مشتریان واجد شرایط موبایل Verizon، مودم رایگان

به عنوان یک سرویس اینترنت خانگی، ۵G هنوز نسبتا جدید است، اما ارائه دهندگانی مانند T-Mobile و Verizon با توجه به پتانسیل سرعت شبکه ۵G، قیمت ها را رقابتی نگه می دارند. تا کنون، Verizon بهترین معامله را در مورد اینترنت خانگی ۵G با سرعت دانلود از ۳۰۰ تا ۹۴۰ مگابیت در ثانیه، داده نامحدود و بدون هزینه تجهیزات با قیمت ۶۰ دلار در ماه که به مدت سه سال تضمین می شود، دارد. اگر قبلاً مشتری بی سیم Verizon هستید، Verizon با کاهش ۵۰ درصدی قیمت برای مشتریان واجد شرایط، معامله ۵G را شیرین می کند.

آیا اینترنت خانگی Verizon 5G معامله خوبی است؟

با ۶۰ دلار در ماه – یا نیمی از آن اگر یک طرح بی‌سیم واجد شرایط Verizon دارید – برای سرعت‌های ۳۰۰ مگابایت تا گیگ، اینترنت ۵G خانگی Verizon به اندازه هر ارائه‌دهنده‌ای، ۵G یا غیره، خوب است. همچنین طرح استاندارد اینترنت خانگی Verizon 5G وجود دارد که از ۵۰ دلار در ماه برای سرعت ۷۰ تا ۳۰۰ مگابیت بر ثانیه شروع می شود. این یک معامله خوب نیست، اما هنوز هم برای حداکثر سرعت دانلود ۳۰۰ مگابیت بر ثانیه بد نیست.

بررسی اینترنت خانگی Verizon 5G ما را بخوانید.

Verizon Fios

سارا تیو/CNET

 • قیمت شروع: ۵۰ دلار در ماه
 • سرعت ها: ۱۰۰ مگابیت در ثانیه پایین، ۵ مگابیت در ثانیه بالا
 • سقف داده: هیچ یک
 • قرارداد: هیچ یک
 • پیشنهاد ویژه: سه سال ضمانت قیمت در خدمات پیش پرداخت

برای کسانی که خدمات اینترنتی را با شرایط خود ترجیح می دهند بدون دردسر یا هزینه های پنهان، اینترنت Cox StraightUp وجود دارد. با شروع ماهانه ۵۰ دلار، این سرویس با سرعت دانلود تا ۱۰۰ مگابیت در ثانیه، تجهیزات رایگان، نصب رایگان و سه سال ضمانت قیمت ارائه می شود. علاوه بر این، هیچ قرارداد یا بررسی اعتبار مورد نیاز نیست.

آیا اینترنت کاکس معامله خوبی است؟

برای یک طرح پیش‌پرداخت، اینترنت Cox StraightUp یک معامله نسبتا خوب است، اما سرعت‌های نسبتا پایین آن را از عالی معامله. سرعت ۱۰۰ مگابیت در ثانیه برای ۵۰ دلار در ماه معادل هزینه هر مگابیت بر ثانیه ۵۰ سنت است که در مقایسه با اکثر برنامه های اینترنتی بالا است. از سوی دیگر، راحتی یک سرویس پیش پرداخت، همراه با بدون سقف داده، تجهیزات رایگان و ضمانت سه ساله قیمت، کمک زیادی به جبران هزینه بالای هر مگابیت بر ثانیه می کند.

در مورد سرویس استاندارد اینترنت Cox، چیز زیادی وجود ندارد که بتوان آن را شایسته معامله دانست. قیمت طرح همتراز (یا بالاتر از) دیگر ارائه دهندگان اصلی اینترنت کابلی است، همانطور که سرعت و هزینه تجهیزات نیز وجود دارد. سرویس همچنین با یک قرارداد یک ساله برای دریافت کمترین قیمت و سقف داده ماهانه ۱٫۲۵ ترابایت همراه است. به طور خلاصه، می‌توانید برای اینترنت قابل اعتماد و پرسرعت به کاکس مراجعه کنید، اما نه برای معاملات واقعی خارج از خدمات پیش‌پرداخت.

بررسی Cox ما را بخوانید.

ارتباطات کاکس

سوالات متداول معاملات اینترنتی

بهترین معامله اینترنتی چیست؟

طرحی با هزینه کم در هر مگابیت بر ثانیه اغلب بهترین معامله اینترنتی است. به دنبال طرح هایی باشید که سرعت های بالایی را با قیمت نسبتا پایین ارائه می دهند.

برای مثال، AT&T Fiber 500 شامل حداکثر سرعت دانلود و آپلود ۵۰۰ مگابیت در ثانیه است که از ۶۵ دلار در ماه شروع می شود و هزینه هر مگابیت در ثانیه حدود ۱۳ سنت است. آن را با طرحی با قیمت مشابه از ارائه‌دهنده دیگری مقایسه کنید – مانند طرح Cox Essential، که قیمت اولیه آن ۴۰ دلار در ماه است، اما سرعت دانلود (۵۰ مگابیت در ثانیه) و آپلود (فقط ۳ مگابیت در ثانیه) بسیار پایین‌تر است – احتمالاً AT&T Fiber 500 معامله اینترنتی بسیار بهتری است.

اگر لوکس مواجهه با گزینه های قیمت و سرعت مشابه از چندین ارائه دهنده را دارید، به دنبال تبلیغات ویژه، هزینه های تجهیزات، الزامات قرارداد و سایر عوامل خدمات باشید تا تعیین کنید کدام ارائه دهنده بهترین معامله را دارد.

آیا می توانم بدون قرارداد از طریق اینترنت معامله کنم؟

آره. بسیاری از ارائه دهندگان، از جمله AT&T، Google Fiber و Verizon Fios بهترین معاملات اینترنتی و مشوق های خود را بدون اینکه شما را مجبور به امضای قرارداد کنند، ارائه می دهند. سایر ارائه دهندگان، مانند Cox و Xfinity، ممکن است از شما بخواهند که قراردادی را برای دریافت کمترین قیمت امضا کنید.

چه معاملات اینترنتی برای دانشجویان و سالمندان در دسترس است؟

اکثر ارائه دهندگان اصلی یک برنامه اینترنتی تخفیفی برای خانوارهای کم درآمد واجد شرایط، از جمله آنهایی که دانش آموز و سالمندان دارند، در دسترس دارند. برنامه ها معمولاً در محدوده ۲۰ تا ۳۰ دلار هستند و اغلب با سرعت پهنای باند ۲۵ مگابیت در ثانیه یا بالاتر ارائه می شوند. علاوه بر این، Lifeline یک برنامه فدرال است که به خانوارهای واجد شرایط تا ۹٫۲۵ دلار در ماه اعطا می کند تا برای هزینه های اینترنت خود درخواست دهند.

توصیه های اینترنتی بیشتر

این محتوا از سایت های خبری خارجی بطور اتوماتیک دانلود شده است و عصر فناوری فقط نمایش دهنده است. اگر این خبر با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی مناقات دارد لطفا به ما گزارش کنید.

منبع

مطلب پیشنهادی
به گزارش سرویس اخبار فناوری پایگاه خبری عصر فناوری ، تلسکوپ فضایی جیمز وب آن …

عصر فناوری
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت

 • https://www.neuselibrary.org/maillotdefootpascher.html
 • https://www.neuselibrary.org/maillotdefootpascher2021.html
 • https://www.neuselibrary.org/maillotdefootpersonnalisé.html
 • https://luxcreo.com/maillotdefootpascher.html
 • https://luxcreo.com/maillotdefootpascher2022.html
 • https://luxcreo.com/maillotdefootpascherchine.html
 • https://zionmarket.com/cheapauthenticnfljerseyschina.html
 • https://zionmarket.com/cheapnfljerseyssupply.html
 • https://zionmarket.com/wholesalecheapnfljerseys.html
 • https://bbctribune.com/cheapnfljerseyschina.html
 • https://bbctribune.com/cheapnfljerseysfreeshipping.html
 • https://bbctribune.com/wholesalesoccerjersey.html
 • http://radioculturafoz.com.br/maillotdefootpascher.html
 • https://radioculturafoz.com.br/maillotdefootpersonnaliséspascher.html
 • https://radioculturafoz.com.br/maillotfootcoupedumonde.html
 • http://eurolux.ayz.pl/maillotdefootpascher.html
 • http://eurolux.ayz.pl/maillotfootpascher.html
 • http://eurolux.ayz.pl/maillotfootpascherthailande.html
 • http://jacovor198.198.axc.nl/cheapnbajerseys.html
 • http://jacovor198.198.axc.nl/cheapnikenbajerseys.html
 • http://jacovor198.198.axc.nl/cheapnikenfllimitedjerseys.html
 • https://ve.digital/discountnikenfllimitedjerseys.html
 • https://ve.digital/wholesalenikenfllimitedjerseys.html
 • https://ve.digital/replicanikenfllimitedjerseys.html
 • https://fgx.sfh.mybluehost.me/maillotdefootpascher.html
 • https://fgx.sfh.mybluehost.me/maillotsdefootfactory.html
 • https://fgx.sfh.mybluehost.me/maillotsdefootpascher.html
 • https://sapokone.mydome.jp/maillotdefootpascher.html
 • https://sapokone.mydome.jp/maillotsdefootpascher2022.html
 • https://sapokone.mydome.jp/maillotsdefootballthailande.html
 • https://alfahuirmasajes.com
 • https://alforaat.com
 • https://algosystems.gr
 • http://align.com.sa
 • http://allhitsstation.com
 • https://allnsoll.com
 • http://allocationassist.com
 • https://allpandas.com
 • https://alltoreal.com
 • https://alltruemen.com
 • https://alomarcenter.com
 • https://alpclips.com
 • http://alpha.acim-asso.imageinfrance.com
 • http://alpha.eurohabitat.imageinfrance.com
 • https://alphabondcleaning.com.au
 • http://al-raya.info
 • https://alrema-lany.cz
 • https://altbelly.com
 • https://alteredstatetherapy.com
 • https://altmann.com.br
 • http://alvodigital.net
 • https://alyaska.by
 • http://alyounglaw.com
 • https://amahbeauty.com
 • http://amamam.ru
 • https://amaneatingpie.co.uk
 • https://amarbazar.org
 • https://amawards.org
 • http://ambaufzuege.de
 • https://amberwoodcarpentry.com