خبر رابینهود نزدیک به یک چهارم کارکنان خود را اخراج می کند

2022-08-03
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا rf_admin 6 دقیقه ago تازه های فناوری 0 بازدید شاید این مطالب برایتان مفید باشد به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی رسانه رادیو فناوری ، ولاد تنف، مدیر عامل شرکت رابینهود در پیامی که به وبلاگ این شرکت ارسال شد، گفت که رابین‌هود تقریباً یک چهارم کارکنان خود را رها می‌کند. تنف ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا


به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی رسانه رادیو فناوری ،

ولاد تنف، مدیر عامل شرکت رابینهود در پیامی که به وبلاگ این شرکت ارسال شد، گفت که رابین‌هود تقریباً یک چهارم کارکنان خود را رها می‌کند.

تنف نوشت: “به عنوان بخشی از سازماندهی مجدد شرکت به یک ساختار مدیر کل (GM)، من به تازگی اعلام کردم که تعداد کارکنان خود را تقریباً ۲۳٪ کاهش می دهیم. “در حالی که کارکنان از همه عملکردها تحت تاثیر قرار خواهند گرفت، تغییرات به ویژه در عملکرد، بازاریابی و مدیریت برنامه ما متمرکز است.”

این اعلام زمانی منتشر شد که Robinhood اطلاعات درآمد سه ماهه دوم ۲۰۲۲ خود را یک روز زودتر از زمان برنامه ریزی شده منتشر کرد و مجموع درآمد خود را ۳۱۸ میلیون دلار در سه ماه گزارش کرد که ۴۴ درصد کمتر از مدت مشابه در سال ۲۰۲۱ است.

در ماه آوریل، رابینهود گفت که قصد دارد ۹ درصد از کارکنان تمام وقت خود را کاهش دهد، اما تنف گفت: «این به اندازه کافی پیش نرفت. این شرکت با این فرض که افزایش معاملات پس از مواردی مانند پدیده GameStonk و بازارهای صعودی کریپتو تا سال ۲۰۲۲ ادامه خواهد داشت، کار خود را آغاز کرده بود، اما با بادهای معکوس تورم و به اصطلاح “زمستان کریپتو” مواجه شده است که سایر شرکت ها را تحت تاثیر قرار داده است. تنف می‌گوید، افرادی که تحت تأثیر این کاهش‌ها قرار می‌گیرند، می‌توانند تا اول اکتبر با حقوق و مزایای عادی خود در کنار بسته‌ای از خدمت، در رابینهود بمانند.

بسیاری از شرکت ها در هفته های اخیر مجبور به اخراج یا اخراج کارمندان خود شده اند. تسلا نزدیک به ۲۰۰ کارمند Autopilot را اخراج کرد در حالی که Shopify 10 درصد از نیروی کار خود را اخراج کرد.

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

منبع

مطلب پیشنهادی
به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی رسانه رادیو فناوری ، جت پک جویرایدیکی از بازی‌های مورد …

رادیو فناوری
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت
  • maillot de foot pas cher
  • cheap nfl jerseys
  • maillot de foot pas cher