خبر اولین کنوانسیون رسمی طرفداران «بازی تاج و تخت» که شامل کیت هرینگتون می‌شود

2022-08-03
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا asrf_admin 10 دقیقه ago دنیای فناوری 1 بازدید شاید این مطالب برایتان مفید باشد به گزارش سرویس اخبار فناوری پایگاه خبری عصر فناوری ، همه صحبت های اخیر در مورد خانه اژدها به شما یادآوری می کنم که چقدر سریال قبلی سریال را دوست داشتید؟ ممکن است بازدید از ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا


به گزارش سرویس اخبار فناوری پایگاه خبری عصر فناوری ،

همه صحبت های اخیر در مورد خانه اژدها به شما یادآوری می کنم که چقدر سریال قبلی سریال را دوست داشتید؟ ممکن است بازدید از اولین کنوانسیون رسمی طرفداران بازی تاج و تخت، که اواخر امسال در لس آنجلس برگزار می شود، انجام شود.

شرکت Warner Bros Themed Entertainment and Creation Entertainment روز سه شنبه اعلام کرد که این کنوانسیون از ۹ تا ۱۱ دسامبر در مرکز همایش لس آنجلس برگزار خواهد شد. ستارگان GOT شامل کیت هرینگتون، بازیگر جان اسنو، کیت هرینگتون (که تازه وارد ترکیب شده است)، الفی آلن (تئون گریجوی)، جک گلیسون (جافری باراتیون)، کریستوفر هیوجو (تورموند جاینتزبن)، کریستین نایرن (هودور)، دانیل پورتمن (هودور) خواهند بود. پودریک پین)، جما ویلان (یارا گریجوی) و آیزاک همپستد رایت (بران استارک).

اگر می خواهید شرکت کنید، باید مانند یک لنیستر بسازید و بدهی های خود را بپردازید. بلیط های این رویداد از ۹۰ دلار (بلیت های ترجیحی یک روزه) تا ۱۴۸۹ دلار (بسته ای با پذیرش در هر سه روز و مزایای اضافی) متغیر است. عکس و خودکار با تمام ستاره های ذکر شده در بالا با قیمت اضافی در دسترس هستند (برخی بسته ها شامل خودکار هستند). طرفداران از طریق یک مزایده برای ملاقات و احوالپرسی پیشنهاد می دهند.

طبق یک انتشار، شرکت کنندگان می توانند در طول مسابقات بازی های کوچک و چیزهای بی اهمیت جوایزی را برنده شوند و برای کالاهای منحصر به فرد خرید کنند. این نسخه همچنین پانل ها را آزار می دهد، اما به نظر نمی رسد اطلاعات بیشتری در مورد آنها در سایت وجود داشته باشد. (شاید هرینگتون جزئیاتی را منتشر کند درباره دنباله سریال جان اسنو گزارش شده است؟)

اگر قبلاً در تقویم شما نیست، سریال پیش درآمد GOT House of the Dragon در HBO و HBO Max در ۲۱ آگوست نمایش داده می‌شود.

این محتوا از سایت های خبری خارجی بطور اتوماتیک دانلود شده است و عصر فناوری فقط نمایش دهنده است. اگر این خبر با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی مناقات دارد لطفا به ما گزارش کنید.

منبع

مطلب پیشنهادی
به گزارش سرویس اخبار فناوری پایگاه خبری عصر فناوری ، وزارت دادگستری روز سه شنبه …

عصر فناوری
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت
  • maillot de foot pas cher
  • cheap nfl jerseys
  • maillot de foot pas cher