خبر بلیک مسترز برنده مقدماتی مجلس سنای جمهوریخواه آریزونا شد

2022-08-03
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا rf_admin 1 دقیقه ago تازه های فناوری 0 بازدید شاید این مطالب برایتان مفید باشد به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی رسانه رادیو فناوری ، بلیک مسترز، تحت الحمایه میلیاردر سرمایه گذار فناوری پیتر تیل، سه شنبه شب نامزدی جمهوری خواهان آریزونا برای مجلس سنای آمریکا را به دست آورد. آسوشیتدپرس ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا


به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی رسانه رادیو فناوری ،

بلیک مسترز، تحت الحمایه میلیاردر سرمایه گذار فناوری پیتر تیل، سه شنبه شب نامزدی جمهوری خواهان آریزونا برای مجلس سنای آمریکا را به دست آورد. آسوشیتدپرس و نیویورک تایمز گزارش می دهند.

پیروزی استادان بر مدیر اجرایی انرژی خورشیدی، جیم لامون، نامزد مورد تایید ترامپ را به عنوان گزینه حزب جمهوری خواه برای مقابله با فضانورد سابق ناسا، سناتور مارک کلی (D) در پاییز امسال معرفی کرد. آریزونا یکی از معدود رقابت‌هایی است که می‌تواند تصمیم بگیرد که کدام حزب در ماه نوامبر سنا را کنترل می‌کند.

قبل از اعلام کمپین کارشناسی ارشد در تابستان گذشته، سیاسی گزارش داد که تیل، سرمایه‌گذار بحث‌برانگیز فناوری، میلیون‌ها دلار را به صندوق جدید Saving Arizona PAC در پیش‌بینی رقابت دانش‌آموزانش در سنا فرستاد. بر اساس سوابق مالی کمپین، تیل تا روز انتخابات حداقل ۱۵ میلیون دلار به PAC کمک کرده است.

بیشتر بودجه PAC به سمت موجی از تبلیغات منفی که به لامون و دادستان کل مخالفش، مارک برنوویچ حمله می‌کنند، پرداخته است، که انتقادات ترامپ را به دلیل انجام ندادن کافی برای تحقیق درباره ادعاهای نادرست تقلب در رأی‌دهی در آریزونا به دنبال داشت. روز دوشنبه، برنوویچ گزارشی منتشر کرد که نشان می‌داد دفتر او هیچ مدرکی دال بر تقلب گسترده رای‌دهندگان در سال ۲۰۲۰ پیدا نکرده است.

با پیروزی در سه‌شنبه استادی، هر دو نامزد جمهوری‌خواه مورد علاقه تیل در این دوره با موفقیت رقبای اولیه خود را شکست دادند. جی دی ونس، دوست دیرینه تیل و مرثیه تپه ای نویسنده، در ماه می گذشته در انتخابات مقدماتی سنای جمهوریخواه اوهایو پیروز شد. Thiel در طول سال گذشته ۱۵ میلیون دلار در یک super PAC طرفدار Vance سرمایه گذاری کرد. اگر مسترز و ونس در انتخابات عمومی نوامبر خود پیروز شوند، ایدئولوژی های جدید الهام گرفته از فناوری را به سنا خواهند آورد که هم قویاً از تیل الهام گرفته شده و هم توسط ترامپ تأیید شده است.

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

منبع

مطلب پیشنهادی
به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی رسانه رادیو فناوری ، یکی از بزرگترین شکایات من در …

رادیو فناوری
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت
  • maillot de foot pas cher
  • cheap nfl jerseys
  • maillot de foot pas cher