خبر رئیس اینستاگرام پس از واکنش شدید نسبت به تغییرات برنامه به لندن نقل مکان کرد | اینستاگرام

2022-08-03
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا به گزارش سرویس اخبار فناوری پایگاه خبری عصر فناوری ، رئیس اینستاگرام در کمتر از یک هفته پس از اینکه این شرکت متعلق به متا با خشم تأثیرگذارانی مانند کیم کارداشیان و کایلی جنر به دلیل تغییرات در برنامه محبوب اشتراک‌گذاری عکس مواجه شد، به طور موقت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا

به گزارش سرویس اخبار فناوری پایگاه خبری عصر فناوری ،

رئیس اینستاگرام در کمتر از یک هفته پس از اینکه این شرکت متعلق به متا با خشم تأثیرگذارانی مانند کیم کارداشیان و کایلی جنر به دلیل تغییرات در برنامه محبوب اشتراک‌گذاری عکس مواجه شد، به طور موقت به لندن نقل مکان کرد.

آدام موسری، که رابطه قوی با مالک میلیاردر متا، مارک زاکربرگ دارد، در بحبوحه نبرد این شرکت فناوری برای کاربران با رقیب چینی TikTok، به دفاتر این شرکت در Kings Cross نقل مکان خواهد کرد.

یکی از سخنگویان متا به گاردین گفت: «با توجه به ماهیت جهانی نقش او، آدام اواخر امسال به طور موقت از لندن خارج خواهد شد.

لندن در حال حاضر بزرگترین مرکز مهندسی متا در خارج از ایالات متحده است، با بیش از ۴۰۰۰ کارمند در سراسر دفاتر ما، از جمله یک تیم اختصاصی محصول اینستاگرام با افرادی که بر ایجاد راه حل های بلند مدت برای سازندگان متمرکز هستند.

ظاهراً این مرد ۳۹ ساله به دنبال استخدام کارکنان بیشتری در تیم تولید پایتخت خواهد بود، زیرا استخدام متخصصان فناوری در لندن نسبت به سانفرانسیسکو، جایی که دفتر مرکزی آن شرکت دارد، ارزان‌تر است.

کیم کارداشیان.
کیم کارداشیان از اینستاگرام خواست که تلاش خود را برای TikTok بودن متوقف کند. عکس: Raymond Hall/GC Images

بر اساس گزارش‌هایی که برای اولین بار در فایننشال تایمز منتشر شد، اینستاگرام همچنین می‌تواند از تغییرات اعتبارات مالیاتی تحقیق و توسعه استفاده کند که مشوق‌هایی برای نوآوری ارائه می‌دهد.

اخبار حرکت موسری در آن سوی حوض پس از آن منتشر شد که رقابت شدید بین اینستاگرام و تیک تاک هفته گذشته پس از ایجاد تغییراتی در اپلیکیشن اشتراک‌گذاری عکس توسط شرکت متا و ایجاد انتقاداتی مبنی بر «تقلید کردن» از شرکت رسانه‌های اجتماعی چینی، به تیتر خبرها تبدیل شد.

اینستاگرام ویژگی‌های جدید مانند محتوای ویدیویی توصیه‌شده را روز پنجشنبه آزمایش کرد، اما پس از نظرات کاربران ناراضی مجبور به چرخش ناگهانی شد.

برای بدتر شدن اوضاع، کارداشیان و خواهرش جنر، خانواده سلطنتی اینفلوئنسر، درخواستی آنلاین برای استوری های خود به اشتراک گذاشتند تا «اینستاگرام دوباره اینستاگرام بسازید» و از «تلاش برای TikTok بودن دست بردارید».

در ایمیل روزانه Business Today ثبت نام کنید یا Guardian Business را در توییتر در @BusinessDesk دنبال کنید

موسری در مصاحبه‌ای در پاسخ به این انتقادات، به خبرنامه فناوری Platformer گفت: «خوشحالم که ریسک کردیم – اگر هر چند وقت یک‌بار شکست نخوریم، به اندازه کافی بزرگ یا جسورانه فکر نمی‌کنیم.

اما قطعاً باید یک گام بزرگ به عقب برداریم و دوباره سازماندهی کنیم. [When] ما چیزهای زیادی یاد گرفته ایم، سپس با نوعی ایده یا تکرار جدید برمی گردیم. بنابراین ما از طریق آن کار خواهیم کرد.»

این در حالی است که متا که واتس‌اپ و فیسبوک را نیز در اختیار دارد، هفته گذشته به دلیل بازار ضعیف تبلیغات، اولین کاهش درآمد خود را گزارش کرد.

این محتوا از سایت های خبری خارجی بطور اتوماتیک دانلود شده است و عصر فناوری فقط نمایش دهنده است. اگر این خبر با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی مناقات دارد لطفا به ما گزارش کنید.

عصر فناوری
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت
  • maillot de foot pas cher
  • cheap nfl jerseys
  • maillot de foot pas cher