خبر بهترین باشگاه اصلاح برای سال ۲۰۲۲: کلوپ اصلاح دلار، هری و بیشتر

2022-08-03
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا به گزارش سرویس اخبار فناوری پایگاه خبری عصر فناوری ، خرید تیغ از خواربارفروشی یا داروخانه تنها راه تهیه آن بود و به نظر خیلی ها راحت ترین راه برای تهیه آن است. با این حال، اگر هنوز این کار را انجام می دهید، از دست ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا

به گزارش سرویس اخبار فناوری پایگاه خبری عصر فناوری ،

خرید تیغ از خواربارفروشی یا داروخانه تنها راه تهیه آن بود و به نظر خیلی ها راحت ترین راه برای تهیه آن است. با این حال، اگر هنوز این کار را انجام می دهید، از دست می دهید. نه تنها اشتراک آنلاین باشگاه اصلاح بسیار راحت تر است، بلکه می توانید در هزینه خود نیز صرفه جویی کنید. دیگر مجبور نیستید قیمت های فوق العاده بالای تیغ ها را در راهروی لوازم آرایش مسخره کنید و تیغه های تیغ اصلاح اغلب از کیفیت بالاتری برخوردار هستند.

بسیاری از این خدمات به تیغ‌ها نیز محدود نمی‌شوند – ژل اصلاح، کره اصلاح، شستشوی بدن، آلوئه ورا، کره شی و محصولات افترشیو برای پوست‌های حساس از جمله ملزومات اصلاح هستند که اغلب بخشی از معامله هستند. با گنجاندن افزودنی هایی مانند کرم و ژل اصلاح، Dollar Shave Club، بیلی، هری و سایر اشتراک های اصلاح به دنبال ارائه ارزش بیشتری نسبت به زمانی هستند که شما می خواهید راه اندازی کنید مشترک شوید و در آمازون صرفه جویی کنید برای ریش تراش با نام تجاری مورد علاقه شما.

و تصور نکنید که یک باشگاه اصلاح محدود به بچه ها است. به هر حال، زنان نیز اصلاح می‌کنند و بسیاری از این خدمات محصولاتی را ارائه می‌دهند که هم برای پسران و هم دختران هدف‌گذاری شده است.

آیا علاقه مندید که ریش تراش یکبار مصرف داروخانه خود را برای اشتراک ماهیانه ریش تراش کنار بگذارید؟ این راهنما به شما کمک می کند تا بهترین باشگاه اصلاح را انتخاب کنید. ما این لیست را به صورت دوره ای به روز می کنیم.

بیشتر بخوانید: بهترین محصولات مراقبت از پوست مردانه برای سال ۲۰۲۲

باشگاه اصلاح دلار

ریش تراش های Dollar Shave Club یکی از خدمات اصلی اشتراک ریش تراش که به خاطر ویدیوی ویروسی خود در سال ۲۰۱۲ معروف است، سه گزینه تیغ برای اصلاح روزانه شما ارائه می دهد: دو تیغه، چهار تیغه و شش تیغه. همه آنها کمتر از ۹ دلار در ماه برای تیغه های جایگزین و برای هزینه یک بار برای دسته هستند.

برند Dollar Shave فقط به عنوان یک برند اشتراک ریش تراش شروع به کار کرد و اکنون به چندین خط از محصولات آرایش مردانه از جمله مراقبت از پوست، مراقبت از مو، عطر، دئودورانت، اصلاح و مراقبت از دهان گسترش یافته است.

برای اولین سفارش خود، Dollar Shave Club از شما می‌خواهد یک بسته استارت دریافت کنید که شامل دو شارژ مجدد کارتریج جایگزین، یک دسته و کره اصلاح به قیمت ۵ دلار است. پس از دو هفته، به طور خودکار یک محموله از چهار تیغ کارتریج و کره اصلاح را با قیمت حدود ۲۵ دلار (یا بیشتر در صورت اضافه کردن محصولات اضافی) دریافت خواهید کرد. شما می توانید هم کیت شروع اصلاح Dollar Shave خود را سفارشی کنید و هم محموله های خود را مجدداً شامل شستشوی بدن، شستشوی صورت، شامپو، شبنم بعد از اصلاح، خمیر دندان و مسواک کنید.

اگرچه نام تجاری Dollar Shave برای مردان است، من در گذشته تیغ های Dollar Shave Club را خریده و استفاده کرده ام و آنها برای موهای زائد روی پاها و زیر بغلم به خوبی عمل کرده اند.

مال هری

هری برای محصولات اصلاح و نظافت خود بر سادگی، سبک و مهارت با کیفیت بالاتر تمرکز دارد. فقط دو دسته برای تیغ های مردانه و یک نوع کارتریج تیغ وجود دارد. دسته وینستون آن فلزی با دستگیره های لاستیکی بدون لغزش به قیمت ۲۰ دلار است. با ۹ دلار، می‌توانید ترومن را تهیه کنید که پوششی لاستیکی دارد و در رنگ‌های نارنجی، سرمه‌ای و سبز عرضه می‌شود.

مانند Dollar Shave Club، Harry’s دارای یک بسته استارتر اصلاح لوازم ضروری اصلاح با قیمت ۵ دلار است که همراه با یک کارتریج تیغ و ژل اصلاح ارائه می شود. با اشتراک باشگاه اصلاح هری، هشت کارتریج جدید را با قیمت ۱۵ دلار (به علاوه ژل اصلاح با ۶ دلار اضافی)، هر دو، سه یا پنج ماه، بسته به تعداد دفعات اصلاح، دریافت می‌کنید.

هری علاوه بر تیغه، شستشوی صورت، مومیایی کردن پس از اصلاح، صابون و سایر اقلام مراقبت از بدن را نیز می فروشد.

PS من همچنین از تیغ های هری استفاده کرده ام که نتایج خوبی برای اصلاح داشته است. اگر واقعاً یک تیغ زنانه برای اصلاح دقیق می‌خواهید، هری صاحب برندی به نام فلامینگو است که آنها را می‌فروشد، اما جعبه‌های اشتراکی ارائه نمی‌دهد. تیغ فلامینگو دارای دسته ارگونومیک وزنی و دستگیره لاستیکی برای اصلاح آسان است.

بیلی

جاه طلبی Billie به عنوان یک باشگاه اصلاح این است که تیغ های باکیفیت و محصولات مراقبت از بدن زنانه را ارائه دهد که قیمتی بیشتر از مردان نداشته باشد. محصولات مراقبت شخصی و اصلاح زنان اغلب مشمول “مالیات صورتی” می شوند، به این معنی که صرفاً به دلیل اینکه برای زنان به بازار عرضه می شوند، هزینه بیشتری دارند.

این برند یک مدل تیغ را می فروشد که در پنج رنگ مناسب اینستاگرام موجود است. این تیغ ​​دارای پنج تیغه و یک نوار صابون زغال چوب در اطراف تیغه ها می باشد تا به تیغ به راحتی سر بخورد تا یک اصلاح راحت انجام شود.

کیت شروع ۱۰ دلاری Billie شامل یک دسته، دو کارتریج و یک نگهدارنده مغناطیسی برای نگهداری تیغ در حمام شما است. سپس شرکت ماهانه چهار کارتریج جایگزین (یا هر فرکانسی که برای شارژ مجدد تیغه انتخاب می‌کنید) برای شما ارسال می‌کند که هزینه آن نیز ۱۰ دلار است. بیلی همچنین لوسیون بدن، شستشوی بدن و کرم اصلاح می فروشد.

چیزی که من به خصوص در مورد این شرکت دوست دارم این است که با کمپین Project Body Hair موهای بدن زنان را اعم از اصلاح کردن یا نتراشی جشن می گیرد و عادی می کند. هر کسی می‌تواند عکسی از موهای بدن خود ارسال کند، و شما می‌توانید عکس‌هایی از دیگرانی که مشارکت کرده‌اند را ببینید. در جامعه‌ای که اغلب هر نوع نقص فیزیکی را برای زنان اهریمنی می‌کند، این رویکرد صراحتاً طراوت‌بخش است.

اریب

تراشیدن موهای زبر صورت ممکن است سخت باشد، اما موهای گره خورده یا مجعد سخت تر هستند. کیت اصلاح Bevel با در نظر گرفتن مردان رنگین پوست طراحی شده است تا نیازهای خاص پوست و اصلاح آنها را برطرف کند.

کیت اصلاح با یک برس اصلاح، روغن پوست، کرم اصلاح و مومیایی کننده پس از اصلاح از آنچه در یک آرایشگاه می بینید، تقلید می کند. همه این محصولات پوستی دارای روغن های مرطوب کننده برای جلوگیری از برآمدگی، سوختگی تیغ و رشد موهای زائد روی صورت و گردن هستند.

وقتی صحبت از حذف واقعی موهای زائد می شود، به جای کارتریج چند تیغه، از یک تیغ ایمنی تک تیغه استفاده می کنید. کیت کامل ۹۰ دلار است، و Bevel برای شما تیغ های تیغ، روغن، کرم موبر و مومیایی کردن دوباره پر می کند.

عرضه

برای مردانی که عاشق ریش تراش مستقیم هستند، یا خود را کمی هیپستر می دانند، ریش تراش Supply وجود دارد. این ریش تراش تک لبه براق از فولاد ضد زنگ درجه هوا و فضا ساخته شده است و از تیغه هایی به سبک انژکتوری استفاده می کند که به راحتی قابل تعویض هستند. طراحی منحصر به فرد آن به آن کمک می کند تا از تیغ های ایمنی معمولی جدا باشد. اوه و این ریش تراش با کیفیت ۱۰۰ سال گارانتی داره.

چرا بله، البته یک مجموعه استارتر وجود دارد. این شامل دسته تیغ با تیغه های سه ماهه، برس اصلاح، کرم موبر و افترشیو به قیمت ۹۹ دلار است. فقط برای تیغ، قیمت آن ۵۹ دلار است، و تیغه‌های جدید ۸ دلار برای هشت تیغه هستند – که شرکت می‌گوید برای ماه‌ها دوام خواهد آورد.

مانند Bevel، ریش تراش تک لبه Supply برای به حداقل رساندن سوزش پوست، برآمدگی های تیغ، موهای زیر پوستی و سوختگی تیغ طراحی شده است. طراحی منحصر به فرد و با کیفیت بالا به آن کمک می کند تا از تیغ های ایمنی معمولی جدا باشد.

بله، این قیمت‌ها بالا هستند، اما Supply یک آزمایش ۱۰۰ روزه را به شما پیشنهاد می‌کند. اگر پس از امتحان آن را دوست نداشتید، می توانید بازپرداخت کنید.

عرضه چند محصول اضافی را نیز می فروشد. با ۳۹ دلار، می توانید یک کیف چرمی زیبا، هرچند اضافی، تهیه کنید.

آه، بله، ژیلت. شرط می بندم از یکی از تیغ های آن در زندگی خود استفاده کرده اید. در پاسخ به همه این اشتراک‌های ریش‌تراش که در سال‌های اخیر ظاهر شده‌اند، ژیلت همچنین باشگاه اصلاح خود را برای کمک به شما در صرفه‌جویی در هزینه ارائه می‌کند.

اشتراک اصلاح سه کیت شروع برای مردان ارائه می دهد:

  • SkinGuard – ۱۹ دلار برای یک تیغ و چهار تیغه
  • ماخ ۳ — ۱۶ دلار برای یک تیغ و چهار تیغه مجدد
  • Planet Kind — ۲۰ دلار برای یک تیغ و هشت تیغه مجدد

این قیمت‌ها در واقع با آمازون رقابتی هستند، حداقل برای برخی از محصولات، و همه محصولات ژیلت در آمازون اشتراک و ذخیره را ارائه نمی‌دهند. اگر واقعاً می‌خواهید با تیغ‌های خود آن را «تنظیم کنید و فراموش کنید»، ژیلت در صورت تقاضا معامله بدی نیست.

اوه، و برای خانم ها، می توانید تیغ زهره ژیلت را در صورت تقاضا تهیه کنید. با ۷ دلار، یک دسته رایگان، یک کارتریج تیغه ای، به علاوه ژل دوش و یک قلاب دوش دریافت می کنید. شارژ مجدد – که شامل چهار کارتریج نیز می شود – ۱۸ دلار هزینه دارد. می توانید برای دریافت مجدد آن هر ماه، هر سه ماه یا هر شش بار ثبت نام کنید.

اشتراک های آنلاین بیشتر

پوشش آراستگی بیشتر

اطلاعات موجود در این مقاله فقط برای اهداف آموزشی و اطلاعاتی است و توصیه بهداشتی یا پزشکی نیست. در مورد هر گونه سوالی که ممکن است در مورد یک وضعیت پزشکی یا اهداف سلامتی داشته باشید، همیشه با یک پزشک یا سایر ارائه دهندگان سلامت واجد شرایط مشورت کنید.

این محتوا از سایت های خبری خارجی بطور اتوماتیک دانلود شده است و عصر فناوری فقط نمایش دهنده است. اگر این خبر با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی مناقات دارد لطفا به ما گزارش کنید.

عصر فناوری
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت
  • maillot de foot pas cher
  • cheap nfl jerseys
  • maillot de foot pas cher