خبر فورد می گوید که F-150 لایتنینگ فروخته شده را به مشتریان در تمام ۵۰ ایالت تحویل داده است

2022-08-03
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا شاید این مطالب برایتان مفید باشد به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی رسانه رادیو فناوری ، فورد می‌گوید کامیون برقی F-150 لایتنینگ را – که به طور کامل در ایالات متحده برای سال 2022 فروخته شده است – به مشتریان در 50 ایالت از جمله آلاسکا و هاوایی تحویل ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا

به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی رسانه رادیو فناوری ،

فورد می‌گوید کامیون برقی F-150 لایتنینگ را – که به طور کامل در ایالات متحده برای سال ۲۰۲۲ فروخته شده است – به مشتریان در ۵۰ ایالت از جمله آلاسکا و هاوایی تحویل داده است.

این یک نقطه عطف خوب، اگر نگوییم دقیقاً مهم است و یک پر در کلاه فورد است زیرا به دنبال افزایش تولید و تحویل خودروی الکتریکی پرچمدار خود است. و همه اینها در طول دو ماه اتفاق افتاد که فورد آن را “رعد و برق سریع” می‌داند.

فورد روی ۱۱۹ سال تخصص تولید و تحویل و همچنین شبکه گسترده نمایندگی‌های خود حساب می‌کند، زیرا می‌خواهد از رقبای خود در رقابت برای رساندن کامیون‌های برقی به بیشترین افراد استفاده کند. کامیون ها جزو پرفروش ترین خودروهای این کشور هستند و F-150 پرفروش ترین وسیله نقلیه در ایالات متحده در ۴۰ سال گذشته بوده است.

کالیفرنیا، جایی که بیشترین فروش خودروهای برقی رخ می‌دهد، و تگزاس، پایتخت کامیون‌های ایالات متحده، در تحویل F-150 Lightning پیشرو هستند. اما این خودروساز گفت که تحویل به هر ایالت در کشور به صورت ارگانیک و بدون هیچ گونه مداخله ای انجام شده است – که ممکن است تأثیری بر انتقادهای بی وقفه داشته باشد مبنی بر اینکه فورد پیش بینی نکرده بود که F-150 Lightning چقدر محبوب خواهد بود.


جف و تامی هد عمدتاً از کامیون الکتریکی جدید خود برای یدک‌کشیدن قایق از آنکوریج آلاسکا به رودخانه کنای استفاده کرده‌اند.
تصویر: فورد

تعداد F-150 های برقی فورد که برای ساخت در چند سال اول تولید خود برنامه ریزی شده بود، کمی تغییر کرده است. در ابتدا، این شرکت تنها ۴۰۰۰۰ خودرو در سال را هدف قرار داده بود، در نهایت به تامین کنندگان گفت که انتظار دارد ظرفیت تا اوایل سال ۲۰۲۳ به ۸۰۰۰۰ دستگاه افزایش یابد. اکنون، این تعداد تا اواسط سال ۲۰۲۳ به ۱۵۰۰۰۰ کامیون افزایش یافته است – اگرچه مشخص نیست که چه تعداد از این خودروها به دست مشتریان خواهند رسید. سال

فورد از «فرایند رزرو موج به موج» استفاده می‌کند تا به مشتریان اطلاع دهد که چه زمانی می‌توانند به صورت آنلاین برای تعیین لایتنینگ‌های خود به اینترنت بروند. در اوایل سال جاری، فورد پس از جمع‌آوری ۲۰۰۰۰۰ سپرده ۱۰۰ دلاری قابل استرداد برای لایتنینگ از زمان عرضه آن در می ۲۰۲۰، رزرو را متوقف کرد. (رزروها تا زمان انتشار این مقاله هنوز بسته هستند.) هدف تولید از مرکز خودروهای الکتریکی روژ فورد ۱۶۰۰۰۰ است. واحد در سال

مشکل تامین مواد باتری کافی برای تامین نه تنها ۱۵۰۰۰۰ F-150 Lightnings بلکه ۲۷۰۰۰۰ Mustang Mach-Es، ۱۵۰۰۰۰ Transit EV و ۳۰۰۰۰ دستگاه از یک SUV کاملاً جدید مرموز است که قرار است در اروپا عرضه شود. فورد می گوید ۱۰۰ درصد ظرفیت تولید سلول باتری مورد نیاز برای ساخت سالانه ۶۰۰۰۰۰ خودروی الکتریکی و کامیون تا «اواخر سال ۲۰۲۳» را در اختیار دارد.

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

منبع

رادیو فناوری
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت
  • maillot de foot pas cher
  • cheap nfl jerseys
  • maillot de foot pas cher