خبر نحوه استفاده از اینترنت اکسپلورر در ویندوز ۱۱

2022-08-03
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا rf_admin 3 دقیقه ago تازه های فناوری 0 بازدید شاید این مطالب برایتان مفید باشد به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی رسانه رادیو فناوری ، “چیزی که مرده هرگز نخواهد مرد.” بسیار شبیه یک وایت واکر در بازی تاج و تختاینترنت اکسپلورر به صف مردگانی می پیوندد که مصمم هستند ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا


به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی رسانه رادیو فناوری ،

“چیزی که مرده هرگز نخواهد مرد.” بسیار شبیه یک وایت واکر در بازی تاج و تختاینترنت اکسپلورر به صف مردگانی می پیوندد که مصمم هستند بشریت را ویران کنند. مایکروسافت هیولای اینترنت اکسپلورر را در ویندوز ۱۱ رام کرد و از احضار آن و اجرای کدهای قدیمی آن جلوگیری کرد، اما اکنون یکی از کاربران شرور توییتر زنجیرهای اینترنت اکسپلورر را شکسته و آن را آزادانه در ویندوز ۱۱ اجرا کرده است.

اینترنت اکسپلورر هرگز قرار نبود روی ویندوز ۱۱ کار کند. مایکروسافت اینترنت اکسپلورر را در ویندوز ۱۱ غیرفعال کرد و آن را به اولین نسخه ویندوز بدون IE برای بیش از ۲۰ سال تبدیل کرد. در واقع، اگر حتی سعی کنید اینترنت اکسپلورر را در ویندوز ۱۱ راه اندازی کنید، سیستم عامل به سادگی شما را مجبور به ورود به مایکروسافت اج می کند.

اما کاربر توییتر @XenoPanther کشف کرده است راهی برای اجرای اینترنت اکسپلورر بر روی ویندوز ۱۱٫ در حالی که ستاره ویندوز رسما در سن ۲۶ سالگی در ماه ژوئن درگذشت، به لطف بخش های قدیمی (و فراموش شده) سیستم عامل که هنوز در سال ۲۰۲۲ وجود دارند، هنوز قابل دسترسی است.

فقط کافی است گزینه‌های اینترنت را در منوی استارت جستجو کنید، اپلت کنترل پنل را اجرا کنید، برگه برنامه‌ها را انتخاب کنید، روی «مدیریت افزونه‌ها» کلیک کنید و سپس روی «درباره نوار ابزارها و برنامه‌های افزودنی بیشتر بدانید» کلیک کنید. بنا به دلایلی، اینترنت اکسپلورر را راه‌اندازی می‌کند و دستوراتی را که شما را مجبور به ورود Edge می‌کنند دور می‌زند. مرورگر همان‌طور که انتظار دارید کار می‌کند، و شما در برابر تمام ناسازگاری‌های وب و کابوس‌های امنیتی که با استفاده از IE در حالت پشتیبانی نشده وجود دارد، باز خواهید بود.

و فکر می کردید اینترنت اکسپلورر مرده است، نه؟ موهاهاهاها.

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

منبع

مطلب پیشنهادی
به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی رسانه رادیو فناوری ، این شرکت امروز گزارش داد که …رادیو فناوری
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت
  • maillot de foot pas cher
  • cheap nfl jerseys
  • maillot de foot pas cher