خبر بحران میانسالی در فضا: The Alters یک کمدی علمی تخیلی با بازی کلون های بدبخت | بازی ها

2022-08-03
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا شاید این مطالب برایتان مفید باشد به گزارش سرویس اخبار فناوری پایگاه خبری عصر فناوری ، آ سیم‌کارت مدیریت علمی تخیلی تیمی که در افسانه بحران آب‌وهوایی Frostpunk کار می‌کند، The Alters مفهوم بازی ویدیویی کلاسیک «زندگی اضافی» را به منبع نیروی انسانی تبدیل می‌کند. قهرمان ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا

به گزارش سرویس اخبار فناوری پایگاه خبری عصر فناوری ،

آ سیم‌کارت مدیریت علمی تخیلی تیمی که در افسانه بحران آب‌وهوایی Frostpunk کار می‌کند، The Alters مفهوم بازی ویدیویی کلاسیک «زندگی اضافی» را به منبع نیروی انسانی تبدیل می‌کند. قهرمان (های) یان دولسکی تنها بازمانده یک ماموریت معدنکاری تصادفی است، که در یک سیاره بدون هوا در یک پایگاه متحرک که شبیه یک پارکینگ باکس ایست اند است که به داخل چشم لندن کشیده شده است، گیر افتاده است. برای اجرای این مرکز، دولسکی باید تخم ریزی کند و با نسخه های جایگزین خود همکاری کند. این‌ها فقط آدم‌بازان نیستند، بلکه شخصیت‌های مستقلی با شخصیت‌ها و مهارت‌های متفاوت (و مدل‌های مو) هستند که از انتخاب‌های مختلف زندگی زاده شده‌اند: یکی یک نوازنده گیتار رویایی است، دیگری به نظر می‌رسد مشکلی با عصبانیت دارد، سومی از نوع بوفین است، چهارمی خودش را حمل می‌کند. مثل کاپیتان کرک

کار تیمی بسیار مهم است، اما علیرغم – یا شاید، به لطف – ژنتیکی یکسان بودن، ممکن است خودهای موازی جان با هم سازگار نباشند. “[Their] Tomasz Kisilewicz کارگردان می گوید: مسیرها در مراحل مختلف یا سنین خاص منشعب می شوند و شخصیت و مهمتر از همه هویت آنها را مشخص می کنند. «نتیجه یک موجود متفاوت است که از آن آزرده می شود [different] چیزها و با انگیزه های مختلف هدایت می شوند. درک درست آنها کلید موفقیت در بازی است.” مدیریت نادرست خود دولسکی ممکن است به درگیری آشکار منجر شود. Kisilewicz از پرداختن به جزئیات خودداری می کند، اما مطمئناً امکان مرگ آنها وجود دارد.

۱۱ بیت که در ورشو مستقر است، سابقه بی‌نظیری در بازی‌های مربوط به جوامع کوچکی دارد که شرایط منحصر به فرد وحشتناکی را تحمل می‌کنند. شهرت ساز این جنگ من، شما را مسئول غیرنظامیان در طول یک محاصره شهری می کند. The Alters خیلی بیشتر یک کمدی است – آثار هنری تبلیغاتی آن به تقلید از شام آخر می پردازد و یک گوسفند را به نمایش می گذارد – اما این طنزی است که غرق در اضطراب است. “چه کسی گهگاه خود را با این سوال که چه می شود؟” کیسیلویچ ادامه می دهد. ما امیدواریم که آشفتگی های شخصیت اصلی و تغییرات او باعث شود که بازیکنان به مسیرهای زندگی خود فکر کنند و به موقعیت های گذشته فکر کنند که آنها را تحت تأثیر قرار داده است. [where the] نتایج می توانست در نهایت کاملاً متفاوت باشد.”

خلق دگرسان‌های دولسکی، علمی-تخیلی خالص است – آنها از ماده جادویی به نام راپیدیوم می‌آیند – اما پیش‌فرض «شخصیت‌های متفاوتی که از یک شخص بیرون می‌آیند» از اختلال هویت تجزیه‌ای در دنیای واقعی آشناست. “تغییر” گاهی اوقات برای توصیف وضعیت هویت یک فرد مبتلا به DID استفاده می شود. کیسیلویچ می‌گوید: «مهم است که تغییردهنده‌ها نه تنها بدن یکسانی داشته باشند، بلکه بخش بزرگی از مسیرهای زندگی‌شان و در نتیجه شخصیتشان را نیز به اشتراک بگذارند. بنابراین ما به موارد شخصیتی چندگانه در دنیای واقعی نگاه کردیم تا شباهت ها و تفاوت های بین آنها را به بهترین شکل به تصویر بکشیم.

۱۱ بیت در اینجا خطر آشکاری را برای تداوم سوء تفاهم از DID دارد. علاوه بر مطالعات موردی و مستندهای فردی در مورد این بیماری، مانند Busy Inside، استودیو از تصویرهای تخیلی مانند فیلم ترسناک Split ساخته ام نایت شیامالان یا ایالات متحده تارا تحت کنترل تونی کولت استفاده کرده است که هر دو به شدت توسط پزشکان و فعالان به دلیل تکرار مورد انتقاد قرار گرفته اند. کلیشه های خشونت آمیز یا “حواس پرت”. اما پس از آن The Alters خود را به عنوان یک بازنمایی مستقیم از افراد مبتلا به DID نشان نمی دهد – بلکه DID یک “نقطه مرجع” برای یک آزمایش فکری در روح ماه دانکن جونز است. سازنده همچنین به داستان هایی درباره دوقلوهای همسان نگاه کرده است، مانند مستند Three Identical Strangers، که زندگی سه قلوها را دنبال می کند که در شرایط مرموز پس از تولدشان از هم جدا می شوند.

با فرض اینکه می‌تواند از دام بالا جلوگیری کند، The Alters در حال شکل‌گیری داستانی ترسناک و سرگرم‌کننده از یک رابینسون کروزوئه روز آخر است که به طور موثری به بحران میانسالی خودش تبدیل به سلاح می‌شود. آیا ایجاد آن باعث تأمل زیادی در مسیر زندگی خود کیسیلویچ شده است؟ قطعا. «اگر هرگز شهر خود را ترک نمی‌کردم، چه اتفاقی می‌افتاد؟ این زیبایی کل این مفهوم است. و وقتی صحبت از شخصیت های جایگزین خودم می شود – هوم. من فکر می‌کنم آنها می‌توانند شامل یک معمار تلخ، یک پدر فوتبال در شهر کوچک یا یک خواننده کاملاً وحشتناک باشند.»

این محتوا از سایت های خبری خارجی بطور اتوماتیک دانلود شده است و عصر فناوری فقط نمایش دهنده است. اگر این خبر با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی مناقات دارد لطفا به ما گزارش کنید.

منبع

عصر فناوری
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت
  • maillot de foot pas cher
  • cheap nfl jerseys
  • maillot de foot pas cher