خبر بیانسه پس از واکنش های اجتماعی، دو آهنگ را در رنسانس ویرایش می کند

2022-08-03
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا شاید این مطالب برایتان مفید باشد به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی رسانه رادیو فناوری ، حتی بیانسه نیز از چرخه خشم در امان نیست. اگرچه آخرین آلبوم او مورد تحسین منتقدان قرار گرفت، رنسانس، کمتر از یک هفته است که منتشر شده است، بیانسه در حال حاضر ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا

به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی رسانه رادیو فناوری ،

حتی بیانسه نیز از چرخه خشم در امان نیست. اگرچه آخرین آلبوم او مورد تحسین منتقدان قرار گرفت، رنسانس، کمتر از یک هفته است که منتشر شده است، بیانسه در حال حاضر تغییراتی را در دو آهنگ خود پس از فراخوانی در رسانه های اجتماعی ایجاد کرده است.

این خواننده به خاطر اینکه بخشی از آهنگ سال ۲۰۰۳ خود “Milkshake” را در “انرژی” بدون اینکه او را هدآپ کند، با کلیس درگیر شد. (کلیس نویسنده معتبری در این آهنگ نیست.) کلیس در یک کامنت اینستاگرامی گفت: “من در مورد این موضوع به همان روشی که بقیه شنیدند شنیدم.” از روز چهارشنبه، درون یابی حذف شده بود.

ترانه Heated در ابتدا شامل اشعاری بود که همان توهین توانمندی را داشت که چند هفته پیش لیزو را در توییتر به آب داغ انداخت. روز دوشنبه، تنها سه روز پس از انتشار آلبوم، گزارش شد که بیانسه این کلمه را عوض خواهد کرد. از روز چهارشنبه، متن آهنگ از “sp***in’ on that ass” به “blastin’ on that ass” در YouTube، Apple Music، و Spotify تغییر کرده است (اگرچه اشعار نوشته شده در Spotify هنوز این متن را دارند. نسخه قدیمی).

موقعیت کلیس خاص است و احتمالاً بیشتر در مورد دشمنی او با فارل است تا در مورد رابطه او با بیانسه. اما توهین در “Heated” بخشی از سنت طولانی صنعت در ویرایش عطف به ماسبق آهنگ ها است. این تقریباً حق گذر است – یک هنرمند غزلی می‌نویسد که سنش ضعیف است و در نهایت بهینه‌سازی یا حذف می‌شود. در گذشته، این فرآیند ممکن بود سال‌ها طول بکشد و نسخه‌های اصلی در آلبوم‌های فیزیکی یا دانلود آهنگ‌های قبلی حفظ می‌شد. اشعار تغییر یافته فقط در بازنشرها یا زمانی که آهنگ در کنسرت ها پخش می شد مشهود بود. در عصر توییتر و اسپاتیفای، این پاسخ به همان اندازه واکنش سریع است.

هنگامی که یک آهنگ تغییر می کند و مجدداً در استریمرها منتشر می شود، این تنها نسخه ای است که فراتر از قطعه های TikTok و تعداد انگشت شماری سی دی و کپی وینیل در گردش خواهد بود. کانیه وست در سال ۲۰۱۶ با به روز رسانی های خود از این انعطاف پذیری استفاده کرد زندگی پابلو. بیانسه، یکی از باهوش‌ترین هنرمندان این صنعت، می‌داند که هرچه سریع‌تر ویرایش‌ها را انجام دهد، کمتر احتمال دارد که کسی به یاد بیاورد که در وهله اول تغییر کرده است.

این ویرایش ها مونیکا لوینسکی را نیز ترغیب کرد پیشنهاد کنید نام او حذف شود از آهنگ ۲۰۱۳ بیانسه “Partition”. Beyhive کمتر متمایل به این تغییر بوده است.

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

منبعرادیو فناوری
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت
  • maillot de foot pas cher
  • cheap nfl jerseys
  • maillot de foot pas cher