د. سپتامبر 25th, 2023

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا


به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی رسانه رادیو فناوری ،

مایکروسافت نسخه بومی کلاینت Microsoft Teams خود را برای مک با تراشه های M1 یا M2 ایجاد کرده است. این غول نرم افزاری یک نسخه بومی Apple Silicon تیمز مایکروسافت را توسعه داده است که باید دارای مزایای عملکردی برای کاربران مک با جدیدترین تراشه های M1 یا M2 باشد و در ماه های آینده عرضه خواهد شد.

Anupam Pattnaik، یکی از اعضای بازاریابی محصول مایکروسافت تیمز می گوید: «برای کاربران مک، این به معنای افزایش قابل توجه عملکرد، تضمین استفاده کارآمد از منابع دستگاه و تجربه بهینه Teams حتی در هنگام استفاده از چندین نمایشگر با وضوح بالا در طول تماس ها یا جلسات است. تیم، در یک پست وبلاگ.

نسخه موجود تیم های مایکروسافت به عنوان یک برنامه معمولی با استفاده از شبیه سازی Rosetta 2 اپل اجرا می شود و پشتیبانی بومی از Teams در Apple Silicon یک ویژگی بسیار درخواستی بوده است. در حالی که همه کاربران مک تیم‌ها در نهایت به‌طور خودکار به این به‌روزرسانی برنامه جدید ارتقا می‌یابند، عرضه در طول ماه‌ها انجام می‌شود نه روزها یا هفته‌ها.

Pattnaik توضیح می‌دهد: «نسخه عمومی (GA) برنامه بومی Teams در مک با سیلیکون اپل در ماه‌های آینده به تدریج برای مشتریان عرضه می‌شود. اگر نمی‌خواهید منتظر بمانید تا به‌روزرسانی به دستگاه شما برسد، نسخه بتا چند ماه است که در دسترس است.

نسخه بومی Microsoft Teams برای Apple Silicon تقریباً دو سال پس از انتشار نسخه‌های بومی Word، Excel، Outlook، PowerPoint و OneNote برای M1 Mac توسط مایکروسافت عرضه شد.

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

منبع

مطلب پیشنهادی
به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی رسانه رادیو فناوری ، سرویس استریم بازی آمازون، لونا، از …

رادیو فناوری
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.