خبر تاریخ عرضه آیفون ۱۴ اپل ممکن است فقط یک ماه دیگر باشد

2022-08-03
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا asrf_admin 21 دقیقه ago دنیای فناوری 1 بازدید شاید این مطالب برایتان مفید باشد به گزارش سرویس اخبار فناوری پایگاه خبری عصر فناوری ، را آیفون 14 شایعات حتی قبل از این نیز در حال افزایش است آیفون 13 اعلام شد. ما شایعات زیادی در مورد آیفون های جدید ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا


به گزارش سرویس اخبار فناوری پایگاه خبری عصر فناوری ،

را آیفون ۱۴ شایعات حتی قبل از این نیز در حال افزایش است آیفون ۱۳ اعلام شد. ما شایعات زیادی در مورد آیفون های جدید شنیده ایم طرح، قیمت و ویژگی های جدید. اما تاریخ انتشار آن چگونه است؟ اپل هنوز تاریخ رسمی را معرفی نکرده است، اما می‌توانیم بر اساس سوابق این غول فناوری حدس‌های درستی بزنیم.

اپل تمایل دارد آیفون های جدید خود را در اولین یا دومین سه شنبه ماه سپتامبر رونمایی کند. سال گذشته، سری آیفون ۱۳ به طور رسمی در روز سه‌شنبه، ۱۴ سپتامبر عرضه شد، پس از آن، پیش‌سفارش‌ها از روز جمعه، ۱۷ سپتامبر آغاز شد، و سپس فروش این گوشی‌ها از جمعه بعد — ۲۴ سپتامبر آغاز شد. برای آیفون ۱۴ ( نام غیر رسمی)، اپل می‌تواند رویداد پاییزی خود را در روز سه‌شنبه، ۶ سپتامبر، یا سه‌شنبه، ۱۳ سپتامبر برگزار کند. از آنجایی که آیفون‌ها معمولاً در جمعه‌های همان هفته برای پیش‌فروش عرضه می‌شوند، انتظار داریم که این اتفاق در سال آینده رخ دهد. جمعه، ۹ سپتامبر، یا جمعه، ۱۶ سپتامبر. تاریخ عرضه آیفون معمولا یک هفته و نیم پس از اعلامیه های اپل است. گاهی اوقات تاریخ عرضه برای مدل‌های خاص، به‌ویژه هنگام معرفی طرح یا اندازه جدید، به صورت مبهم است. بنابراین ممکن است سری آیفون ۱۴ بیش از یک تاریخ عرضه داشته باشد.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

همه چیزهایی که امیدواریم اپل به iOS 16 اضافه کند

۷:۱۴

تئوری دیگری نیز وجود دارد که چند سالی است مطرح شده است. در سال ۲۰۱۸، CNET یک بررسی عمیق در جدول زمانی رویداد اپل انجام داد و با یک رویداد قانع کننده ظاهر شد. فرضیه روز کارگر. بر اساس تقویم ۲۰۲۲، قانون روز کارگر، رویداد سپتامبر اپل (و رونمایی از آیفون ۱۴) را در روز چهارشنبه، ۷ سپتامبر، با جمعه، ۱۶ سپتامبر، تاریخ انتشار قرار می دهد. با این حال، پیش بینی روز کارگر بود یک هفته تعطیل برای سال ۲۰۲۱ — و به دلیل تأخیر ویروس کرونا، حدود یک ماه تعطیل در سال ۲۰۲۰. مطمئناً، برخی از مشکلات زنجیره تامین برای آیفون ۱۴ گزارش شده است که برخی از نگرانی‌ها ممکن است به طور بالقوه تاریخ عرضه را دیرتر نشان دهد. اما مینگ چی کو، تحلیلگر مشهور اپل، برخی از این ترس‌ها را فرو نشاند و گفت که این ترس‌ها فقط باید تأثیر «محدود» داشته باشد. پست ژوئیه در توییتر.

برای نگاهی عمیق تر به شایعات آیفون، بررسی کنید هر شایعه ای که در مورد آیفون ۱۴ اپل شنیده ایم و داستان ما در مورد اینکه آیا وجود خواهد داشت یک آیفون تاشو. همچنین، بررسی کنید آیا باید امسال به آیفون ۱۲ یا ۱۳ ارتقا دهید، اگر علاقه ای به آیفون ۱۴ شایعه شده ندارید.

این محتوا از سایت های خبری خارجی بطور اتوماتیک دانلود شده است و عصر فناوری فقط نمایش دهنده است. اگر این خبر با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی مناقات دارد لطفا به ما گزارش کنید.

منبع

مطلب پیشنهادی
به گزارش سرویس اخبار فناوری پایگاه خبری عصر فناوری ، یک جفت بازی جدید پوکمون …عصر فناوری
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت
  • maillot de foot pas cher
  • cheap nfl jerseys
  • maillot de foot pas cher