خبر iOS 15.6 در آیفون شما: هر به روز رسانی برای بررسی پس از دانلود

2022-08-03
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا asrf_admin 21 دقیقه ago دنیای فناوری 1 بازدید شاید این مطالب برایتان مفید باشد به گزارش سرویس اخبار فناوری پایگاه خبری عصر فناوری ، iOS 15.6 اپل اینجاست. پیگیری به iOS 15.5 در 20 جولای منتشر شد و اکنون برای دانلود در آیفون شما آماده است. به‌روزرسانی نرم‌افزار ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا


به گزارش سرویس اخبار فناوری پایگاه خبری عصر فناوری ،

iOS 15.6 اپل اینجاست. پیگیری به iOS 15.5 در ۲۰ جولای منتشر شد و اکنون برای دانلود در آیفون شما آماده است. به‌روزرسانی نرم‌افزار در رفع باگ‌ها، فهرست طولانی به‌روزرسانی‌های امنیتی و ویژگی جدیدی برای تماشای زنده ورزش در برنامه تلویزیون جمع می‌شود.

با iOS 15.6، برنامه تلویزیون اکنون به شما امکان می‌دهد بازی‌های ورزشی زنده را که از قبل در حال انجام هستند، مجدداً راه‌اندازی کنید، و همچنین مکث، عقب و جلو رفتن سریع را انجام دهید. این ویژگی در به‌روزرسانی‌های رایانه‌های iPad و Mac نیز موجود است.

در اینجا یادداشت های انتشار iOS اپل از ۲۰ جولای آمده است:

iOS 15.6 شامل پیشرفت‌ها، رفع اشکال‌ها و به‌روزرسانی‌های امنیتی است.

  • برنامه تلویزیون گزینه ای را برای راه اندازی مجدد یک بازی ورزشی زنده که در حال انجام است و مکث، عقب و یا جلو بردن سریع اضافه می کند.
  • مشکلی را برطرف می کند که در آن تنظیمات ممکن است همچنان نشان دهد که فضای ذخیره دستگاه پر است حتی اگر در دسترس باشد
  • مشکلی را برطرف می‌کند که ممکن است باعث کند دستگاه‌های بریل هنگام پیمایش نوشتار در نامه‌ها کند یا پاسخ ندهند.
  • مشکلی را در سافاری برطرف می کند که در آن یک برگه ممکن است به صفحه قبلی بازگردد

این ممکن است آخرین به روز رسانی iOS 15 باشد قبل از اینکه نرم افزار موبایل بعدی این شرکت، iOS 16، در کنار آیفون ۱۴ که به شدت شایعه شده است. نسخه بعدی iOS که هست اکنون در نسخه بتا عمومی موجود است، چندین ویژگی جدید از جمله امکان ویرایش و عدم ارسال پیام ها، صفحه قفل جدید قابل تنظیم، تغییرات در اعلان ها و همچنین به روز رسانی های Wallet و Apple Pay را به همراه خواهد داشت.

اپل همچنین iPadOS 15.6، MacOS 12.5، WatchOS 8.7 و TVOS 15.6 را منتشر کرد. به گفته اپل، علاوه بر به‌روزرسانی‌های امنیتی، iPadOS 15.6 و MacOS 12.5 همان به‌روزرسانی برنامه تلویزیونی برای ورزش‌های زنده را با iOS 15.6 دریافت کردند، در حالی که WatchOS 8.7 رفع باگ‌ها را به همراه داشت و TVOS 15.6 بهبودهایی در عملکرد و پایداری داشت.

این محتوا از سایت های خبری خارجی بطور اتوماتیک دانلود شده است و عصر فناوری فقط نمایش دهنده است. اگر این خبر با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی مناقات دارد لطفا به ما گزارش کنید.

منبع

مطلب پیشنهادی
به گزارش سرویس اخبار فناوری پایگاه خبری عصر فناوری ، کاوشگر برادران وارنر Batgirl را …

عصر فناوری
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت
  • maillot de foot pas cher
  • cheap nfl jerseys
  • maillot de foot pas cher