خبر چرا باید در اسرع وقت استفاده از این عبارات برنامه دوستیابی را متوقف کنید

2022-08-04
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا به گزارش سرویس اخبار فناوری پایگاه خبری عصر فناوری ، برای یافتن بیوگرافی پروفایل شامل جمله “من یک کتاب باز هستم، فقط بپرس” فقط سه ضربه را روی Bumble انجام داد. بیشتر بخوانید Love Syncs. ممکن است این کمترین تعجب آورترین لیدی باشد که تا به حال برای ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا

به گزارش سرویس اخبار فناوری پایگاه خبری عصر فناوری ،

برای یافتن بیوگرافی پروفایل شامل جمله “من یک کتاب باز هستم، فقط بپرس” فقط سه ضربه را روی Bumble انجام داد.

لوگوی Love Syncs

بیشتر بخوانید Love Syncs.

ممکن است این کمترین تعجب آورترین لیدی باشد که تا به حال برای مقاله ای نوشته ام. اگر زمانی را صرف کرده اید برنامه ها، احتمالاً متوجه شده اید که یکسانی در زبان وجود دارد که در بسیاری از بیوها وجود دارد. عباراتی هستند که بارها و بارها ظاهر می شوند: “فقط سلام کن.” “نقل قول های بسیار زیاد از دفتر.” “مسلط به طعنه.”

گوشه‌ای از مغز من وجود دارد که تئوری‌های توطئه بی‌اهمیت را مانند آن یک قوطی حلبی لوبیا سبز برش خورده فرانسوی که هرگز حوصله آن را ندارید، نگه می‌دارد. و آنجاست که من یک گردهمایی جهانی از دوستداران آنلاین را تصور می کنم که در آن تصمیم گرفته شد که تنها راه برای رسیدگی به سؤالات مربوط به قد این است که بنویسیم:[Height] زیرا ظاهراً این مهم است.”

چند هفته پیش در هنگام صرف شام با دوستانم، این موضوع را مطرح کردم و یکی از آنها اعتراف کرد که دقیقاً این عبارت را در مورد قد در بیوگرافی Tinder خود داشته است. با احساس اینکه شاید این اولین قدم برای کشف یک راز باشد، پرسیدم که او آن را از کجا آورده است. او گفت یکی از دوستانش به او گفته که آن را در بیو خود بگذارد. و وقتی از او خواستم از دوستش بپرسد کجاست او آن دوست را شنیده بود، و فکر می کرد که شاید هیچ نقطه مبدای وجود نداشته باشد، بلکه کل ماجرا یک تکامل همگرا بود.

آه

بررسی نتایج گوگل از سال های گذشته نیز نتوانست اولین نمونه طلایی این عبارت را پیدا کند.

بنابراین به احتمال زیاد جلسه ای وجود نداشته است، یا حداقل من دعوت نشده ام. با این وجود، همان زبان در بین جنسیت‌ها، و به گفته همکاران بین‌المللی من، در سرتاسر آب‌هایی که قبلاً موانع بسیار مؤثرتری برای گسترش روندها ایجاد می‌کردند، وجود دارد.

اعطا شده، نوشتن پروفایل های برنامه دوستیابی می تواند چالش برانگیز باشد. شما سعی می کنید بفهمید که چگونه شخصیت خود را – تمام آن ویژگی های ناملموسی که ممکن است واقعاً شما را برای کسی محبوب کند – به چند صد کاراکتر تقطیر کنید. در تمام این مدت، شما در حال تلاش برای یافتن اقتصاد خاصی هستید، با تکیه بر جزئیاتی که چیزی عمیق تر در مورد سبک زندگی شما نشان می دهد.

بنابراین پس از گپ زدن با دوستان، همکاران و غریبه ها در اینترنت، من اینجا هستم تا راهنمای همگام سازی عشق برای آزاردهنده ترین عبارات قرار آنلاین را به شما ارائه دهم.

مسلط به طعنه

کاملاً محتمل است که «طعنه» به اختصار داشتن حس شوخ طبعی تبدیل شده باشد. با این حال، این را از خود بپرسید: گفتن مداوم چیزهایی که منظورتان را ندارید دقیقاً چه چیزی جذاب است؟ و در آن لحن

من یک کتاب باز هستم، فقط بپرس

اگرچه نشان دادن تمایل به اشتراک گذاری در مورد خود با یک تطابق بالقوه مثبت است، این عبارت در بیشتر مواقع برای نوشتن یک زندگی نامه با صدایی تنبل همراه است. فراموش نکنید، هدف بیو این است که به دیگران کمک کنید بفهمند که آیا می خواهند با شما صحبت کنند یا خیر. آنها را به سفر ماهیگیری دعوت نکنید به این امید که هر دو از تلویزیون آهسته نروژی لذت ببرید.

[Height] چون ظاهرا این مهم است

آیا من ادامه خواهم داد و قطع ارتباط اجتماعی در مورد جنسیت و قد را به گردن پدرسالاری می اندازم؟ البته. در همین حال، افزودن این مورد به بیوگرافی خود مانند کشیدن یک تند کشیدن کوچک (غیر ضروری) در مسابقات آینده است که در واقع ممکن است اهمیتی به قد شما نداشته باشند.

یک رشته ایموجی

اگرچه ممکن است زیبا به نظر برسد که بیوگرافی خود را با شکلک هایی که نشان دهنده فعالیت ها و علایق مورد علاقه شما هستند پر کنید – یک لیوان آبجو، یک سگ، شخصی که یوگا انجام می دهد – بهتر است به کلمات و جملاتی بچسبید که در واقع شخصیت شما را نشان می دهند. اگرچه بسیاری تلاش کرده اند، اما فوتبال به خودی خود یک شخصیت نیست. همچنین، لطفاً موارد منطبق بالقوه‌تان را مانند هیروگلیف از شکلک‌هایتان رمزگشایی نکنید. کلمات مفید هستند. از آنها استفاده کن.

من در پاسخ دادن بد هستم

شاید شما باید روی آن مهارت کار کنید، با توجه به اینکه اکثر این سایت ها اینگونه کار می کنند.

من در بایوس بد هستم

خودسازی چیز شگفت انگیزی است. فرصت را غنیمت بشمار. علاوه بر این، به جای اظهار نظر خودآگاهانه، یا بهانه ای برای اینکه چرا بیوگرافی خود را خالی گذاشته اید، پنج دقیقه وقت بگذارید و چیزی را کنار بگذارید. نیمی از این برنامه ها دارای محدودیت ۵۰۰ کاراکتر هستند. شما بر این سختی غلبه خواهید کرد.

لطفا جالب باشید

مفهوم اینجا این است که شما فوق العاده جالب هستند یا حداقل آنقدر جالب است که دیگران را قضاوت کند. اما اگر با بهترین دوست خود، یک خرس رقصنده، از بالای قله اورست تند تند بکشید، احتمالاً مانند بسیاری از افراد دیگر هستید. برنامه ها — انسانی که کار می کند، صورتحساب ها را می پردازد و قدری امیدوار است که با کشیدن انگشت به اندازه کافی آنچه را که به دنبالش هستید به دست خواهد آورد.

به دنبال شریک جرم و جنایت

بهتر است یک تاندربرد ۶۶ داشته باشید که بتوانیم از صخره ای راندیم.

دنبال دوست قلم نیست

مسلماً، اگر با دوستداران آنلاین صحبت می کنید، یک مشکل رایج در مورد چت هایی وجود دارد که خیلی طولانی می شوند بدون اینکه هیچ یک از طرفین حرکتی برای ملاقات حضوری انجام دهند. اما سرزنش پیشگیرانه مسابقات احتمالی بی‌ارزش است. در عوض، شاید در مورد هدایت گفتگو به سمت برنامه ریزی بیشتر عمدی باشید، یا بهتر از آن — فقط بپرسید.

اینجا برای یک زمان خوب نه مدت طولانی

اگر هیچ چیز دیگری وجود ندارد، حداقل در مورد آنچه که به دنبال آن هستید، صحبت می کنید. و سلام، اگر شخص دیگری در آنجا به دنبال کل قرارداد حصارهای سفید نیست، ممکن است مهم نباشد که شکسپیر نیستید. با این حال، یک بار دیگر این را در نظر بگیرید که حتی اگر می‌خواهید جمعه شب را قفل کنید و هیچ چیز بیشتر، هنوز هزاران پروفایل وجود دارد که با استفاده از همان اصطلاحات با پروفایل شما رقابت می‌کنند.

نقل قول های بسیار زیادی از The Office

کاملاً منطقی است که فکر کنیم علایق مشترک یک تطابق بالقوه را به خود جلب می کند. اما نکته اینجاست: علاقه‌ای را انتخاب کنید که منحصر به فردتر باشد تا مثلاً یکی از محبوب‌ترین برنامه‌های تلویزیونی اخیر را دوست داشته باشید. (نیلسن دریافت که The Office پربیننده ترین برنامه نتفلیکس در سال ۲۰۱۸ بوده است.) در مقطعی از زمان، شاید دوست داشتن The Office به معنای آن بود که از طنز ترسناک، شوخی و شوخی های دلخراش خوشش می آمد-آنها-نخواهند- آنها تنش عاشقانه این روزها فقط به این معنی است که شما یک نمایش محبوب را دوست دارید. این شبیه به این است که امیدوار باشید کسی شما را دوست داشته باشد، زیرا شما طرفدار بزرگ سیب زمینی سرخ کرده هستید. مانند توله سگ ها و آفتاب، اینها علایق بحث برانگیزی نیستند.

این را هم از خود بپرسید: آیا واقعاً اینقدر از The Office نقل قول می کنید؟ چقدر “خیلی زیاده؟” آیا مرز آزاردهنده است؟

فقط به یاد داشته باشید، نقل قول از The Office یک شخصیت نیست.

به دنبال جیم به پم من (یا برعکس)

از یک طرف، این می‌تواند یک خط فوق‌العاده اقتصادی در زندگی شما باشد – شما نشان می‌دهید که به دنبال چیزی جدی هستید و در عین حال به بخشی از فرهنگ پاپ که به آن علاقه دارید اشاره می‌کنید. اما برای اشاره به مدخل بالا، IT’S THE OFFICE. این منحصر به فرد نیست. شاید بهتر باشد شخصیت‌هایی را از یک نمایش، فیلم یا کتاب انتخاب کنید که غیرعادی‌تر هستند (اما نه چندان مبهم، هیچ‌کس نمی‌داند در مورد چه چیزی صحبت می‌کنید). یا می توانید کلاً از کلیشه صرف نظر کنید و چیز دیگری بنویسید.

اگر سگ من شما را دوست نداشته باشد، کار نمی کند

صاحبان حیوانات خانگی می توانند به خوبی در رفقای پشمالو خود بپیچند. من، در اصل، کل حمام مهمان خانه ام را به گربه ام، سالسا، سپرده ام. با این حال، اگر با مربیان دوستیابی صحبت می کنید، آنها به طور کلی توصیه می کنند از زبان منفی در پروفایل خود دوری کنید. فقط فکر کنید: شما حتی ملاقات نکرده اید و از قبل شرطی برای شکست رابطه تعیین می کنید. اما حداقل شما سگ خود را برای نوازش خواهید داشت!

من فقط برای عکس سگ اینجا هستم

واقعاً، من هیچ ایده ای ندارم که این قصد دارد به جز یک حس شوخ طبعی ارتباط برقرار کند؟ یا قابلیت کپی و پیست کردن روی دستگاه موبایل؟

همین الان به اینجا نقل مکان کردم، اطراف را به من نشان بده!

تازه وارد شدن به شهر قطعاً یک جزئیات مرتبط است که باید افشا شود. این می‌تواند منجر به مکالمه‌ای مبتدی در مورد اینکه چه چیزی باعث این جابه‌جایی شده، یا حتی گپ زدن درباره مکان‌هایی که در آن زندگی کرده‌اید، شود. قسمت «نشان دادن اطراف» طرف مقابل را با افکار مبهم «چرا؟» رها می کند. و “مطمئنا Thrillist دارد چندین مقالاتی در این مورد.”

من چیزهایم را جمع کرده ام شما هم باید.

آیا آنها باید؟ برای شما خوب است که بدانید چه می خواهید، اما شاید در مورد آن کمتر ساینده باشید؟ YIKES.

ارجاعات کلی به تفریح ​​و خندیدن

مجدداً این مورد را تحت «منافع غیرمناقشه‌ای» ثبت کنید. می دانید چه چیزی جالب خواهد بود؟ کسی که از خندیدن متنفر است. آن انسان را به من نشان بده سوال ها دارم.

فقط بگو سلام

خیر

CNET’s Love Syncs یک ستون مشاوره است که بر روی دوستیابی آنلاین تمرکز دارد. اگر سؤالی در مورد یافتن عشق از طریق برنامه دارید، آن را برای بررسی به erin.carson@cnet.com ارسال کنید.

این محتوا از سایت های خبری خارجی بطور اتوماتیک دانلود شده است و عصر فناوری فقط نمایش دهنده است. اگر این خبر با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی مناقات دارد لطفا به ما گزارش کنید.

عصر فناوری
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت

 • https://www.neuselibrary.org/maillotdefootpascher.html
 • https://www.neuselibrary.org/maillotdefootpascher2021.html
 • https://www.neuselibrary.org/maillotdefootpersonnalisé.html
 • https://luxcreo.com/maillotdefootpascher.html
 • https://luxcreo.com/maillotdefootpascher2022.html
 • https://luxcreo.com/maillotdefootpascherchine.html
 • https://zionmarket.com/cheapauthenticnfljerseyschina.html
 • https://zionmarket.com/cheapnfljerseyssupply.html
 • https://zionmarket.com/wholesalecheapnfljerseys.html
 • https://bbctribune.com/cheapnfljerseyschina.html
 • https://bbctribune.com/cheapnfljerseysfreeshipping.html
 • https://bbctribune.com/wholesalesoccerjersey.html
 • http://radioculturafoz.com.br/maillotdefootpascher.html
 • https://radioculturafoz.com.br/maillotdefootpersonnaliséspascher.html
 • https://radioculturafoz.com.br/maillotfootcoupedumonde.html
 • http://eurolux.ayz.pl/maillotdefootpascher.html
 • http://eurolux.ayz.pl/maillotfootpascher.html
 • http://eurolux.ayz.pl/maillotfootpascherthailande.html
 • http://jacovor198.198.axc.nl/cheapnbajerseys.html
 • http://jacovor198.198.axc.nl/cheapnikenbajerseys.html
 • http://jacovor198.198.axc.nl/cheapnikenfllimitedjerseys.html
 • https://ve.digital/discountnikenfllimitedjerseys.html
 • https://ve.digital/wholesalenikenfllimitedjerseys.html
 • https://ve.digital/replicanikenfllimitedjerseys.html
 • https://fgx.sfh.mybluehost.me/maillotdefootpascher.html
 • https://fgx.sfh.mybluehost.me/maillotsdefootfactory.html
 • https://fgx.sfh.mybluehost.me/maillotsdefootpascher.html
 • https://sapokone.mydome.jp/maillotdefootpascher.html
 • https://sapokone.mydome.jp/maillotsdefootpascher2022.html
 • https://sapokone.mydome.jp/maillotsdefootballthailande.html
 • https://alfahuirmasajes.com
 • https://alforaat.com
 • https://algosystems.gr
 • http://align.com.sa
 • http://allhitsstation.com
 • https://allnsoll.com
 • http://allocationassist.com
 • https://allpandas.com
 • https://alltoreal.com
 • https://alltruemen.com
 • https://alomarcenter.com
 • https://alpclips.com
 • http://alpha.acim-asso.imageinfrance.com
 • http://alpha.eurohabitat.imageinfrance.com
 • https://alphabondcleaning.com.au
 • http://al-raya.info
 • https://alrema-lany.cz
 • https://altbelly.com
 • https://alteredstatetherapy.com
 • https://altmann.com.br
 • http://alvodigital.net
 • https://alyaska.by
 • http://alyounglaw.com
 • https://amahbeauty.com
 • http://amamam.ru
 • https://amaneatingpie.co.uk
 • https://amarbazar.org
 • https://amawards.org
 • http://ambaufzuege.de
 • https://amberwoodcarpentry.com