خبر گزارش می گوید اپل عرضه iPadOS 16 را تا اکتبر به تعویق می اندازد

2022-08-04
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا شاید این مطالب برایتان مفید باشد به گزارش سرویس اخبار فناوری پایگاه خبری عصر فناوری ، طرفداران اپل در حال آماده شدن برای این هستند انتشار عمومی iOS 16، در سپتامبر پیش بینی می شود. اما دارندگان iPad ممکن است مجبور باشند کمی بیشتر صبر کنند. ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا

به گزارش سرویس اخبار فناوری پایگاه خبری عصر فناوری ،

طرفداران اپل در حال آماده شدن برای این هستند انتشار عمومی iOS 16، در سپتامبر پیش بینی می شود. اما دارندگان iPad ممکن است مجبور باشند کمی بیشتر صبر کنند. بلومبرگ روز چهارشنبه گزارش داد که انتظار می رود این غول فناوری عرضه iPadOS 16 را حدود یک ماه به تعویق بیندازد تا به توسعه دهندگان فرصت دهد تا اشکالات را برطرف کنند.

اگر درست باشد، این اولین بار در سال‌ها خواهد بود که iPadOS و iOS به صورت پشت سر هم راه‌اندازی نشده‌اند. آخرین نسخه های سیستم عامل اوایل امسال در WWDC معرفی شدند.

بیشتر بخوانید: ویژگی ها و تنظیمات مخفی iOS 16 که می خواهید درباره آنها بدانید

آپدیت جدید iPadOS 16 شامل مدیر صحنهویژگی‌ای که به کاربران جدیدترین iPad Pro M1 اجازه می‌دهد چند کار را انجام دهند، اندازه پنجره‌ها را تغییر دهند و چندین برنامه را همزمان بکشند. اما طبق گزارش بلومبرگ، افرادی که نسخه بتای موجود iPadOS 16 را دانلود کردند، Stage Manager را با یک رابط گیج‌کننده باگ داشت.

این تاخیر می تواند به این معنی باشد که سیستم عامل به روز شده در کنار مدل شایعه شده M2 iPad Pro راه اندازی می شود. که ممکن است در پاییز بیاید.

اپل بلافاصله به درخواست برای اظهار نظر پاسخ نداد.

بیشتر در راه است.

این محتوا از سایت های خبری خارجی بطور اتوماتیک دانلود شده است و عصر فناوری فقط نمایش دهنده است. اگر این خبر با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی مناقات دارد لطفا به ما گزارش کنید.

منبع

عصر فناوری
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت
  • maillot de foot pas cher
  • cheap nfl jerseys
  • maillot de foot pas cher