خبر مایکروسافت در حال آزمایش یک ویجت مفید Game Pass در ویندوز ۱۱ است

2022-08-04
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا rf_admin 26 دقیقه ago تازه های فناوری 0 بازدید شاید این مطالب برایتان مفید باشد به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی رسانه رادیو فناوری ، اولین ویجت جدید مایکروسافت برای ویندوز 11 می‌تواند تشخیص بازی‌هایی که به PC Game Pass می‌آیند را آسان‌تر کند. ویجت در حال حاضر فقط برای ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا


به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی رسانه رادیو فناوری ،

اولین ویجت جدید مایکروسافت برای ویندوز ۱۱ می‌تواند تشخیص بازی‌هایی که به PC Game Pass می‌آیند را آسان‌تر کند. ویجت در حال حاضر فقط برای آزمایش کنندگان Windows Insider در دسترس است و قرار است یک “پنجره” را در کتابخانه بازی این سرویس ارائه دهد که به شما امکان می دهد موارد اضافه شده اخیر و بازی هایی که به زودی خارج می شوند را بررسی کنید.

مایکروسافت در حال حاضر انتخاب نسبتاً محدودی از ویجت‌ها در ویندوز ۱۱ دارد، اما ویجت Game Pass نشان می‌دهد که مایکروسافت در حال آزمایش برنامه‌های کاربردی دیگر است (که به اندازه آب و هوا، تقویم و اخبار خسته‌کننده نیستند). ویندوز ۱۱ قرار است در نهایت از ویجت‌های شخص ثالث پشتیبانی کند، اما افزودن Game Pass می‌تواند راه خوبی برای تکان دادن ویجت‌ها در حال حاضر باشد و حتی ممکن است به ارتقای سرویس اشتراک کمک کند.


ویجت جدید PC Game Pass.
تصویر: مایکروسافت

ویجت جدید Game Pass علاوه بر اینکه به شما امکان می‌دهد ببینید کدام بازی‌ها می‌آیند و می‌روند، بازی‌ها را از دسته‌های خاصی نمایش می‌دهد و یک پورتال برای برنامه Xbox فراهم می‌کند. مایکروسافت می‌گوید که در حال کار بر روی افزودن ویژگی‌های دیگر به ویجت است، از جمله توصیه‌های شخصی‌شده و راهی برای ورود به حساب Xbox و راه‌اندازی یک بازی اخیراً بازی‌شده.

اگر یک آزمایش‌کننده ویندوز ۱۱ هستید، می‌توانید ویجت Game Pass را با باز کردن برد ویجت روی رایانه شخصی خود و سپس کلیک کردن بر روی نماد “plus” در کنار نمایه کاربری خود اضافه کنید. از آنجا، نماد “plus” را در کنار Game Pass بزنید و ویجت باید روی برد شما نمایش داده شود.

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

منبع

مطلب پیشنهادی
به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی رسانه رادیو فناوری ، اکنون که Ticketmaster در حال فروش …

رادیو فناوری
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت
  • maillot de foot pas cher
  • cheap nfl jerseys
  • maillot de foot pas cher