خبر Lucid Motors امسال به سختی هیچ خودروی برقی تولید نخواهد کرد زیرا دوباره اهداف تولید را کاهش می دهد

2022-08-04
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا شاید این مطالب برایتان مفید باشد به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی رسانه رادیو فناوری ، شرکت لوسید موتورز، سازنده خودروهای الکتریکی لوکس، برای دومین بار در سال جاری، پیش بینی تولید خود را برای سال 2022 کاهش می دهد. این شرکت مستقر در نیوآرک، کالیفرنیا اعلام کرد ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا

به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی رسانه رادیو فناوری ،

شرکت لوسید موتورز، سازنده خودروهای الکتریکی لوکس، برای دومین بار در سال جاری، پیش بینی تولید خود را برای سال ۲۰۲۲ کاهش می دهد. این شرکت مستقر در نیوآرک، کالیفرنیا اعلام کرد که انتظارات تولید خود را بین ۶۰۰۰ تا ۷۰۰۰ خودرو تغییر می دهد.

لوسید در ابتدا گفته بود که در سال ۲۰۲۲ ۲۰۰۰۰ وسیله نقلیه می‌سازد، اما این تعداد در فوریه به ۱۲۰۰۰ تا ۱۴۰۰۰ خودرو تغییر یافت. این یک چرخش ناامیدکننده دیگر برای سازنده خودروهای برقی بود که به شدت به دنبال تصاحب بخشی از سهم بازار تسلا با سدان فوق العاده پریمیوم و دوربرد Lucid Air خود است. سه ماهه گذشته، Lucid از افزایش ۱۰ درصدی قیمت برای مدل تکی که در حال تولید است خبر داد.

پیتر راولینسون، مدیرعامل و مدیر ارشد فناوری Lucid در بیانیه‌ای گفت: «رهنمودهای بازنگری شده تولید ما نشان‌دهنده چالش‌های زنجیره تأمین و لجستیک فوق‌العاده‌ای است که با آن‌ها مواجه شده‌ایم». «ما گلوگاه‌های اولیه را شناسایی کرده‌ایم، و اقدامات مناسبی را انجام می‌دهیم – عملیات لجستیک خود را در داخل کشور وارد می‌کنیم، استخدام‌های کلیدی را به تیم اجرایی اضافه می‌کنیم، و سازمان لجستیک و تولید خود را بازسازی می‌کنیم. ما همچنان شاهد تقاضای قوی برای وسایل نقلیه خود هستیم، با بیش از ۳۷۰۰۰ رزرو مشتری، و من مطمئن هستم که بر این چالش های کوتاه مدت غلبه خواهیم کرد.

لوسید درآمد سه ماهه دوم خود را روز چهارشنبه منتشر کرد و گزارش از زیان ۲۲۰ میلیون دلاری در درآمد ۹۷٫۳ میلیون دلاری را گزارش کرد. این شرکت گفت که در سه ماه گذشته تنها ۶۷۹ وسیله نقلیه به مشتریان تحویل داده است. به طور کلی، لوسید گفت که در سال ۲۰۲۱ ۴٫۸ میلیارد دلار از دست داده است. این شرکت تابستان گذشته از طریق ادغام با یک شرکت اکتساب با هدف ویژه یا SPAC وارد بورس شد.

لوسید همچنین گفت که تعداد رزروهای سدان لوکس ایر لوسید اکنون از ۳۷۰۰۰ فراتر رفته است که نشان دهنده فروش بالقوه ۳٫۵ میلیارد دلاری است. این شرکت قبلا گفته بود که ۲۴۰۰۰ رزرو دریافت کرده است.

لوسید قبلاً عرضه SUV Gravity خود را تا نیمه اول سال ۲۰۲۴ به تعویق انداخت تا از بهترین فرآیند تولید ممکن اطمینان حاصل کند. این شرکت در حال ورود به چیزی است که مسلماً یکی از رقابتی ترین بخش های بازار خودروهای برقی است که مملو از خودروهایی مانند آئودی E-tron و E-tron GT، Jaguar I-Pace، Polestar 2، Porsche Taycan، Mercedes-Benz EQS، کادیلاک لیریک، بی‌ام‌و i4، لکسوس LF-Z و تسلا مدل اس پلید، که سال گذشته عرضه به مشتریان را آغاز کردند.

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

منبع

رادیو فناوری
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت
  • maillot de foot pas cher
  • cheap nfl jerseys
  • maillot de foot pas cher