خبر متا در حال خروج از فیس بوک در خرید زنده است

2022-08-04
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا شاید این مطالب برایتان مفید باشد به گزارش سرویس اخبار فناوری پایگاه خبری عصر فناوری ، شرکت مادر متا در یک پست وبلاگی چهارشنبه اعلام کرد که پس از کمتر از دو سال، فیس بوک ویژگی خرید زنده خود را تعطیل می کند. از اول اکتبر، کاربران دیگر نمی ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا

به گزارش سرویس اخبار فناوری پایگاه خبری عصر فناوری ،

شرکت مادر متا در یک پست وبلاگی چهارشنبه اعلام کرد که پس از کمتر از دو سال، فیس بوک ویژگی خرید زنده خود را تعطیل می کند.

از اول اکتبر، کاربران دیگر نمی توانند رویدادهای جدید یا برنامه ریزی شده خرید زنده فیس بوک را میزبانی کنند. این شرکت گفت که فیس بوک لایو ادامه خواهد داشت، اما شما نمی توانید لیست پخش محصولات ایجاد کنید یا محصولات را در ویدیوهای فیس بوک لایو خود برچسب گذاری کنید.

در این پست آمده است: «از آنجایی که رفتارهای تماشای مصرف‌کنندگان به سمت ویدیوهای کوتاه‌مدت تغییر می‌کند، ما تمرکز خود را به Reels در فیس‌بوک و اینستاگرام تغییر می‌دهیم.

ویدیوی نکات آرایشی در خرید زنده فیسبوک.

ویدیوی نکات آرایشی در خرید زنده فیسبوک.

متا

پس از چند دوره آزمایشی و آزمایش بتا، فیس‌بوک در نوامبر ۲۰۲۰ خرید پخش زنده را به طور گسترده در دسترس قرار داد. جمعه‌های خرید زنده در ماه مه اضافه شدند و نمایش‌های نمایشی، آموزش‌ها و ویدیوهای دیگر را از خرده‌فروشانی مانند Abercrombie & Fitch، Bobbi Brown Cosmetics و Clinique ارائه می‌دهند.

به گفته متا، بخش‌های خریدی که قبلاً فیلم‌برداری شده‌اند، همچنان می‌توانند با دانلود آن‌ها در صفحه نمایه خود یا در Creator Studio حفظ شوند.

این اعلامیه تنها چند هفته پس از آن صورت می‌گیرد که طبق گزارش‌ها، TikTok برنامه‌های توسعه تجارت الکترونیک زنده خود، TikTok Shop، به ایالات متحده و اروپا را کنار گذاشت.

این محتوا از سایت های خبری خارجی بطور اتوماتیک دانلود شده است و عصر فناوری فقط نمایش دهنده است. اگر این خبر با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی مناقات دارد لطفا به ما گزارش کنید.

منبع

عصر فناوری
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت
  • maillot de foot pas cher
  • cheap nfl jerseys
  • maillot de foot pas cher