خبر Rotom Phone بالاخره دوربین دوم را دریافت می کند

2022-08-04
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا شاید این مطالب برایتان مفید باشد به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی رسانه رادیو فناوری ، Rotom Phone در حال ارتقاء بزرگی است. پس از معرفی سه سال پیش در منطقه گالار، نسخه به روز شده گوشی هوشمندی که یک پوکمون در آن زندگی می کند، سرانجام از ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا

به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی رسانه رادیو فناوری ،

Rotom Phone در حال ارتقاء بزرگی است. پس از معرفی سه سال پیش در منطقه گالار، نسخه به روز شده گوشی هوشمندی که یک پوکمون در آن زندگی می کند، سرانجام از یک دوربین پشتی به دو دوربین جهش می کند. این گوشی به زودی در منطقه جدید Paldea نیز در دسترس خواهد بود.

تشخیص دقیق نوع لنز دوم دشوار است – تنها چیزی که واقعاً می توانم ببینم این است که لنز اصلی آبی باقی می ماند در حالی که لنز دوم جدید سیاه است. فکر نمی‌کنم این اطلاعات کافی باشد تا بتوانم حدس بزنم که آیا این لنز جدید تله‌فوتو، اولتراواید یا چیز دیگری است، اگرچه امیدوارم بتوانم از دوربین دوم برای گرفتن عکس از لنز جدید استفاده کنم. بهترین پسر فیدو.

فراتر از آن، به نظر می رسد که این Rotom Phone جدید تا حد زیادی یک ارتقاء تکراری نسبت به گوشی قبلی است. یکی از ویژگی های جدید یک حلقه آبی درخشان مرموز در وسط دستگاه است. شاید برای شارژ بی سیم باشد؟ حلقه تقریباً دقیقاً در جایی تنظیم می شود که انتظار دارید سیم پیچ شارژ بی سیم باشد. اگرچه به یاد نمی‌آورم که هرگز مجبور به شارژ کردن تلفن Rotom در Galar شده باشم، فکر می‌کنم خوب است که شارژ بی‌سیم می‌تواند گزینه‌ای باشد تا زمانی که من در یکی از مدارس آموزشی Paldea هستم.

ناامید کننده، نقاط بزرگ در بالا و پایین تلفن Rotom برای نسل بعدی باقی مانده است. این به این معنی است که احتمالاً هنوز هم راحت نیست که در جیب خود فرو کنید، اما در Paldea به نظر می‌رسد که کوله‌پشتی‌ها بسیار خشمگین هستند – حدس می‌زنم که باید یکی را به عنوان مکانی برای نگهداری تلفنم انتخاب کنم. (شاید روزی یک Rotom Phone Mini بگیریم.)


وقتی تلفن Rotom شما شناور است چه کسی به یک چوب سلفی نیاز دارد؟
تصویر: شرکت پوکمون

هیچ خبری در مورد پشتیبانی ۵G وجود ندارد، زیرا می تواند ارتباط با دوستان خود را در هنگام سفر در Paldea آسان تر کند. اما من واقعاً امیدوارم که رقابت برای ۵G در Paldea مانند سایر مناطق تبدیل به چیزی نشود.

شرکت سازنده Rotom Phone در یک بیانیه مطبوعاتی تأیید کرد که Pokédex و یک نقشه بار دیگر بر روی دستگاه بارگذاری خواهند شد. اما باید منتظر بمانیم و ببینیم چه قابلیت‌های جدیدی ممکن است در دسترس باشد تا زمانی که بتوانیم Rotom Phone جدید را در ۱۸ نوامبر برای خودمان امتحان کنیم.

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

منبع

رادیو فناوری
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت
  • maillot de foot pas cher
  • cheap nfl jerseys
  • maillot de foot pas cher