خبر گزارش می‌گوید بازی World of Warcraft برای موبایل کنار گذاشته شد

2022-08-04
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا asrf_admin 7 دقیقه ago دنیای فناوری 1 بازدید شاید این مطالب برایتان مفید باشد به گزارش سرویس اخبار فناوری پایگاه خبری عصر فناوری ، طبق گزارش ها، یک بازی موبایل World of Warcraft توسط توسعه دهندگان Activision Blizzard و NetEase کنار گذاشته شده است. بلومبرگ چهارشنبه به نقل از ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا


به گزارش سرویس اخبار فناوری پایگاه خبری عصر فناوری ،

طبق گزارش ها، یک بازی موبایل World of Warcraft توسط توسعه دهندگان Activision Blizzard و NetEase کنار گذاشته شده است. بلومبرگ چهارشنبه به نقل از یک منبع ناشناس گزارش داد که نسخه تلفنی شایعه شده MMORPG به مدت سه سال در حال توسعه بود اما به دلایل مالی لغو شد.

در این گزارش آمده است که NetEase بیش از ۱۰۰ توسعه دهنده بازی را به پروژه اعلام نشده اختصاص داده بود، اما نتوانست با Activision Blizzard بر سر شرایط به توافق برسد.

این بازی موبایل می‌توانست اسپین‌آف این بازی باشد بازی اصلی PC World of Warcraft، که دارای یک بسته الحاقی جدید به نام Dragonflight تا پایان سال منتشر می شود. MMORPG تقریباً ۲۰ سال است که راه اندازی شده است و در ابتدا در نوامبر ۲۰۰۴ راه اندازی شد.

Activision Blizzard و NetEase بلافاصله به درخواست‌ها برای اظهار نظر پاسخ ندادند.

این محتوا از سایت های خبری خارجی بطور اتوماتیک دانلود شده است و عصر فناوری فقط نمایش دهنده است. اگر این خبر با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی مناقات دارد لطفا به ما گزارش کنید.

منبع

مطلب پیشنهادی
به گزارش سرویس اخبار فناوری پایگاه خبری عصر فناوری ، ۵G زمانی مترادف با قیمت …

عصر فناوری
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت
  • maillot de foot pas cher
  • cheap nfl jerseys
  • maillot de foot pas cher