خبر بهترین انیمیشنی که باید در نتفلیکس تماشا کنید

2022-08-04
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا به گزارش سرویس اخبار فناوری پایگاه خبری عصر فناوری ، نتفلیکس در حال حاضر میزبان برخی از بهترین نمایش های انیمه در این تجارت است. از توزیع انیمه‌های محبوب پخش‌شده در ژاپن تا ساخته‌های اصلی، نت‌فلیکس به یک نیروگاه تبدیل شده است که تنها با سرویس‌های استریم اختصاص‌یافته ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا

به گزارش سرویس اخبار فناوری پایگاه خبری عصر فناوری ،

نتفلیکس در حال حاضر میزبان برخی از بهترین نمایش های انیمه در این تجارت است.

از توزیع انیمه‌های محبوب پخش‌شده در ژاپن تا ساخته‌های اصلی، نت‌فلیکس به یک نیروگاه تبدیل شده است که تنها با سرویس‌های استریم اختصاص‌یافته به انیمه کاملاً رقابت می‌کند – برجسته‌ترین آن، کرانچی‌رول. انیمه یک هنر پر انرژی است و تقریباً در هر ژانری که فکرش را بکنید وجود دارد. صرف نظر از سلیقه شما، شانس وجود دارد، یک انیمه برای شما وجود دارد.

بدون ترتیب خاصی، در اینجا بهترین نمایش های انیمیشن در نتفلیکس وجود دارد.

شوخی

حمله به تایتان (۲۰۱۳-۲۰۲۳)

Attack on Titan بدون شک یکی از محبوب ترین انیمه های حال حاضر است. و دلیل خوبی دارد. با انیمیشن تماشایی، دسیسه های سیاسی، بازیگران جذاب از شخصیت ها و نبردهای بزرگتر از زندگی، این نمایشی است که باید تماشا کنید. بله، تایتان ها — هیولاهای غول پیکر، انسان نما و انسان خوار که بشریت را مجبور می کنند در پشت دیوارهای بلند قلعه زندگی کنند — عصبی هستند و ممکن است شما را به وحشت بیندازند. اما این نیمی از لذت است، به خصوص وقتی می بینیم که قهرمانان ما آنها را از بین می برند. نتفلیکس فقط فصل اول حمله به تایتان را در کاتالوگ خود دارد، اما همین ۲۵ قسمت برای شروع کافی است.

رسانه VIZ

Hunter x Hunter (2011-2014)

Hunter x Hunter یک داستان ناتمام باقی می ماند، که ناگهان پس از فصل ۶ متوقف شد. نویسنده مانگا، یوشیهیرو توگاشی، نوشتن را متوقف کرد و شکارچی x شکارچی را در وقفه گذاشت. فصل‌های جدید، که توگاشی اخیراً اعلام کرد، در حال ورود هستند. این انیمه با قهرمان داستان گون فریکس شروع می شود که در جستجوی پدرش خانه را ترک می کند، اما نمایش به سرعت از آن روایت ساده منشعب می شود. این سریال به دلیل سرمایه‌گذاری عاطفی و جهانی در میان بازیگران مختلف شخصیت‌هایش محبوب است.

Viz Media

یک بازی جذاب موش و گربه برای اعصار مختلف، Death Note به دنبال لایت یاگامی، دانش‌آموز نابغه دبیرستانی است که دفترچه‌ای مرموز (با عنوان “یادداشت مرگ”) پیدا می‌کند که به صاحبش این توانایی را می‌دهد که هر کسی که نامش در آن نوشته شده است را بکشد. لایت با هدف ایجاد دنیایی جدید عاری از جنایت، قتل عام را انجام می دهد و جنایتکاران را می کشد و آن دسته از لایت را از نظر اخلاقی نالایق می داند. اما بزرگترین کارآگاه جهان در این پرونده است. آیا نور می تواند با آن کنار بیاید؟

Viz Media

«باور کن» (به قول ناروتو اوزوماکی)، بدون این نمایش نمی‌توان بهترین لیست انیمیشن را داشت. این انیمه کلاسیک و محبوب، ناروتو، یک نینجا جوان از دهکده برگ پنهان را دنبال می کند که آرزو دارد رهبر دهکده خود شود. مراقب باشید: ناروتو یک است بسیار انیمه طولانی به قدری طولانی که وقتی تمام نه فصل نتفلیکس را پشت سر بگذارید (در مجموع ۲۲۰ قسمت) که سال های پیش از نوجوانی ناروتو را پوشش می دهد، هنوز ۵۰۰ قسمت دیگر برای پوشش در Naruto: Shippuden خواهید داشت، که دو سال و نیم پس از نمایش پخش می شود. اجرا اصلی در حال حاضر تعداد انگشت شماری از فیلم های ناروتو در سرویس استریم موجود است. مطمئن شوید که قسمت‌های پرکننده را نادیده می‌گیرید، مگر اینکه واقعاً برای تماشای چیزی ناامید باشید.

Viz Media

جدیدترین عزیز شونن، Demon Slayer، یک موفقیت برجسته است که با بسیاری از کلیشه های قدیمی در انیمه های اکشن شکست می خورد. داستان تانجیرو کامادو را دنبال می کند که به دنبال قتل خانواده اش توسط یک شیطان به صفوف جن کشان می پیوندد. تنها نزوکو کامادو، خواهر کوچکتر تانجیرو، از این حمله جان سالم به در برد – اما او به یک شیطان تبدیل شد. تانجیرو به همراه نزوکو در جست‌وجوی درمانی به ژاپن عصر تایشو سفر می‌کند و به سپاه شیطان‌کش ملحق می‌شود تا با شیطان اصلی، موزان کیبوتسوجی، که خانواده‌اش را کشته است، مقابله کند.

انیمیشن و اکشن نفس گیر، شخصیت ها جذاب و پر جنب و جوش، موسیقی خیره کننده و دیالوگ ها به یاد ماندنی است. ما نمی توانیم این انیمه را بیشتر توصیه کنیم. فصل اول در نتفلیکس در حال پخش است، اما اگر هوس بیشتری دارید، فصل دیگری نیز وجود دارد.

ین فشار دهید

پس از چند قسمت اول این انیمه پرطرفدار مجذوب خود خواهید شد، به ما اعتماد کنید. این نمایش انیمه اکشن معمولی شما نیست – اما این باعث نمی‌شود که کمتر جذاب باشد. درواقع خلاف این موضوع صحت دارد. Kakegurui در یک آکادمی قرار دارد که در آن معیار یک دانش آموز بر اساس مهارت قمار آنها است، خواه این روی میز رولت باشد یا بلک جک بازی کند. بخشی از آن تریلر روان‌شناختی، بخشی درام است و با پیشرفت نمایش، ریسک‌ها بیشتر می‌شود.

نتفلیکس

فیلم اصلی نتفلیکس با الهام از بازی های ویدیویی کلاسیک به همین نام، Castlevania آخرین عضو خانواده رسوایی بلمونت، تروور بلمونت را دنبال می کند. این فانتزی تاریک قرون وسطایی پر از غم، وحشت گوتیک و هیولاهای گروتسک است. تروور – و دوستانی که در این راه پیدا کرده اند – برای شکست دادن کسی جز خود دراکولا، که خشم و اندوهش به خاطر مرگ ناعادلانه عشقش اروپای شرقی را در دهه ۱۴۰۰ فراگرفته است، تلاش می کنند. شما نمی خواهید این یکی را از دست بدهید.

Viz Media

رکورد راگناروک (۲۰۲۱-)

آیا تا به حال خواسته اید نزاع بین یک خدای نورس و یک جنگجوی چینی باستانی را ببینید؟ یا تماشای یک خدای یونانی با یکی از بهترین شمشیربازان تاریخ ژاپن باشید؟ من نه، اما الان مطمئنم که خوشحالم.

پیش‌فرض راگناروک ساده است: از طریق ۱۳ نبرد تن به تن تا مرگ، بشریت باید خود را برای اجتناب از نابودی توسط خدایان ثابت کند. اولین تا هفت پیروزی برنده است. این انیمه تخیلی، سرگرم کننده و پر از تاریخ بشر است، بنابراین در طول مسیر چیزهای جدیدی یاد خواهید گرفت. همچنین دیدن افسانه هایی از همه گوشه های جهان که در یک افسانه با هم تطابق دارند، جالب است. فقط فصل اول ۱۲ قسمتی منتشر شده است، و این انیمیشن را تبدیل به یک انیمه عالی برای پرخوری در جلسه بعدی کاناپه شما می کند.

Viz Media

ماجراجویی عجیب جوجو (۲۰۱۲-)

ماجراجویی عجیب جوجو نسل‌های خانواده جوستار را از قرن نوزدهم تا دوران مدرن، در طول دهه‌ها، حدس زدید، ماجراجویی‌های عجیب دنبال می‌کند. هر یک از اعضای خانواده نام یکسانی دارند – جوجو – و هر کدام با قدرت های فوق بشری آغشته هستند. نبردها همانقدر روانی و فراطبیعی هستند که روایت ماجراجویی است. خوب است که هر پنج فصل در نتفلیکس پخش می شود.

طلوع خورشید

یکی دیگر از انیمه های کلاسیک، Cowboy Bebop در ابتدا در سال ۱۹۹۸ پخش شد و خوب، هرگز جذابیت خود را از دست نداد. این نمایش به طرز درخشانی ژانرهای متنوعی را ادغام کرد – عمدتاً علمی تخیلی و وسترن (کابوهای فضایی فکر کنید) – تا چیزی کاملاً جدید و متقاعد کننده خلق کند. داستان این سریال در سال ۲۰۷۱ اتفاق می‌افتد و درباره گروهی از شکارچیان فضل در کشتی خود به نام بی باپ است. نتفلیکس اخیراً یک نسخه لایو اکشن از این سریال ساخته است، هرچند که تحسین منتقدان را به اندازه انیمه دریافت نکرد.

Viz Media

اگر فکر می کردید ناروتو طولانی است، دوباره فکر کنید. One Piece طولانی ترین انیمه تا به امروز است که بیش از ۱۰۰۰ قسمت در ۲۳ سال پخش را در بر می گیرد. این نمایش میمون دی. لوفی و ​​خدمه اش، دزدان دریایی کلاه حصیری را دنبال می کند. آنها در جستجوی گنج نهایی هستند که به عنوان One Piece شناخته می شود. نتفلیکس اخیراً مجموعه چهار فصل خود از One Piece را به ۱۳ فصل افزایش داده است و به شما امکان می دهد دندان های خود را در آن فرو ببرید. اگر همیشه امیدوار هستید که به عقب برگردید، بهتر است به آن برسید!

نتفلیکس

در دنیایی که شیاطین دوباره ظاهر می شوند، آکیرا فودو به دستور دوستش با یک شیطان متحد می شود تا تبدیل به یک شیطان شود تا جنگی وحشیانه علیه شیاطینی که اکنون زمین را گرفتار کرده اند به راه بیندازد.

Devilman Crybaby بر اساس مانگای نوشته شده توسط Go Nagai است که در ابتدا به عنوان یک انیمه در دهه ۷۰ اقتباس شده بود. این مجموعه جدیدتر زمان را از دهه ۱۹۷۰ به دوران مدرن منتقل می‌کند و به مضامین بالغ و سکانس‌های خشن تبدیل می‌شود. دارای رتبه TV-MA است، بنابراین برای کودکان مناسب نیست.

Devilman Crybaby اولین بار در سال ۲۰۱۸ با استقبال زیادی روبرو شد و تاکنون فقط ۱۰ قسمت در یک فصل جمع آوری شده است.

نتفلیکس

Beastars در دنیایی از حیوانات انسان نما می گذرد. این شخصیت ها شغل دارند و به مدرسه می روند که یادآور Zootopia دیزنی است. اما در حالی که Beastars و Zootopia هر دو به مضامین مشابهی می پردازند – شکارچی در مقابل طعمه، تعصب و تبعیض در مقابل شفقت و فراگیری – Beastars قطعاً نمایش عاطفی سنگین تری است. در واقع، به دلیل برخی مضامین جنسی و خشونت در نمایش، بهتر است کودکان را از این برنامه دور کنید. اگر به ملودرام‌هایی علاقه‌مند هستید که فلسفه‌پردازی سنگینی دارند، این ممکن است بهترین نمایش برای شما باشد.

Viz Media

One Punch Man (2015-2019)

اگر آنقدر قوی بودید که بتوانید هر دشمنی را تنها با یک مشت شکست دهید چه احساسی داشتید؟ پیروز؟ خسته؟ تنها؟ این سوال اصلی است که One Punch Man با آن دست و پنجه نرم می کند. این نمایش قهرمان سایتما را دنبال می کند که آنقدر تمرین کرده است که تمام موهایش ریخته است. در پایان تمرین، او می تواند هر دشمنی را با یک مشت شکست دهد. این نمایش طنزی از مانگا و انیمه شونن است که تمهیدات رایج موجود در آن داستان ها را زیر و رو می کند. اگر به دنبال یک چرخش متفاوت در داستان ابرقهرمانی مدرن هستید، ممکن است این فنجان چای شما باشد.

نتفلیکس

نتفلیکس کتابخانه ای قوی از انیمه های Pokemon گذشته دارد و جدیدترین سریال این مجموعه توسط خود نتفلیکس تولید می شود. داستان به دنبال پسر ۱۰ ساله مورد علاقه ما، Ash Ketchum (go figure) است، در حالی که او به سفر پوکمون خود ادامه می دهد. این نمایش همچنین تعداد زیادی از شخصیت‌های جدید از جمله Goh و Chloe را معرفی می‌کند و مخاطبان را به مناطق مختلفی از دنیای پوکمون می‌برد، از جمله جدیدترین آنها، منطقه Galar. اگر از طرفداران پوکمون هستید یا بچه دارید، این یک انیمیشن عالی برای تماشا است.

نیکلودئون

افتخار: Avatar: The Last Airbender (2005-2008)

خوب، آواتار: The Last Airbender از نظر تکنیکی انیمه ای نیست، اما به قدری از فرم هنری نشأت می گیرد و آنقدر عالی است که ذکر نکردن آن در اینجا دیوانگی است. من این برنامه را زمانی که هنوز در Nickelodeon پخش می شد از دست دادم، و وقتی دوباره در Netflix ظاهر شد، آن را صرفاً به عنوان یک هیاهوی نوستالژیک رد کردم. پسر من اشتباه کردم این نمایش به مضامین پیچیده تبلیغات جنگ، نسل کشی، وظیفه و افتخار می پردازد، در حالی که همگی یک داستان حماسی آرام و شاداب باقی می ماند. اوه، و همچنین دارای یکی از بهترین آرک های رستگاری شخصیت در تاریخ تلویزیون، دوره است.

داستان های مرتبط

این محتوا از سایت های خبری خارجی بطور اتوماتیک دانلود شده است و عصر فناوری فقط نمایش دهنده است. اگر این خبر با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی مناقات دارد لطفا به ما گزارش کنید.

عصر فناوری
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت
  • maillot de foot pas cher
  • cheap nfl jerseys
  • maillot de foot pas cher