خبر وکلای ماسک در معامله توییتر از بانک های بزرگ احضار می کنند | الون ماسک

2022-08-04
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا به گزارش سرویس اخبار فناوری پایگاه خبری عصر فناوری ، وکلای ایلان ماسک از جی پی مورگان چیس و گلدمن ساکس برای سوابق مربوط به طرح میلیاردر برای خرید توییتر احضار کرده اند. بلومبرگ روز چهارشنبه گزارش داد، ماسک از بانک‌ها درخواست کرده است که «اسناد و ارتباطات» ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا

به گزارش سرویس اخبار فناوری پایگاه خبری عصر فناوری ،

وکلای ایلان ماسک از جی پی مورگان چیس و گلدمن ساکس برای سوابق مربوط به طرح میلیاردر برای خرید توییتر احضار کرده اند.

بلومبرگ روز چهارشنبه گزارش داد، ماسک از بانک‌ها درخواست کرده است که «اسناد و ارتباطات» مربوط به نحوه توصیه‌های خود به توییتر را در طول مذاکرات تحویل دهند، که ماسک ماه گذشته پس از پیشنهاد خرید این وب‌سایت به قیمت ۴۴ میلیارد دلار در ماه آوریل، ناگهان از آن عقب‌نشینی کرد.

احضاریه های ماسک همچنین به دنبال کشف این موضوع است که آیا توییتر خریداران دیگری را برای این معامله در نظر گرفته است یا خیر. آنها پس از آن منتشر می شوند که توییتر در هفته گذشته ده ها احضاریه از خود علیه ماسک صادر کرد.

احضاریه‌های توییتر مورگان استنلی و سایر بانک‌هایی را که به عنوان سرمایه‌گذاران مشترک ماسک در این معامله عمل می‌کنند، هدف قرار داد.

احضاریه‌های هر دو طرف برای افشای اطلاعات بیشتر پیش از محاکمه پنج روزه برنامه‌ریزی‌شده در ۱۷ اکتبر در دادگاه ریاست‌جمهوری دلاور، که در آن توییتر تلاش می‌کند ماسک را مجبور به اجرای این معامله کند، عمل می‌کند.

کارشناسان حقوقی می گویند فعالیت دادگاه توییتر نشان می دهد که وکلای آن می خواهند بدانند وام دهندگان، سرمایه گذاران و مشاوران در مورد رفتار ماسک پس از امضای قرارداد در اواخر آوریل به یکدیگر چه می گویند، در تلاشی برای اثبات اینکه ماسک عمداً تلاش کرده تا تامین مالی خرید خود را اژدر کند. همانطور که او شروع به عقب نشینی از معامله کرد.

مینور مایرز، استاد دانشکده حقوق UConn، به رویترز گفت: «آنها گمان می کنند که او در پشت صحنه برای منفجر کردن همه چیز توطئه کرده است.

ماسک در ۸ ژوئیه گفت که از این قرارداد عقب نشینی می کند زیرا گفته می شود توییتر با مخفی نگه داشتن اطلاعات مربوط به حساب های جعلی در این پلتفرم، توافق را نقض کرده است. توییتر اعلام کرده است که حساب‌های جعلی باعث انحراف توجه از تنها موضوع مهم، یعنی شرایط توافق می‌شود.

ماسک همچنین گفته بود که به دلیل اخراج مدیران بلندپایه و یک سوم تیم جذب استعداد توسط توییتر، از این سمت خارج می‌شود و این امر تعهد توئیتر برای «حفظ کامل اجزای مادی سازمان تجاری فعلی‌اش» را نقض می‌کند.

به گفته کارشناسان حقوقی، نمی‌توان به ماسک دستور داد که در صورت شکست مالی، قرارداد را ببندد – مشروط بر اینکه او عامل شکست مالی نباشد.

کارشناسان می گویند توییتر علاقه مند به درک نگرانی های وام دهندگان در مورد تعداد حساب های جعلی در این پلتفرم است و اینکه آیا همانطور که ماسک پیشنهاد کرده برای آنها مشکلی ایجاد می کند یا خیر.

جی پی مورگان و گلدمن ساکس از اظهار نظر خودداری کرد. مورگان استنلی بلافاصله به درخواست برای اظهار نظر پاسخ نداد. نمایندگان ماسک و توییتر نیز بلافاصله پاسخی ندادند.

رویترز در این گزارش مشارکت داشته است

این محتوا از سایت های خبری خارجی بطور اتوماتیک دانلود شده است و عصر فناوری فقط نمایش دهنده است. اگر این خبر با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی مناقات دارد لطفا به ما گزارش کنید.

عصر فناوری
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت
  • maillot de foot pas cher
  • cheap nfl jerseys
  • maillot de foot pas cher