خبر چگونه وقتی اینترنت شما قطع می شود از خانه کار کنید

2022-08-04
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا شما مشغول به کار بودید. اوضاع خوب بود یک منظره‌ساز بیل را در کابل‌کشی اینترنت مدفون شما قرار می‌دهد یا اعضای درخت اینترنت محله‌ای را می‌ریزند و می‌کشند. یا غیر قابل توضیح اتفاق می افتد و چراغ سبز کوچک روی مودم کابلی قرمز می ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا

شما مشغول به کار بودید. اوضاع خوب بود یک منظره‌ساز بیل را در کابل‌کشی اینترنت مدفون شما قرار می‌دهد یا اعضای درخت اینترنت محله‌ای را می‌ریزند و می‌کشند. یا غیر قابل توضیح اتفاق می افتد و چراغ سبز کوچک روی مودم کابلی قرمز می شود. همانطور که ملوانان می گویند وقتی موتور کشتی خاموش می شود، شما هستید، مرده در آب حالا چی؟

اکثر کارهای از راه دور به دسترسی به یک اتصال اینترنتی قابل اعتماد بستگی دارد، و برای بسیاری از مردم، به ویژه برای کارگران ساعتی یا ساعتی، بدون اینترنت به معنای عدم پرداخت است. این به معنای یافتن راهی برای بازگشت سریع آنلاین است، چه در خانه یا هر جای دیگر. هدف، با توجه به وقفه، ماندن در تجارت، استخدام و داشتن یک برنامه پشتیبان قابل اعتماد پس از بیان فحش های قطع اینترنت است. به همین دلیل است که یک کیسه باگ از همه کابل‌ها، وسایل و حتی یک ژاکت (برای تهویه مطبوع غیرقابل تنظیم) می‌تواند شما را سریعاً به کار بازگرداند.

متصل ماندن در خانه

میز توسط یک چراغ اردک ملارد محافظت می شود.

ساده ترین راه برای پیمایش قطعی موقت این است که از تلفن هوشمند خود استفاده کنید.
عکس از آدی رابرتسون / The Verge

ساده ترین راه برای پیمایش قطعی موقت این است که از تلفن هوشمند خود استفاده کنید. همه گوشی‌های هوشمند مدرن دارای ویژگی Wi-Fi hotspot هستند که به شما امکان می‌دهد اتصال داده‌شان را با دستگاه‌های دیگر به اشتراک بگذارید، اگرچه بسیاری از برنامه‌های تلفن، کاربرد آن را محدود می‌کنند.

می توانید هات اسپات خود را در منوی تنظیمات گوشی خود روشن کنید. در آیفون، به دنبال هات اسپات شخصی در منوی تنظیمات اصلی در گوشی های سامسونگ، به Settings > Connections > Mobile Hotspot and Tetheringو در سایر گوشی‌های اندرویدی، اغلب در آن موجود است تنظیمات > شبکه و اینترنت > نقطه اتصال و اتصال به اینترنت. رمز عبور را تغییر دهید یا کپی کنید، سپس لپ تاپ خود را به SSID وای فای گوشی وصل کنید و باید در تجارت باشید.

حتی برنامه های تلفن “نامحدود” پس از یک نقطه خاص، سرعت کانون شما را کاهش می دهد. این نقطه معمولاً از میزان مجاز داده پرسرعت کلی شما جدا است و می تواند از حدود ۵ گیگابایت در ماه تا بیش از ۴۰ گیگابایت متغیر باشد. پس از آن، شما به سرعت ۳G یا کمتر محدود خواهید شد. انتقال فایل‌های بزرگ می‌تواند از طریق نقطه دسترسی شما را سوزاند، اما قاتل واقعی تماس‌های ویدیویی است: یک جلسه زوم یک ساعته می‌تواند بیش از یک گیگابایت داده استفاده کند. اگر تماس‌های زیادی دارید، برنامه‌ریزی کنید تا با استفاده از تلفن تماس بگیرید تا اینترنت شما بازگردد. همه پلتفرم‌های اصلی تماس ویدیویی از شماره‌های شماره‌گیری پشتیبانی می‌کنند، اگرچه ممکن است لازم باشد از میزبان جلسه یا بخش فناوری اطلاعات شرکت خود بخواهید تا آنها را فعال کند.

علاوه بر این، در حالی که ممکن است در شرایط عادی یک اتصال سریع ۵G داشته باشید، هر دو اتصال ۵G و ۴G / LTE بسته به تعداد افرادی که از یک برج و زیرساخت مشترک استفاده می کنند، می توانند به طور چشمگیری کند شوند. بنابراین، اگر قطعی گسترده باشد، اتصال داده تلفن شما نیز احتمالاً هنگامی که همه روی تلفن خود می‌پرند، خزیده می‌شود. تترینگ همچنین باتری را به سرعت می سوزاند، بنابراین اگر برق قطع شود، به راهی برای شارژ کردن تلفن و لپ تاپ خود نیاز دارید.

اتصالات پشتیبان

اگر قطعی برق به ندرت اتفاق بیفتد، اتصال از طریق تلفن شما یک گزینه عالی است. اما اگر برای کار به اینترنت متکی هستید و اتصال اصلی شما غیرقابل اعتماد است، ارزش آن را دارد که یک نسخه پشتیبان اختصاصی، چه قابل حمل یا غیر قابل حمل، در نظر بگیرید.

اگر به‌طور منظم به اینترنت متصل می‌شوید – یا به خاطر خرابی‌های مکرر خانه یا برای جلوگیری از قرار گرفتن در اختیار وای‌فای دیگران – می‌توانید یک دستگاه نقطه اتصال قابل حمل را در نظر بگیرید که می‌تواند به طور یکسان در مصرف باتری و داده‌های تلفن شما صرفه‌جویی کند. مقرون به صرفه ترین راه این است که یک خط هات اسپات را به طرح فعلی خود اضافه کنید. به عنوان مثال، مشتریان Verizon می توانند یک خط ۱۵ گیگابایتی هات اسپات را با قیمت ۲۰ دلار در ماه دریافت کنند، اگر آن را به یک حساب موجود اضافه کنند. ارزان ترین طرح مستقل ورایزون ۶۰ دلار در ماه است. این برای جمعیت کافه‌ها عالی است، اما اگر هات اسپات شما در همان شبکه تلفن اصلی شما باشد، در هنگام قطعی محلی، مشکلات مشابهی با ازدحام شبکه خواهد داشت.

در بعضی جاها، هات اسپات ها خوب هستند اصلی گزینه. همانطور که شرکت های تلفن به آرامی شبکه های ۵G خود را ایجاد می کنند، هات اسپات های اختصاصی می توانند به رقبای قابل قبولی برای DSL، کابل و حتی اتصالات فیبر نوری با اشتراک بیش از حد تبدیل شوند. در جایی که ۵G در دسترس است و در واقع کار می کند، رقیب بسیاری از سرعت های پهن باند مسکونی / آپارتمانی است. در مناطق روستایی بدون کابل یا فیبر، اینترنت ثابت ۴G یا ۵G ممکن است بهترین گزینه شما باشد، به خصوص اگر تنها گزینه دیگر DSL باشد. AT&T، Verizon، و T-Mobile همگی برنامه های اینترنت بی سیم ثابت، به علاوه روترهای Wi-Fi با رادیوهای ۴G یا ۵G داخلی را ارائه می دهند. اگر در یک منطقه روستایی زندگی می‌کنید و اخیراً گزینه‌های خود را بررسی نکرده‌اید، ممکن است بتوانید به بی‌سیم بروید (و اگر واقعاً می‌خواهید DSL خود را برای پشتیبان نگه دارید).

اگر خارج از محدوده کابل، فیبر، و اینترنت بی سیم مناسب، که ماهواره را ترک می کند. اینترنت ماهواره ای سنتی کند و گران است، اما می تواند یک پشتیبان حیاتی برای کارگران راه دور روستایی باشد که تنها گزینه دیگر آنها DSL کند و پوسته پوسته است. گزینه های ماهواره ای جدیدتر مانند Starlink هستند هنوز گران است اما سریعتر، اگرچه هنوز پوشش در همه جا در دسترس نیست.

دور از خانه در ارتباط ماندن

کارگری از HP Elite Dragonfly Chromebook در یک کافه استفاده می‌کند.

یک کافه ممکن است از داشتن کسب و کار شما خوشحال باشد، به خصوص در ساعات کم بار.
تصویر: HP

قطعی خانه ممکن است تنها دلیل فرار نباشد. سر و صدای ساخت و ساز، بازدیدکنندگان، یک همسایه با کیت کامل درام برای یک جلسه پارازیت در آپارتمان همسایه، مشکلات لوله کشی، یا نیاز شدید به دور شدن از عوامل حواس پرتی – همه اینها دلایل قابل قبولی برای ترک در صورت یافتن مکانی هستند. با اتصال به اینترنت مناسب و فضایی مناسب برای کار.

این ایده خوبی است که قبل از نیاز به یک “قطع آزمایشی” برای پیدا کردن یک مکان خوب انجام دهید. یک کیسه کابل، باتری، شارژر، و یک ژاکت (برای AC بیش از حد مشتاق) بسته بندی کنید و گزینه های محلی را بررسی کنید. کتابخانه‌ها، کافی‌شاپ‌ها و رستوران‌ها همگی نامزد هستند، اما همه مکان‌های خوبی برای کار برای چند ساعت یا تمایل به پذیرایی از شما نیستند.

اگر استارباکس در این نزدیکی باشد، معمولاً یک شرط مطمئن است. یکی از مزایای اولیه غیرقابل انکار استارباکس در دنیای متصل، Wi-Fi تقریبا تضمین شده بود. حتی امروز، دیدن یک استارباکس بدون حداقل چند نفر، لپ‌تاپ‌های باز و قهوه در دست و استفاده از آن به عنوان یک دفتر مجازی غیرمعمول است.

هر کافی‌شاپ، کافه بازی‌های تخته‌ای، یا حتی نانوایی ممکن است از شما بخواهد که در آنجا کمپ بزنید. یا ممکن است از داشتن کسب و کار شما خوشحال باشند، به خصوص در ساعات کم بار. شاید آن رستوران عالی تایلندی تا اواخر بعد از ظهر مشتری های زیادی را نبیند و بدش هم نباشد که چند کارگر معمولی از راه دور یک جریان ثابت قهوه سرد بخرند و از Wi-Fi استفاده کنند. بهتر است بپرسید.

حتی اگر آنها استقبال کنند، ممکن است Wi-Fi در دسترس عموم با سرعت مناسب نداشته باشند، و ممکن است رقابت سختی برای پهنای باند داشته باشید، زیرا افراد دیگر هنگام تلاش برای کار کردن وارد و خارج می شوند. اگر Wi-Fi داشته باشند، می‌تواند اندازه‌گیری شود یا دسترسی به وب‌سایت‌ها و سرویس‌های حیاتی را مسدود کند. بیشتر در مورد آن در زیر.

مطمئن شوید که می توانید با سر و صدای محیط و حواس پرتی های احتمالی فضای کاری موقت خود مقابله کنید. ممکن است لازم باشد هدفون های حذف صدا یا گوش گیرهای ساده به همراه داشته باشید تا کودکان بی خیال یا سر و صدای خیابان مزاحم شما نشوند. و ادب حکم می کند که از مشارکت بیش از حد در ایجاد سر و صدا اجتناب کنید. برقراری تماس، به ویژه تماس های ویدیویی، در یک مکان عمومی می تواند بی ادبانه باشد، هم برای همکارانتان در تماس و هم برای افراد اطرافتان. (تا زمانی که از هدفون استفاده می کنید، گوش دادن با میکروفون خود به طور کلی مشکلی ندارد.)

اگر به یک محیط کنترل‌شده‌تر نیاز دارید – مثلاً تمام روز در حال مکالمه هستید یا نمی‌خواهید با Wi-Fi کافی‌شاپ سروکار داشته باشید – فضاهای همکار فضای کوتاه‌مدت میز، اتاق‌های جلسه و حتی دفاتر خصوصی را برای قیمت های مختلف بسته به نیاز شما جستجوی «فضای کار مشترک» به علاوه مکان شما بهترین گزینه است. دایرکتوری های فضای کار مشترک وجود دارد، اما بسیاری از آنها ناقص یا قدیمی هستند، و بیماری همه گیر فضای اداری خرده فروشی زیادی را آزاد کرده است، بنابراین ممکن است گزینه هایی در دسترس باشند که قبلا وجود نداشتند.

اگر یک کافه بیش از حد پر سر و صدا است، فضای کار مشترک بسیار گران است، و شما فقط به چند ساعت وای فای بدون محدودیت و آرام و خوب نیاز دارید، کتابخانه عمومی را در نظر بگیرید. اکثر کتابخانه ها به ازای یک کارت کتابخانه (رایگان) اتصال اینترنت پرسرعت را به جامعه ارائه می دهند. فقط مراقب مهمانان دیگر باشید، سیاست های کتابخانه را دنبال کنید و نسبت به برنامه های آنها هوشیار باشید. ممکن است فعالیت های بعد از مدرسه یا رویدادهای دیگری وجود داشته باشد که می تواند منجر به حواس پرتی شود. بسته به کتابخانه، فاصله اجتماعی نیز ممکن است راحت‌تر از کافه یا رستوران باشد – و ماسک‌ها بیشتر مستعد ماندن روی آن هستند.

قبل از نیاز به وای فای آن را بررسی کنید

لوگوی Wi-Fi (STOCK)

استفاده از VPN می تواند ترافیک شما را در Wi-Fi عمومی خصوصی نگه دارد.

تقریباً همه مشاغلی که Wi-Fi رایگان یا مهمان ارائه می دهند از پورتال های محرمانه برای محافظت، اندازه گیری و/یا کسب درآمد از دسترسی به اینترنت استفاده می کنند. هر زمان که به یک شبکه Wi-Fi وصل شدید و مجبور شدید با شماره اتاق / آدرس ایمیل خود وارد شوید یا حتی با یک خط مشی استفاده قابل قبول برای دسترسی به بقیه اینترنت موافقت کنید، این یک پورتال است. پورتال اسیر دستگاه های مهمان را جدا از شبکه های خود کسب و کار و معمولاً از سایر دستگاه های موجود در شبکه نگه می دارد. همچنین اغلب دسترسی به خدمات همتا به همتا، VPN ها، رسانه های جریانی، رسانه های اجتماعی، وب سایت های خاص یا انواع محتوا یا هر ترکیبی از موارد فوق را مسدود می کند.

حتی اگر این روزها بیشتر ترافیک اینترنت به صورت پیش‌فرض رمزگذاری شده است، مدیران شبکه (یا از نظر تئوری، جاسوسان) همچنان می‌توانند ببینند از کدام وب‌سایت‌ها بازدید می‌کنید، اگر نه اینکه در آن‌ها چه می‌کنید. استفاده از VPN می‌تواند ترافیک شما را در Wi-Fi مهمان خصوصی نگه دارد، و بسیاری از سازمان‌ها برای دسترسی به ایمیل – یا اصلاً منابع شبکه شرکت، به یک اتصال VPN همیشه روشن نیاز دارند.

اگر سازمان شما به VPN نیاز دارد، مطمئن شوید که روی Wi-Fi که استفاده می کنید کار می کند. اگر اینطور نیست، ببینید آیا IT می تواند به شما کمک کند راه دیگری برای اتصال پیدا کنید. حتی اگر VPN مورد نیاز نباشد، ایده بسیار خوبی است که از یک پولی برای افزایش حریم خصوصی خود هر زمانی که از وای فای شخص دیگری استفاده می کنید استفاده کنید. در یک دستگاه کاری، از آنچه کارفرمای شما نیاز دارد یا ارائه می دهد استفاده کنید. در یک دستگاه شخصی، از یک VPN پولی خوب استفاده کنید. اگر قبلاً برای فضای ذخیره‌سازی ابری پرداخت می‌کنید، سطوح پولی iCloud و سطوح ۲ ترابایتی به بالا Google One با VPN‌های اولیه ارائه می‌شوند که به سرعت انجام می‌شوند. بسته به روتر خود و رایانه هایی که در خانه دارید، می توانید VPN را به شبکه خانگی خود نیز راه اندازی کنید.

البته، اتصال به اینترنت – از تلفن شما یا یک نقطه اتصال اختصاصی – تا زمانی که سیگنال تلفن همراه مناسبی داشته باشید، مشکل Wi-Fi را کاملا دور می‌زند.

برنامه قطعی شما هر چه باشد، تست، تست، تست. راه های زیادی برای بازگشت به اینترنت در هنگام قطع اینترنت وجود دارد، چه در خانه و چه در هر جای دیگر. چه راه حل یک نقطه اتصال / اتصال یا یک سفر به کتابخانه محلی باشد، قبل از اینکه به آن نیاز داشته باشید مطمئن شوید که کار می کند. اگر از خانه بیرون می روید، یک میان وعده و شاید مقداری مسکن همراه داشته باشید. و در برخی از مناطق، گوش گیرها دوست شما هستند.

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

رادیو فناوری
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت
  • maillot de foot pas cher
  • cheap nfl jerseys
  • maillot de foot pas cher