خبر ۵۰ دلار در سیستم آشپزخانه فشرده Ninja صرفه جویی کنید و فقط ۱۱۰ دلار بپردازید – فقط امروز

2022-08-04
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا asrf_admin 4 دقیقه ago دنیای فناوری 1 بازدید شاید این مطالب برایتان مفید باشد به گزارش سرویس اخبار فناوری پایگاه خبری عصر فناوری ، آیا عاشق آشپزی هستید، اما از همه کارهای آماده سازی متنفرید؟ اگر چنین است، شما نیاز دارید غذاساز. را سیستم آشپزخانه فشرده نینجا دارای ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا


به گزارش سرویس اخبار فناوری پایگاه خبری عصر فناوری ،

آیا عاشق آشپزی هستید، اما از همه کارهای آماده سازی متنفرید؟ اگر چنین است، شما نیاز دارید غذاساز. را سیستم آشپزخانه فشرده نینجا دارای سه ظرف و یک پایه است، بنابراین می توانید نوشیدنی ها و غذاهای عالی از جمله شیک، اسموتی، خمیر، سوپ، دیپ و غیره درست کنید. به علاوه، پاکسازی یک نسیم است. و در حال حاضر، می توانید ۵۰ دلار اضافی از قیمت خرید معمولی کم کنید، به این معنی که فقط ۱۱۰ دلار پرداخت خواهید کرد. فقط به خاطر داشته باشید که این پیشنهاد امشب به پایان می رسد.

خواه به دنبال پودر کردن غذا به تفاله (یا گرد و غبار ریز آسیاب شده)، خمیر کار یا لذت بردن از یک نوشیدنی منجمد باشید، به یک مخلوط کن/غذاساز با کیفیت نیاز دارید که بتواند کار را انجام دهد. بسیاری از مخلوط کن ها با چیزهای سخت تر، مانند یخ یا مواد غلیظ تر، مشکل دارند. بسیاری از غذاسازها برای تهیه غذا و نه نوشیدنی های میوه ای طراحی شده اند. بزرگترین مزیت این سیستم نینجا این است که شما هر دو را برای فضای شمارنده یک به دست می آورید.

با قدرت عملکرد ۱۲۰۰ وات، عملکرد یخ شکن، یک کاسه پردازنده ۵ فنجانی، یک پارچ که حداکثر ۶۴ اونس مایع را در خود جای می دهد و یک ظرف کوچک تک وعده ای که از مخلوط کن به ۱۸ اونس روی دستگاه تبدیل می شود. – برو جام سفر، نینجا تقریباً همه این کارها را انجام می دهد. و با داشتن تیغه‌هایی برای هر نوع کاری، مانند تیغه خرد کردن و خمیر، و همچنین برنامه‌های هوشمندی که زمان اختلاط، ضربان و مکث را ساده می‌کنند، می‌تواند کمک کند تا یک تازه کار مانند یک حرفه‌ای بیرون بیاید.

در حال حاضر، تمیز کردن همیشه بدترین بخش در برخورد با مخلوط کن ها و غذاسازها است، اما این مشکلی برای این جادوگر پیشخوان نخواهد بود. قطعات بدون BPA هستند، بنابراین می توانید بدون نگرانی همه آنها را در ماشین ظرفشویی بیندازید. و با ریختن آسان با درب دهانه، یک راهنمای دستور پخت کوچک و همه چیزهایی که برای شروع مهمانی (یا آن خمیر مایه) نیاز دارید، اکنون زمان بسیار خوبی برای آوردن بهترین دوست جدید سرآشپز داخلی خود است.

این محتوا از سایت های خبری خارجی بطور اتوماتیک دانلود شده است و عصر فناوری فقط نمایش دهنده است. اگر این خبر با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی مناقات دارد لطفا به ما گزارش کنید.

منبع

مطلب پیشنهادی
به گزارش سرویس اخبار فناوری پایگاه خبری عصر فناوری ، انواع نرخ های قابل توجه …

عصر فناوری
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت
  • maillot de foot pas cher
  • cheap nfl jerseys
  • maillot de foot pas cher