خبر پورشه در واقع یک کاین کانورتیبل ساخت و این وحشی است

2022-08-04
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا شاید این مطالب برایتان مفید باشد به گزارش سرویس اخبار فناوری پایگاه خبری عصر فناوری ، خودروسازان تمام تلاش خود را می کنند که یک قدم جلوتر از روندها بمانند، به این معنی که آنها معمولاً یک سری نمونه اولیه را ارائه می کنند که ممکن است هرگز ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا

به گزارش سرویس اخبار فناوری پایگاه خبری عصر فناوری ،

خودروسازان تمام تلاش خود را می کنند که یک قدم جلوتر از روندها بمانند، به این معنی که آنها معمولاً یک سری نمونه اولیه را ارائه می کنند که ممکن است هرگز نور روز را نبینند. ۲۰ سال پس از تفکر خارج از چارچوب — مسیر خارج از جعبه — پورشه یک مفهوم کاین را به نمایش می گذارد که واقعاً وحشی است، حتی اگر هرگز شانس زیادی برای رسیدن به تولید نداشته باشد.

پس از اینکه اولین نسل پورشه کاین در سال ۲۰۰۲ عرضه شد، این خودروساز دست به کار شد تا چندین سبک بدنه را برای SUV جدید خود توسعه دهد. پورشه علاوه بر یک کوپه و یک مدل با فاصله بین دو محور، خودرویی را که در اینجا می‌بینید توسعه داد: یک نمونه اولیه کانورتیبل. تنها یک ماشین باقی مانده است که در موزه پورشه در آلمان پنهان شده است، و آن را دیوانه کرده است.

پورشه به جای ساخت یک کانورتیبل چهار در، همان مسیر نیسان مورانو کراس کابریولت را طی کرد و درهای عقب را به طور کامل حذف کرد، در حالی که درهای جلو را نزدیک به ۸ اینچ افزایش داد. شیشه جلو و ستون های A نیز کوتاه شده بودند.

من فکر می‌کنم نیمه چپ کمی بهتر از سمت راست به نظر می‌رسد، اما هیچکدام قرار نیست در مسابقه زیبایی برنده شوند.

پورشه

سقف به روشی مشابه عملکرد ۹۱۱ تارگای فعلی کار می‌کرد، با پانل پشتی که به سمت بالا و خارج می‌شد تا رویه نرم تاشو را در خود جای دهد. قسمت عقب در واقع کامل نشده بود. این شرکت هنوز در حال بحث در مورد چگونگی شکل دادن به آن بود، بنابراین نمونه اولیه در واقع دارد دو طرح های انتهای عقب یک نیمه دارای چراغ های عقب نصب شده در پایین هستند در حالی که نیمی دیگر آنها را در بالاترین قسمت نصب می کنند. مکانیزم سقف نرم هرگز مرحله طراحی را ترک نکرد، بنابراین نمونه اولیه که در اینجا مشاهده می شود نیاز به نصب و برداشتن رویه با دست دارد.

پس چرا ساخته نشد؟ همانطور که پورشه در بیانیه مطبوعاتی خود خاطرنشان می کند، “پیش بینی های مربوط به سودآوری چندان امیدوار کننده نبود” که به سختی تعجب آور است. این نمونه اولیه حتی جاده ای قانونی نبود. در عوض، قبل از استقرار در مکان نهایی خود در موزه پورشه، در صورت نیاز به اطراف حمل شد.

این محتوا از سایت های خبری خارجی بطور اتوماتیک دانلود شده است و عصر فناوری فقط نمایش دهنده است. اگر این خبر با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی مناقات دارد لطفا به ما گزارش کنید.

منبع

عصر فناوری
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت
  • maillot de foot pas cher
  • cheap nfl jerseys
  • maillot de foot pas cher