خبر Dish ثبت نام برای سرویس ۵G خود را قبل از راه اندازی سه ماهه چهارم باز می کند

2022-08-04
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا شاید این مطالب برایتان مفید باشد به گزارش سرویس اخبار فناوری پایگاه خبری عصر فناوری ، دیش در حال آماده شدن برای ارائه پاسخ خود به Verizon، AT&T و T-Mobile است و روز پنجشنبه با راه اندازی وب سایت Boost Infinite، گام بعدی را در این فرآیند برداشت. ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا

به گزارش سرویس اخبار فناوری پایگاه خبری عصر فناوری ،

دیش در حال آماده شدن برای ارائه پاسخ خود به Verizon، AT&T و T-Mobile است و روز پنجشنبه با راه اندازی وب سایت Boost Infinite، گام بعدی را در این فرآیند برداشت. Dish با تبلیغ “قدرت سه شبکه”، صفحه ثبت نامی را برای کسانی که به دنبال دسترسی زودهنگام به سرویس جدید خود هستند راه اندازی کرده است.

یکی از آشنایان با برنامه های این شرکت به CNET گفت که عرضه جدید قرار است در سه ماهه چهارم سال جاری عرضه شود. راه اندازی صفحه ثبت نام Boost Infinite اولین بار توسط بلومبرگ گزارش شد.

با نام تجاری جدید، Dish شروع به ارائه یک سرویس بی سیم پس پرداخت مشابه با برنامه های اصلی ارائه شده توسط رقبای AT&T، Verizon و T-Mobile خواهد کرد. تا کنون Dish تا حد زیادی خدمات بی سیم را از طریق Boost Mobile ارائه می کرده است، حامل اعتباری سابق که متعلق به Sprint بود اما توسط این شرکت جدا شده است. زمانی که در سال ۲۰۲۰ با T-Mobile ادغام شد.

به عنوان بخشی از آن قرارداد ادغام، که تا حدی با میانجیگری وزارت دادگستری انجام شد، دیش توانایی استفاده از شبکه ۵G T-Mobile را به مدت هفت سال در حالی که خدمات خود را ایجاد می کرد به دست آورد.

سال گذشته شرکت با AT&T به توافق رسیدند به کاربران دیش اجازه می دهد از شبکه AT&T در اوایل امسال استفاده کنند، دیش شروع به ارائه خدمات ۵G خود در ۱۲۰ شهر کرد از جمله لاس وگاس، دالاس و نشویل. در ماه ژوئن، این شرکت همچنین به توافق جدیدی با T-Mobile برای ادامه استفاده از شبکه خود دست یافت.

در حالی که AT&T و T-Mobile را با نام صدا نمی کند، رنگ های مارک های مربوطه در صفحه فرود Boost Infinite برجسته هستند. هدف سرویس جدید، به گفته شخصی که با برنامه‌های دیش آشنا است، این است که به شما اجازه دهد به بهترین شبکه موجود در منطقه شما متصل شوید، حتی اگر آن شبکه متعلق به دیش نباشد.

هنوز مشخص نیست که Dish برای خدمات در برنامه های Boost Inifinite خود چه مبلغی را دریافت می کند. این شرکت برنامه‌های مختلفی را برای برند پیش‌پرداخت Boost Mobile خود آزمایش کرده است، از جمله اخیراً یک گزینه داده نامحدود جدید برای مشتریان جدید اضافه کرده است که ۲۵ دلار در ماه برای یک خط پرداخت می‌کند.

یکی از سخنگویان دیش گفت: “Boost Infinite یک شرکت کاملاً جدید در چشم انداز بی سیم است – خدمات نامحدود ۵G را با قیمت رقابتی ارائه می دهد. با شبکه شبکه های Dish امکان پذیر شده است، مشتریان Boost Infinite به قدرت سه شبکه ۵G دسترسی دارند.” بیانیه.

علاوه بر Boost Infinite، Dish به کار روی آن ادامه خواهد داد محصول خود Project Genesis که جدا از Boost Infinite است و قبلاً برای نمایش شبکه ۵G خود این شرکت استفاده شده است.

سخنگوی می افزاید: “Boost Infinite مشترکین را به بهترین شبکه ۵G در سراسر کشور در کنار قیمت رقابتی متصل می کند.” Project Genesis بر روی پذیرش زودهنگام مشتریان در بازارهای منتخبی که می خواهند شبکه ۵G آینده را تجربه کنند، متمرکز خواهد بود.

این محتوا از سایت های خبری خارجی بطور اتوماتیک دانلود شده است و عصر فناوری فقط نمایش دهنده است. اگر این خبر با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی مناقات دارد لطفا به ما گزارش کنید.

منبع

عصر فناوری
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت
  • maillot de foot pas cher
  • cheap nfl jerseys
  • maillot de foot pas cher