خبر مارک زاکربرگ به دلایلی از کارت بیسبال خود در لیگ کوچک NFT می زند

2022-08-04
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا شاید این مطالب برایتان مفید باشد به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی رسانه رادیو فناوری ، مارک زاکربرگ به غیر از «افزایش کمی گرما» برای کارمندان متا که نباید آنجا باشند و به باند متاورس برسند، مارک زاکربرگ پشتیبانی گسترده NFT اینستاگرام را برجسته می کند. بنیانگذار و ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا

به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی رسانه رادیو فناوری ،

مارک زاکربرگ به غیر از «افزایش کمی گرما» برای کارمندان متا که نباید آنجا باشند و به باند متاورس برسند، مارک زاکربرگ پشتیبانی گسترده NFT اینستاگرام را برجسته می کند. بنیانگذار و مدیر عامل از این فرصت استفاده کردند و پشتیبانی گسترده NFT را در اینستاگرام اعلام کردند تا به همه بگوید که به زودی کارت بیسبال لیگ کوچک خود در سال ۱۹۹۲ را به یک NFT تبدیل می کند.

چرا این مهم است؟ احتمالاً نمی‌توانم به شما بگویم، اما می‌دانم که در سن هشت سالگی، زاکربرگ به‌عنوان بازیکن راست‌دست در Dobbs Ferry، نیویورک، ۰٫۹۲۰ را به دست آورد. و به زودی، این اطلاعات با یک ورودی بلاک چین پشتیبان‌گیری می‌شود.

این در زمان جالبی برای متا رخ می دهد. گاو نقدی اصلی آن، فیس بوک، اولین کاهش درآمد خود را در سه ماهه دوم گزارش کرد. اینستاگرام در حال حاضر در حالت سردرگمی قرار دارد و آزمایش‌های ویژگی‌های مشابه TikTok را به عقب برگردانده است زیرا همانطور که آدام موسری، مدیر عامل شرکت به کیسی نیوتن گفت، «مردم ناامید شده‌اند و داده‌های استفاده عالی نیست».

بنابراین متا در حال غواصی است، هرچند دیر، به سمت بازار ویژه ای از “کلکسیون های دیجیتال” که از زمان اوج گرفتن در زمستان به شدت سقوط کرده است. یک ردیاب در Dune داده‌های OpenSea را نشان می‌دهد که نشان می‌دهد، پس از کاهش از جایی که در ماه می بود، حجم فروش در ماه‌های پس از آن نسبتاً ثابت مانده است.

در گزارشی جداگانه برای پلتفرمرنیوتن خاطرنشان کرد که متا، توییتر و ردیت همگی پروژه‌های NFT را پیش می‌برند، اما هیچ داده‌ای برای به اشتراک گذاشتن در مورد نحوه انجام آن‌ها ندارند.

یک توضیح برای این تمرکز این ایده است که وقتی زاکربرگ با فضاهای واقعیت افزوده و واقعیت مجازی که زاکربرگ در تلاش برای ساختن آن است ترکیب شوند، ارزش آنها به نحوی منفجر می شود – اما ما هنوز به آنجا نرسیده ایم.

اخبار امروز از متا این است که تست پشتیبانی NFT در ۱۰۰ کشور دیگر در دسترس است، با اتصالات Coinbase Wallet و Dapper و همچنین NFT ها از بلاک چین Flow.

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

منبع

رادیو فناوری
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت
  • maillot de foot pas cher
  • cheap nfl jerseys
  • maillot de foot pas cher