خبر با این پخش زنده داغ فوران آتشفشان ایسلند را از نزدیک ببینید

2022-08-05
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا شاید این مطالب برایتان مفید باشد به گزارش سرویس اخبار فناوری پایگاه خبری عصر فناوری ، فوران های آتشفشانی می تواند هم ترسناک و هم جذاب باشد. آتشفشانی در نزدیکی پایتخت ایسلند، ریکیاویک، از زمانی که فورانش در روز چهارشنبه آغاز شد، کمی حالت خش خش دارد ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا

به گزارش سرویس اخبار فناوری پایگاه خبری عصر فناوری ،

فوران های آتشفشانی می تواند هم ترسناک و هم جذاب باشد. آتشفشانی در نزدیکی پایتخت ایسلند، ریکیاویک، از زمانی که فورانش در روز چهارشنبه آغاز شد، کمی حالت خش خش دارد و گدازه‌ای را در محلی به نام Meradalir بیرون می‌زند.

اداره هواشناسی ایسلند آتشفشان Fagradalsfjall را زیر نظر دارد و پروازهایی را برای بررسی فعالیت آن ارسال می کند. تا کنون، انسان یا زیرساخت ها را تهدید نمی کند و هیچ گونه اختلالی در پروازها در این منطقه وجود ندارد.

سایت خبری mbl.is ایسلند مجموعه ای از پخش زنده فوران را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد بین نماهای نزدیک از شکاف یا نماهای پانورامای بیشتری انتخاب کنید. من اخیراً کلوزآپ را بررسی کردم و دیدم که گدازه‌ای داغ داغ بیرون می‌زد که مانند فواره به سمت بالا می‌پرد.

نمای پانوراما مناظر خیره کننده ای را ارائه می دهد و کمک می کند تا مکان فوران در چشم انداز قرار گیرد.

Fagradalsfjall به نوعی در تعطیلات بود فوران چشمگیر در سال ۲۰۲۱. جشن گدازه سال گذشته اولین باری بود که آتشفشانی در شبه جزیره ریکیانس پس از حدود ۸۰۰ سال منفجر شد. این آتشفشان پیشاپیش در مورد قصد خود برای فوران در سال ۲۰۲۲ با ایجاد انبوهی از زمین لرزه های کوچک هشدار داد.

آتشفشان ها می توانند برای گردشگران جذاب باشند، اما دولت ایسلند به دلیل گازهای بالقوه خطرناکی که از زمین بیرون می زند، از بازدید از محل فوران هشدار داد.

پخش زنده می تواند برای مدتی طولانی نماهای عالی ارائه دهد. فوران سال ۲۰۲۱ تقریباً نیم سال به طول انجامید. این آتشفشان ممکن است بیشتر منظره باشد تا خطرناک. دولت گفت: “این فوران به عنوان فوران شکاف طبقه بندی می شود (اغلب به آن نوع ایسلندی می گویند) و معمولاً منجر به انفجارهای بزرگ یا تولید قابل توجه خاکستر پراکنده در استراتوسفر نمی شود.

این محتوا از سایت های خبری خارجی بطور اتوماتیک دانلود شده است و عصر فناوری فقط نمایش دهنده است. اگر این خبر با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی مناقات دارد لطفا به ما گزارش کنید.

منبع

عصر فناوری
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت
  • maillot de foot pas cher
  • cheap nfl jerseys
  • maillot de foot pas cher