خبر SoundCloud 20 درصد از نیروی کار جهانی خود را اخراج می کند

2022-08-05
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا rf_admin 15 دقیقه ago تازه های فناوری 0 بازدید شاید این مطالب برایتان مفید باشد به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی رسانه رادیو فناوری ، شرکت پخش SoundCloud حدود 20 درصد از نیروی کار جهانی خود را کاهش می دهد. تابلو تبلیغاتی در 3 آگوست گزارش داد که مایکل وایزمن، مدیر ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا


به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی رسانه رادیو فناوری ،

شرکت پخش SoundCloud حدود ۲۰ درصد از نیروی کار جهانی خود را کاهش می دهد. تابلو تبلیغاتی در ۳ آگوست گزارش داد که مایکل وایزمن، مدیر عامل SoundCloud در یادداشتی از شرکت به کارکنان گفت که این تغییر بیشتر به دلیل شرایط اقتصادی فعلی است. کارمندان آسیب دیده طی چند روز آینده مطلع خواهند شد.

ویزمن در این یادداشت نوشت: «تغییر امروز SoundCloud را برای بلندمدت موقعیت می‌دهد و ما را در مسیری برای سودآوری پایدار قرار می‌دهد. ما قبلاً تصمیمات مالی محتاطانه ای را در سراسر شرکت اتخاذ کرده ایم و این اکنون به کاهش تیم ما نیز ادامه می یابد. در بیانیه ای به بیلبورد، الف نماینده SoundCloud این خبر را تایید کرد و گفت: “در این زمان دشوار، ما بر روی ارائه پشتیبانی و منابع برای کسانی که در حال انتقال هستند و در عین حال تعهد خود را برای اجرای ماموریت خود برای رهبری آنچه در موسیقی آینده است، تقویت می کنیم.”

در سال ۲۰۱۷، SoundCloud حدود ۴۰ درصد از نیروی کار خود را اخراج کرد و آن را برای “موفقیت مستقل و بلند مدت” شرکت ضروری دانست.

در مارس ۲۰۲۱، SoundCloud سیستم پرداخت جدیدی را پیاده‌سازی کرد که وجوه پرداخت شده توسط مشترکین یا تبلیغ‌کنندگان را مستقیماً به هنرمندانی که طرفداران برای پخش جریانی انتخاب می‌کنند، اختصاص می‌دهد، به‌جای اینکه پول اشتراک و تبلیغات را با هم جمع کند، سپس آن را بر اساس اینکه کدام هنرمندان بیشترین استریم‌ها را انجام داده‌اند، تقسیم می‌کند. رقبای آن Spotify و Apple Music. در ماه ژوئیه، آنها یک قرارداد مجوز با گروه موسیقی وارنر برای به اشتراک گذاشتن سیستم حق امتیاز یکسانی اتخاذ کردند.

SoundCloud تنها یکی از بسیاری از شرکت‌های فناوری است که اخیراً اخراج (تسلا، ساب استک، کوین‌بیس و اوپن سی) یا تغییراتی را در برنامه‌های استخدام اعلام کرده است. در ماه ژوئن، اسپاتیفای در یادداشتی از شرکت گفت که استخدام خود را ۲۵ درصد کاهش می دهد و “رشد تعداد کارمندان” شرکت را “ارزیابی” می کند. شرکت‌های دیگری مانند گوگل، توییتر و متا نیز اخیراً کاهش و توقف استخدام را اعلام کرده‌اند، در حالی که طبق گزارش‌ها، اپل قصد دارد در سال ۲۰۲۳ سرعت استخدام را کاهش دهد.

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

منبع

مطلب پیشنهادی
به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی رسانه رادیو فناوری ، یوتیوب در حال آزمایش یک ویژگی …

رادیو فناوری
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت
  • maillot de foot pas cher
  • cheap nfl jerseys
  • maillot de foot pas cher