خبر HBO Max با سرویس جدیدی در تابستان ۲۰۲۳ جایگزین می شود

2022-08-05
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا rf_admin 13 دقیقه ago تازه های فناوری 0 بازدید شاید این مطالب برایتان مفید باشد به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی رسانه رادیو فناوری ، HBO Max هنوز نمرده است… دیوید زاسلاو، مدیرعامل برادران وارنر دیسکاوری، امروز در یک تماس درآمد گفت، اما در تابستان 2023 این اتفاق خواهد افتاد ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا


به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی رسانه رادیو فناوری ،

HBO Max هنوز نمرده است… دیوید زاسلاو، مدیرعامل برادران وارنر دیسکاوری، امروز در یک تماس درآمد گفت، اما در تابستان ۲۰۲۳ این اتفاق خواهد افتاد و سرویس جدیدی جایگزین HBO Max و Discovery Plus خواهد شد.

زاسلاو گفت: «HBO Max مجموعه‌ای از ویژگی‌های رقابتی دارد، اما عملکرد و مشکلات مشتری را داشته است. رضایت و جانشینی. او در ادامه ادعا کرد که Discovery Plus پشته فناوری بهتری دارد و به هسته اصلی سرویس جدید تبدیل می شود که محتوای HBO Max را با محتوا و فناوری Discovery Plus ترکیب می کند.

زاسلاو بعد از این که به شنوندگان اطمینان داد که این شرکت قصد لغو ولگردی با محوریت HBO Max را نخواهد داشت، در ادامه تماس گفت: “ما فکر می کنیم که محصول فوق العاده خواهد بود.” این خبر پس از یک هفته نگرانی برای کاربران منتشر می شود. در اوایل هفته، این شرکت تصمیم گرفت که تقریباً کامل را حذف کند دختر خفاشی از تقویم انتشار و انتقال آن به طاق. فیلم‌های دیگر انحصاری HBO Max از این سرویس ناپدید شدند، اما همچنان برای خرید یا اجاره در دسترس هستند. بسته بندی سپس گزارش داد که اوضاع برای HBO Max و تیم‌های توسعه خلاقی که در آنجا کار می‌کنند وخیم است.

Zaslav در طول تماس تلاش کرد تا این ترس ها را آرام کند و اصرار داشت که برنامه HBO Max به طور کلی خوب است و توسط شرکت در کل پشتیبانی می شود. در طول بخش پرسش و پاسخ تماس، Zaslav گفت HBO Max شروع به تبدیل شدن به یک نام تجاری به خودی خود کرده است – و به طور خاص با کیفیت مرتبط است. مشخص نیست که Warner Brothers Discovery این سرویس ترکیبی جدید را چه خواهد نامید، اما مطمئناً با توجه به اینکه Zaslav شرکت جدید خود را در سال آینده بیشتر می‌شنویم، چیزهای بیشتری خواهیم شنید.

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

منبع

مطلب پیشنهادی
به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی رسانه رادیو فناوری ، همزمان با افزایش سرعت آزمایش خودروهای …

رادیو فناوری
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت
  • maillot de foot pas cher
  • cheap nfl jerseys
  • maillot de foot pas cher