خبر گوگل نتایج پررنگ را به جستجوهای نقل قول اضافه می کند

2022-08-05
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا شاید این مطالب برایتان مفید باشد به گزارش سرویس اخبار فناوری پایگاه خبری عصر فناوری ، جستجوی Google برای افرادی که هنگام قرار دادن عبارت‌های جستجو، نقل قول‌های دوگانه تایپ می‌کنند، اندکی بهبود یافته است. این غول فناوری می‌گوید پس از ارزیابی بازخورد کاربران، متنی پررنگ در ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا

به گزارش سرویس اخبار فناوری پایگاه خبری عصر فناوری ،

جستجوی Google برای افرادی که هنگام قرار دادن عبارت‌های جستجو، نقل قول‌های دوگانه تایپ می‌کنند، اندکی بهبود یافته است. این غول فناوری می‌گوید پس از ارزیابی بازخورد کاربران، متنی پررنگ در جستجوی Google با کلمات یا عباراتی است که شخص در داخل نقل قول قرار می‌دهد.

به طور خاص، تکه‌ها، خطوط متنی که در زیر یک نتیجه جستجو ظاهر می‌شوند، اکنون بخشی از مقاله را مستقیماً در جستجو نشان می‌دهند و کلمه یا عبارت خاص نقل‌شده را پررنگ می‌کنند.

به عنوان مثال، اگر کسی برای “گلکسی زد فولد ۴“در نقل قول، گوگل نتایج را با آن عبارت خاص به صورت پررنگ برمی گرداند و نشان می دهد که کجا در مقاله ظاهر می شود. این می تواند جستجو را برای کاربران سریعتر کند، زیرا آنها می توانند قبل از کلیک کردن بر روی آن، ببینند که آیا اطلاعات مرتبطی که به دنبال آن هستند در مقاله وجود دارد یا خیر. آی تی.

نقل قول های گوگل در جستجو

اگر جستجوی گوگل شما شامل متن نقل قول شده باشد، در نتیجه آن متن پررنگ خواهد بود.

گوگل

گوگل می گوید همیشه این کار را در گذشته انجام نمی داد، زیرا عبارتی که ممکن است شخصی به دنبال آن باشد می تواند در منوی یک صفحه ظاهر شود. برای برخی، یک قطعه در مورد دکمه منو ممکن است مفید نباشد.

Bolding فقط برای کاربران دسکتاپ در دسترس است. گوگل نگفته است که آیا درخواست های جسورانه نقل قول شده به موبایل می آیند یا نه.

وقتی از گوگل برای نظر خواسته شد، گوگل به پست وبلاگ خود اشاره کرد.

این محتوا از سایت های خبری خارجی بطور اتوماتیک دانلود شده است و عصر فناوری فقط نمایش دهنده است. اگر این خبر با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی مناقات دارد لطفا به ما گزارش کنید.

منبع

عصر فناوری
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت
  • maillot de foot pas cher
  • cheap nfl jerseys
  • maillot de foot pas cher