خبر در اینجا نرخ های بازپرداخت امروز، ۵ اوت ۲۰۲۲ آمده است: نرخ ها متفاوت است

2022-08-05
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا به گزارش سرویس اخبار فناوری پایگاه خبری عصر فناوری ، میانگین نرخ برای یک 15 سال باز‌فاینانس ثابت اندکی کاهش یافت، در حالی که بازپرداخت‌های جدید با نرخ ثابت 30 ساله اندکی رشد کردند. میانگین نرخ‌های بازپرداخت 10 ساله ثابت افزایش یافت. مانند نرخ های وام ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا

به گزارش سرویس اخبار فناوری پایگاه خبری عصر فناوری ،

میانگین نرخ برای یک ۱۵ سال باز‌فاینانس ثابت اندکی کاهش یافت، در حالی که بازپرداخت‌های جدید با نرخ ثابت ۳۰ ساله اندکی رشد کردند. میانگین نرخ‌های بازپرداخت ۱۰ ساله ثابت افزایش یافت.

مانند نرخ های وام مسکن، نرخ های تامین مالی مجدد به صورت روزانه در نوسان است. با وجود تورم در بالاترین حد در ۴۰ سال اخیر، فدرال رزرو در سال جاری چهار بار نرخ وجوه فدرال را افزایش داده است و در سال ۲۰۲۲ دوباره این کار را انجام می دهد تا تورم افسارگسیخته را کاهش دهد. اگرچه نرخ های وام مسکن توسط بانک مرکزی تعیین نمی شود، این افزایش نرخ فدرال هزینه وام گرفتن پول را افزایش می دهد. ادامه افزایش یا کاهش نرخ‌های ری‌فاینانس بستگی به اتفاقات بعدی با تورم دارد. اگر تورم شروع به کاهش کند، نرخ‌ها احتمالاً از همین روند پیروی خواهند کرد. اما اگر تورم همچنان بالا بماند، می‌توانیم شاهد ادامه روند صعودی نرخ‌های بازپرداخت مالی باشیم. اگر نرخ‌های رفی در حال حاضر کمتر از نرخ وام مسکن فعلی شما است، می‌توانید با قفل کردن نرخ در حال حاضر در پول خود صرفه‌جویی کنید. مثل همیشه، اهداف و شرایط خود را در نظر بگیرید و نرخ ها و کارمزدها را با هم مقایسه کنید تا وام دهنده ای پیدا کنید که بتواند نیازهای شما را برآورده کند.

بازپرداخت ۳۰ ساله با نرخ ثابت

متوسط ​​نرخ بهره فعلی برای یک بازپرداخت ۳۰ ساله ۵٫۴۰ درصد است که نسبت به مدت مشابه در هفته گذشته ۲ واحد افزایش یافته است. (یک امتیاز معادل ۰٫۰۱٪ است.) یک بازپرداخت مجدد ۳۰ ساله معمولاً پرداخت ماهانه کمتری نسبت به یک ۱۵ ساله یا ۱۰ ساله دارد. به همین دلیل، اگر در پرداخت های ماهانه خود با مشکل مواجه هستید، یک بازپرداخت ۳۰ ساله می تواند ایده خوبی باشد. با این حال، نرخ‌های بهره برای یک بازپرداخت ۳۰ ساله معمولاً بالاتر از نرخ‌های یک ۱۵ یا ۱۰ سال است. همچنین پرداخت وام شما بیشتر طول می کشد.

بازپرداخت ۱۵ ساله با نرخ ثابت

برای بازپرداخت‌های ۱۵ ساله ثابت، میانگین نرخ در حال حاضر ۴٫۶۶ درصد است که نسبت به هفته قبل ۲ واحد کاهش داشته است. با یک بازپرداخت ۱۵ ساله ثابت، پرداخت ماهانه بیشتری نسبت به وام ۳۰ ساله خواهید داشت. اما به مرور زمان پول بیشتری پس انداز خواهید کرد، زیرا وام خود را سریعتر پرداخت می کنید. نرخ های بهره برای بازپرداخت ۱۵ ساله نیز کمتر از نرخ بهره ۳۰ ساله است، بنابراین در بلندمدت حتی بیشتر پس انداز خواهید کرد.

بازپرداخت ۱۰ ساله با نرخ ثابت

برای بازپرداخت‌های ۱۰ ساله ثابت، میانگین نرخ در حال حاضر ۴٫۶۷ درصد است که نسبت به یک هفته قبل ۹ واحد پایه افزایش داشته است. در مقایسه با بازپرداخت ۳۰ ساله و ۱۵ ساله، بازپرداخت ۱۰ ساله معمولاً نرخ بهره کمتری دارد اما پرداخت ماهانه بالاتری دارد. بازپرداخت ۱۰ ساله می تواند معامله خوبی باشد، زیرا پرداخت زودتر خانه به شما کمک می کند در بلندمدت در بهره صرفه جویی کنید. فقط مطمئن شوید که بودجه و وضعیت مالی فعلی خود را با دقت در نظر بگیرید تا مطمئن شوید که می توانید پرداخت ماهانه بالاتری داشته باشید.

جایی که نرخ ها به سمت آن حرکت می کنند

در آغاز همه‌گیری، نرخ‌ها به پایین‌ترین حد تاریخی می‌رسند، اما از ابتدای سال جاری تا کنون در حال افزایش بوده‌اند. به دلیل تورم که در بالاترین سطح خود در چهار دهه گذشته است و همچنین اقداماتی که فدرال رزرو انجام داده است، نرخ های ریفاینانس افزایش یافت. فدرال رزرو اخیراً نرخ بهره را ۰٫۷۵ درصد دیگر افزایش داده است و آماده است تا در سال جاری مجدداً نرخ بهره را افزایش دهد تا اقتصاد را کند کند. با این حال، دقیقاً مشخص نیست که در آینده چه اتفاقی در بازار خواهد افتاد. اگر تورم به افزایش خود ادامه دهد، احتمال افزایش نرخ ها وجود دارد. اما اگر تورم شروع به کاهش کند، نرخ ها ممکن است یکسان شده و شروع به کاهش کنند.

ما با استفاده از داده‌های جمع‌آوری‌شده توسط Bankrate، که متعلق به شرکت مادر CNET است، روندهای نرخ باز‌فاینانس را دنبال می‌کنیم. در اینجا جدولی با میانگین نرخ های بازپرداختی که توسط وام دهندگان در سراسر کشور گزارش شده است آورده شده است:

متوسط ​​نرخ بهره بازپرداخت

تولید – محصول نرخ هفته گذشته تغییر دادن
تعمیر ثابت ۳۰ ساله ۵٫۴۰٪ ۵٫۳۸٪ +۰٫۰۲
تعمیر ثابت ۱۵ ساله ۴٫۶۶٪ ۴٫۶۸٪ -۰٫۰۲
اصلاح ۱۰ ساله ثابت ۴٫۶۷٪ ۴٫۵۸٪ +۰٫۰۹

نرخ ها از ۵ اوت ۲۰۲۲٫

چگونه بهترین نرخ بازپرداخت را پیدا کنیم

درک این نکته مهم است که نرخ‌های تبلیغاتی آنلاین ممکن است برای شما اعمال نشود. نرخ بهره شما تحت تاثیر شرایط بازار و همچنین سابقه اعتباری و درخواست شما خواهد بود.

داشتن امتیاز اعتباری بالا، نسبت استفاده از اعتبار پایین و سابقه پرداخت های مداوم و به موقع به طور کلی به شما کمک می کند تا بهترین نرخ های بهره را دریافت کنید. شما می توانید احساس خوبی نسبت به نرخ بهره متوسط ​​آنلاین داشته باشید، اما مطمئن شوید که با یک متخصص وام مسکن صحبت کنید تا نرخ های خاصی را که واجد شرایط آن هستید، ببینید. برای دریافت بهترین نرخ های بازپرداخت، ابتدا باید درخواست خود را تا حد امکان قوی کنید. بهترین راه برای بهبود رتبه بندی اعتباری خود این است که امور مالی خود را مرتب کنید، از اعتبارات مسئولانه استفاده کنید و اعتبار خود را به طور منظم نظارت کنید. فراموش نکنید که با چندین وام دهنده صحبت کنید و در اطراف خرید کنید.

اگر نرخ مناسبی دریافت کنید یا بتوانید وام خود را زودتر پرداخت کنید، می تواند یک حرکت عالی باشد – اما به دقت در نظر بگیرید که آیا در حال حاضر این گزینه برای شما مناسب است یا خیر.

چه زمانی باید سرمایه گذاری مجدد کنم؟

برای اینکه سرمایه‌گذاری مجدد منطقی باشد، معمولاً می‌خواهید نرخ بهره کمتری نسبت به نرخ فعلی خود دریافت کنید. جدای از نرخ بهره، تغییر مدت وام دلیل دیگری برای تامین مالی مجدد است. هنگام تصمیم گیری برای تامین مالی مجدد، حتما عوامل دیگری را به غیر از نرخ بهره بازار در نظر بگیرید، از جمله مدت زمانی که قصد دارید در خانه فعلی خود بمانید، مدت زمان اقامت خود. مدت وام و میزان پرداخت ماهانه شما. و هزینه‌ها و هزینه‌های بسته شدن را فراموش نکنید، که می‌تواند زیاد شود.

از آنجایی که نرخ بهره از ابتدای سال به طور پیوسته افزایش یافته است، تعداد افراد واجد شرایط برای تامین مالی مجدد به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. اگر خانه خود را زمانی خریداری کردید که نرخ بهره کمتر از نرخ فعلی بود، احتمالاً هیچ سود مالی از تامین مالی مجدد وام مسکن خود نخواهید داشت.

این محتوا از سایت های خبری خارجی بطور اتوماتیک دانلود شده است و عصر فناوری فقط نمایش دهنده است. اگر این خبر با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی مناقات دارد لطفا به ما گزارش کنید.

عصر فناوری
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت
  • maillot de foot pas cher
  • cheap nfl jerseys
  • maillot de foot pas cher